Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45586 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
kelime haznesi yetersiz  yeterli olsa bile kullanacak kadar beyin gücü olmayan  bu küfürbaz kişiyi  Herkes gördü  nasıl bir insan olduğunu  doğrular söylendi diye bu kadar kudurmayın böyle insanlari kanalizasyona süpürecen  aslında o küfür yerine yazılabilecek onlarca kelime ve ifade yolları vardı ama saman dolu beyni bilmiyordur.

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Unutmayın  bu arkadaşın yazdıklarını konu güncel kalsın  kaybolup gitmesin herkes bilsin tanısın murtezayı ki saç ektirmek gibi bir gaflette bulunmasın kimsenin başı  yanmasın
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2021, 19:22:42 Gönderen: DEMİRBİLEK »

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimi yapan abisi buna ne oluyor kendini yırttı anlamıyorum.

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ee bulsun ? Ne olacakmış bulunca ?

Haklısınız efendim saygılar.

MURAT K.

• Sr. Member
Ekimi yapan abisi buna ne oluyor kendini yırttı anlamıyorum.

Olaya dahil oluş şeklini hatırlatayım, bu murteza, sultan özmene ait bir öncesi sonrası sonucunu çalıp instagramında paylaşmıştı, ve bu instagramı doktor nikiyle kullanıyordu. Bunu ifşaladık, ondan sonra gelip "ben kimseye doktorum demedim, trikoloji alanında doktora yaptım bırakında unvanımı kullanayım!" falan dedi. Bir kaç kişi öyle bir doktora yapmadığını, yalan söylediğini dile getirince herkese ana avrat sövmeye başladı. Sonunda engellendi. Birkaç ay sonra başka bir nickle siteye kayıt yaptırıp, o küfürlerin hiçbirisini kendisinin yazmadığını, o instagramında kendisine ait olmadığını söyledi, benim çaldığımı iddia etti (düşün usta çalmışım ve 22k takipçi kasmışım) site yöneticileri daha önce küfür ettiği hesap ile şimdiki hesabın ıp sinin aynı olduğunu söyleyince yine millete ana avrat saydı. Olayın özeti bu.

Hairtransplant

• Hero Member
Konuyu okudum yazdıkları yaptıkları Ben hayatım da bu kadar dansöz biri daha önce görmedim  gerçekten ender bulunan karakterlerden
Bu adama ne selam verilir ne selam alınır yüzsüzlüğün boyut değiştirmiş hali bir de buna güvenip saç ektirenler var allah onlara akıl fikir versin. Dudak dolgusu yapmış resim koymuş cimere şikayet edeceğim kanıtıyla birlikte.

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Olaya dahil oluş şeklini hatırlatayım, bu murteza, sultan özmene ait bir öncesi sonrası sonucunu çalıp instagramında paylaşmıştı, ve bu instagramı doktor nikiyle kullanıyordu. Bunu ifşaladık, ondan sonra gelip "ben kimseye doktorum demedim, trikoloji alanında doktora yaptım bırakında unvanımı kullanayım!" falan dedi. Bir kaç kişi öyle bir doktora yapmadığını, yalan söylediğini dile getirince herkese ana avrat sövmeye başladı. Sonunda engellendi. Birkaç ay sonra başka bir nickle siteye kayıt yaptırıp, o küfürlerin hiçbirisini kendisinin yazmadığını, o instagramında kendisine ait olmadığını söyledi, benim çaldığımı iddia etti (düşün usta çalmışım ve 22k takipçi kasmışım) site yöneticileri daha önce küfür ettiği hesap ile şimdiki hesabın ıp sinin aynı olduğunu söyleyince yine millete ana avrat saydı. Olayın özeti bu.
Hem emek hırsızı ,hem ahlaksız ,hem beceriksiz hemde yüzsüz desene

Namlı kebap

• Yeni üye
  • *
Arayan mevlasınıda bulurmuş belasına da Karışmayın aga ya.

MURAT K.

• Sr. Member
Hem emek hırsızı ,hem ahlaksız ,hem beceriksiz hemde yüzsüz desene

Ne diyim hocam, ömrümde paramla bu kadar rezil olduğumu bilmem, saçma sapan bir görüntüyle ortalıkta dolaştım, düğünüm derneğim oldu, bir de üzerine ekimi yapan ahlaksız herifin kardeşi tarafından bir ton hakarete maruz kaldım. Anne babadan terbiye almak çok önemli, Anne baba terbiyesi alan adamlar başkalarının anasına babasına laf söyleme gafletine düşmezler, neyse çok uzatmayacağım gördü herkes murtaza hanbaba denen herifin ne zavallı ne ahlaksız olduğunu.

The Cebelebettin

• Hero Member
Hocam bari önden ve üstten güncel bir foto at bakalım saçlar ne durumda ;D
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

MURAT K.

• Sr. Member
Hocam bari önden ve üstten güncel bir foto at bakalım saçlar ne durumda ;D

merhabalar hocam son fotolardan sonra pek bir değişiklik olmadı

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar dolu dolu 7 ay bitti. 210. Gün. Bugün fön konusunda biraz daha iyiydim saçlar dolgun görünüyor ama ön ortaya dikkatli bakınca gene o zayıflık göze çarpıyor, son iki haftadır yeni çıkış ya da batma gözlemlemedim. Sizce kalınlaşma sürecinde ön orta bölge toparlar mı? Ekimden bir ay sonra propecia kullandim, dört kutu kullanıp bıraktım. Su an günde bir tane aga-e tablet alıyorum.

İnsanoğlu gerçekten hiçbir zaman tatmin olmuyor. Bunu bir eleştiri olarak değil,gerçek olarak söylüyorum. Hepimiz böyleyiz maalesef. Ekimden önce şu görüntünün daha azı bir hali olacağını bilseniz dahi koşa koşa ekim yaptırmaya giderdiniz . İlk ekiminiz ise çok üzücü. Bela okunmaz ama bela okuyası geliyor insanın.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Baya bir tartışma olmuş konuda

MURAT K.

• Sr. Member
İnsanoğlu gerçekten hiçbir zaman tatmin olmuyor. Bunu bir eleştiri olarak değil,gerçek olarak söylüyorum. Hepimiz böyleyiz maalesef. Ekimden önce şu görüntünün daha azı bir hali olacağını bilseniz dahi koşa koşa ekim yaptırmaya giderdiniz . İlk ekiminiz ise çok üzücü. Bela okunmaz ama bela okuyası geliyor insanın.

Haklısınız. Ekilen greft sayısı fazla olduğu içindi aslında beklentimin büyük olması, yoksa o eski görüntümden kurtulduğum için tabiki mutluyum. Bela okumaya gerek yok biz kalbimizi bozmayalım, forumda konu duruyor işte, Mitat Hanbaba yazan bu konuyu görüyor ve bilgi sahibi oluyor, Murtaza Hanbaba nın yaptığı ahlaksızlıkları görüyor, ekstra bişey yazmaya gerek yok yani.

Facebook Twitter Instagram