Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45664 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
  persofor dr hintell   😂  kim bu HADSİZ  senin ismini kullanan 😂
alemsin vito  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
alemsin vito  ;D

Sağı solu belli olmuyor don vitonun ama seviyorum:) arada kızdırsada
Global Moderator

MURAT K.

• Sr. Member
Böbreklerimizi  satsak okuyamazmışız 68.000 euro ücretmiş :)) dostum bu forumda senin okul masrafını veremeyecek insan da çok senin okuduğun okul neyse o okulu satın alabilicek insan da çok en büyük hatan burada sıradan gördüğün nickli insanları hafife alman olur. olurda küfürlerinin biri maliye müfettişlerinden birine denk gelır yada bir savcıya ya da bir hakime ki forumda kol geziyorlar Allah kurtarsın sonra seni:) burada en az 400 kişi var sadece saç ekimine 10 bin euro dan fazla veren insan. Pöh leri jöhleri polisleri amirleri saymıyorum. Forumun kaliteli insan sayısı çok fazla yüksek istesen bu kadar kaliteli insanı bir araya getiremezsin. Burada sadece saç değil insaların bir çok sorununu arkadaş olup halleden yardımcı olan insan sayısı da fazla. Mesala avukata ihtiyacın mı var 4 dakikada 40 avukat bulursun burada ya da polis? Ya da .........

O yüzden bu forumda kimseden küfür argo tabir duyamazsın bu konuda çok titizdir ama sen nasıl bir kaliteye sahipsin gördük. Paran kadar konuşursun ancak oda doldu.

Bu forumda herkes bir birini tutar kimseyi kimseye yem etmez burası başka dünya.

+1

Küfür aciz insanlar içindir. Oysa medeniyet insan icadıdır. Hak hukuk medeniyeti de sağlamak için vardır. Bizi hayvanlardan ayıran en önemli özelliğimiz kibirdir. Mesele insan olabilmektir.  Ve maalesef insan olmak için insan formunda doğmuş olmak yeterli değildir.

MURAT K.

• Sr. Member
Oncelikle gecmis olsun. Ikinci ekim icin yorum yapmayacagim. Ilk ekim icin ise yorum yapacak kelimeleri bulamiyorum.

teşekkür ederim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Sağı solu belli olmuyror don vitonun ama seviyorum:) arada kızdırsada
çok doğru  tespit  dostum   kafam iyiken yazıyorum   çoğu zaman 😂   agresif  ola biliyorum  yazılarımda 😂   koronavirüs  dolayı işten  cikartildik  alkolik  oldum ☺ düşün  finasteride   Rakıla birlikte  alıyorum 

secretservice

• Hero Member
hala foruma girip yorumları okuyor kendisini dr diye idda eden kişi, instagram sayfasını kapatmış sanırım, bu şahsı sahtecilikten dava etmek gerek yerini falan yazsanız keşke

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Böbreklerimizi  satsak okuyamazmışız 68.000 euro ücretmiş :)) dostum bu forumda senin okul masrafını veremeyecek insan da çok senin okuduğun okul neyse o okulu satın alabilicek insan da çok en büyük hatan burada sıradan gördüğün nickli insanları hafife alman olur. olurda küfürlerinin biri maliye müfettişlerinden birine denk gelır yada bir savcıya ya da bir hakime ki forumda kol geziyorlar Allah kurtarsın sonra seni:) burada en az 400 kişi var sadece saç ekimine 10 bin euro dan fazla veren insan. Pöh leri jöhleri polisleri amirleri saymıyorum. Forumun kaliteli insan sayısı çok fazla yüksek istesen bu kadar kaliteli insanı bir araya getiremezsin. Burada sadece saç değil insaların bir çok sorununu arkadaş olup halleden yardımcı olan insan sayısı da fazla. Mesala avukata ihtiyacın mı var 4 dakikada 40 avukat bulursun burada ya da polis? Ya da .........

O yüzden bu forumda kimseden küfür argo tabir duyamazsın bu konuda çok titizdir ama sen nasıl bir kaliteye sahipsin gördük. Paran kadar konuşursun ancak oda doldu.

Bu forumda herkes bir birini tutar kimseyi kimseye yem etmez burası başka dünya.
En başından beri bu konuda bir şeyler yazmak istiyordum ama bir yandan da üşeniyordum. :) İmza atıp geçeyim yazdıklarına.

Extacy

• Yeni üye
  • *
KARDEŞİM  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.. BAŞTAN SONA OKUDUM, GERÇEKTEN ÜZÜNTÜ VERİCİ DÖNEMLER GEÇİRMİŞSİN.UMARIM ÇOK GÜZEL Bİ SONUCA ULAŞIRSIN.

carthage

• Full Member
hala foruma girip yorumları okuyor kendisini dr diye idda eden kişi, instagram sayfasını kapatmış sanırım, bu şahsı sahtecilikten dava etmek gerek yerini falan yazsanız keşke

Adam saç ekimini ülkeye ilk kendisinin tanıttığını iddia etmişti. Belki o yüzden fahri doktor ünvanı almıştır 🤣

Extacy

• Yeni üye
  • *
AYRICA ŞUNUDA SÖYLİYEYİM. FORUMDA BAŞARILI VE BAŞARISIZ SONUÇLAR VAR.SIRF BAŞARILI SONUÇLARI GÖSTERİP DOKTOR POHPOHLAYAN YADA REKLAMININ YAPILDIĞI BİR YER DEĞİL BURASI. BUNU KISA SÜRELİ ÜYELİĞİM SÜRESİNCE KAVRAMIŞ OLDUM.KÖTÜ SONUÇLARDA DA DA İLK KEZ BÖYLE KÜFÜR KIYAMET GÖRÜYORUM.İŞİN İLGİNCİ BU HAKARETİ ,KÜFRÜ EDEN MAĞDUR TARAF DEĞİL, MAĞDURİYETE SEBEP VEREN ZATI MUHTEREMLER.

