Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45754 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dikkatli bakarsan hanbabalar fotoyu çalmış piksel farkı ve boyut farkı var fotonun üst kısmınfa sultan özmen hair yazılı alanın altından  kırpılmış alınmış iş ahlakıda kalmamıs bunu sultan hair a bildir emek hırsızlıgı rezillik

MURAT K.

• Sr. Member
Dikkatli bakarsan hanbabalar fotoyu çalmış piksel farkı ve boyut farkı var fotonun üst kısmınfa sultan hanımın yazılı alandan kesilip alınmış iş ahlakıda kalmamıs

Rabbim kimseyi ahlak zaafiyetine maruz bırakmasın

MURAT K.

• Sr. Member
Dikkatli bakarsan hanbabalar fotoyu çalmış piksel farkı ve boyut farkı var fotonun üst kısmınfa sultan özmen hair yazılı alanın altından  kırpılmış alınmış iş ahlakıda kalmamıs bunu sultan hair a bildir emek hırsızlıgı rezillik

Durumu bildirdim sultan özmene, ilgileneceğini söyledi.

MURAT K.

• Sr. Member
Azımı bozmamak İçin kendimi zor tutuyorum.. o nasıl bir planlamadır birader... Hiçmi saç dökülmesi nedir bilmiyormuş eken kişi.. 2x2 =4 döküleceği belli yere girmeden böyle bir ekim hapılabilinirmi?
Eminim birde utanmadan “bizim ektiğimiz çıkmış siz kendi saclarınızdan kayıp yaşamışssınız, bu ekimde problem yok” diye savunmuştur kesin...

Geçmiş olsun .. umarım yeni ekiminizde planlama varolanlar dikkate alınarak yapılmıştır ve güzel sonuç alırsınız. Ön çizginiz yamuk ama varolan saçlar gözükmediği için yorum yapmayacağım muhtemelen kendi saçlarınızdan sebep bu şekilde çizgi yapmışlardır

Üstat geçmiş konulara baktım da galiba senin xpecia ile ilgili bir araştırman olmuş yanlış hatırlamıyorsam, içerik değişimi etkisinin değişmesi vs öyle bir şey mi söz konusu?

MURAT K.

• Sr. Member
Teşekkürler paylaşabilirim

Tabiki hem insanların yorumlarını görmüş olursunuz

MURAT K.

• Sr. Member
Bugün 60. gün. Sağ ve sol donörle beraber durum bu; henüz hiç traş olmadım, yanları makineyle sıfır değil de 3-4 numaraya falan vursam sıkıntı olur mu sizce?

ImPaLa

• Hero Member
kardesım donör zamanla toparlar insallah bakalım sonuc ne kadar değiştirecek senı

Siddhartha

• Hero Member
Yanlari nasil istersen oyle yap hocam hicbirsey olmaz
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 60. gün. Sağ ve sol donörle beraber durum bu; henüz hiç traş olmadım, yanları makineyle sıfır değil de 3-4 numaraya falan vursam sıkıntı olur mu sizce?

Hiç bişy olmaz..

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
kasaba denk gelmişsin dönörden belli saçkıran gibi arenamed stili saçkıran dönör dokuküsmeli..

Byk27

• Yeni üye
  • *
Kardeşim önceki ekimin için geçmiş olsun takma kafana unut gitsin. Yeni ekiminde hayırlı olsun bende yeniyim burada ama ikinci ekimin iyi görünüyor inşallah donör bölge biraz toparlanırsa güzel olur.

MURAT K.

• Sr. Member
Kardeşim önceki ekimin için geçmiş olsun takma kafana unut gitsin. Yeni ekiminde hayırlı olsun bende yeniyim burada ama ikinci ekimin iyi görünüyor inşallah donör bölge biraz toparlanırsa güzel olur.

Hayırlı olsun kardeşim hoş geldin teşekkürler yorumun için

Baggio

• Yeni üye
  • *
 Bence ilk ekimi elestirmek yanlis cunku o zamanlar o bos alanlarda sac varmis ve boş alanlara ekim yaopilmis..benim aklimi kurcalayan bir sorun bu cogu ekimde bunu goruyoruz adam ektiriyor tam ortada sac var yanlarda yok arkada yok..ileride o orta dokuldigunde acik bi alan olacak ortada.. bi ekim daha gerekecek..sanirim iyice saclarin dokulmesini beklemek en mantiklisi

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bişey olmaz

MURAT K.

• Sr. Member
kasaba denk gelmişsin dönörden belli saçkıran gibi arenamed stili saçkıran dönör dokuküsmeli..

Valla iki ay geçti vaziyet böyle, sordum 6 ay dedi. Bekleyecez artık yapacak bir şey yok.

Facebook Twitter Instagram