ALLAH İNSAF VE VİCDAN EYLESİN. İNSAN PSİKOLOJİSİ BASİT BİRŞEY DEĞİL.NİHAYET İNSAN PSİKOLOJİK BİR VARLIK VE BUNUDA BOZUYORLAR MAALESEF .

Extacy

• Yeni üye
  • *
Adam saç ekimini ülkeye ilk kendisinin tanıttığını iddia etmişti. Belki o yüzden fahri doktor ünvanı almıştır 🤣

BU TARZ BİR DOKTORLA GÖRÜŞTÜM İSMİ LAZIM DEĞİL.ODA TÜRKİYEDE İLK KİŞİLERDENMİŞ MİŞ... AYRICA SÖYLEDİĞİNE GÖRE ÇOK İYİ BİR DOKTORLA BERABER BAŞLAMIŞ(SÖYLEDİĞİ DOKTOR TÜKİYEDE EN İYİLERDEN)

TANIDIK Bİ ABİM BU DOKTORA EKİM YAPTIRDI.E ŞİMDİ BERABER BAŞLADIK DEDİĞİ DOKTORLA, BU SONUCU DÜŞÜNDÜM KAFAMDA HİÇ ÖRTÜŞTÜREMEDİM.

KISACASI BU ADAMLARDA İNSAF , VİCDAN,ALLAH KORKUSU YOK, TEK DERTLERİ MİLLETİ ÇARPMAK..

MURAT K.

• Sr. Member
KARDEŞİM  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.. BAŞTAN SONA OKUDUM, GERÇEKTEN ÜZÜNTÜ VERİCİ DÖNEMLER GEÇİRMİŞSİN.UMARIM ÇOK GÜZEL Bİ SONUCA ULAŞIRSIN.

Teşekkür ederim kardeşim

MURAT K.

• Sr. Member
Böbreklerimizi falan satsak okuyamayacağımız 68.000 euro ücretli okul bu muymuş 😀

Çocukluğumuzda Uğur Dündar gibi televizyoncular böyle bayat malzeme kullanan böcekler gezen fırınları, dolandırıcı sahte hocaları, sahte doktorları ifşalardı ya aklıma o geldi.

Bilmeyenler için söyleyeyim Türkiye’de Doktor (Dr.) ünvanı 2 şekilde kullanılır:
1) 6 yıllık Tıp Fakültesi mezunu olanlar
2) 4 yıllık fakülte + 2 yıllık tezli yüksek lisans + 4 yıl doktora.

ABD gibi bazı ülkelerde bu iki Dr. ünvanı tıp doktorlarında M.D. (medical doctor), bilim doktorlarında Ph.D. (doctor of philosophy) olarak kullanılır -buradaki philosohy, felsefeyi değil çalıştığı bilim dalındaki bilgelik seviyesini ifade eder.

Bu kişinin 6 yıllık tıp fakültesini bitirmediği kabul edildiğine göre, 2. seçenekteki şekilde Dr. ünvanı kullanmaya hakkı olduğunu öne sürmüş. Bu kişinin 4 yıl fakülte + 2 yıl master + 4 yıl doktora yaptığına inanmıyorum çünkü bu süreçte en az 2 adet bilimsel tez ve en az 1 adet uluslararası bilimsel yayın yapmak gerekir. Bunları başarılı bir şekilde yazabilmek için de en azından Türkçe’nin imla ve anlatım kurallarına hakim olmak gerekir ki, arkadaşın yazılarında bu konuda eksikleri olduğu açıktır. Velev ki bu arkadaş bilim doktorası yapmış olsa bile, bu ona hastalara müdahele, ameliyat yapma, ilaç önerme vb. haklar vermez. Örneğin alanında uzman bir fizik profesörü 4 yıllık inşaat mühendisliği fakültesi mezun olmadan statik proje çizip imzalayanaz. Trikoloji alanında doktora yapmış olsa bile (bu alanda bir Ph.D. dalı var mı emin değilim) ülkemiz yasalarına göre hekimin yapabileceği saç ekimi operasyonunu yapamaz.

Başlığı baştan sona okudum, bilgilendirme yapmak istedim.

Bu arada mağdur olan arkadaşa geçmiş olsun tekrar. İnşallah ikinci ekimden sonra güzel görüntü elde edeceksiniz.

Çok teşekkürler yorumunuz için. Evet ülkede insanlar kendilerini doktor doçent ilan ediyorlar ne trajik.

MURAT K.

• Sr. Member
Oncelikle gecmis olsun. Ikinci ekim icin yorum yapmayacagim. Ilk ekim icin ise yorum yapacak kelimeleri bulamiyorum.

teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram