Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45635 defa)

cıtırkel

• Jr. Member
  • **
Abi sen hasta mısın yoksa IQ eksikliğin mi var? Binlerce üyesi olan foruma numaranı paylaşıyorsun.Özelden arayanın hintel olduğuna nasıl emin olabiliyorsun.Dingonun ahırı mı burası böyle tehtitkar konuşuyorsun.Bu foruma acilen bir avukat ekibi gerekiyor elini kolunu sallayan hakaret edebiliyor resmen.

Cidden merak ediyorum siz doktor musunuz? İnanamıyorum çünkü doktor olabileceğinize bu zeka seviyesiyle.Türkiye'de saç ekimi kimlerin elinde ? Denetlenmiyor mu ?

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
SIZIN HEPINIZ BBURADA CAKALSINIZ IBNESINIZ ŞEREFSİZSİNİZ HAYSIYETSIZSINIZ BENIM KARŞIMA CIKACAK DURUMUNUZ DA YOK OLSAYDI BU SAATE KADAR CIKARDINIZDA sevimliRIN GIDIN ISINIZE BAKIN IBNELERRR
  • Yaşınız 32

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
HINTELLLLLLLLL OZELDEN ARAYIPPPP BEN HINTELLLL A.QRM DIYOSUN SEN OYLEMIIIIIII 20.27 DE BU KAYITLA BULACAGIM SENIIIIIIIIIIIIIIII

Kesin Yiğit aramıştır ..:) burda tel mi paylaşılır

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
SLOOCER LAFLARIM SIZE DEGIL YUREGINI TEBRIK EDIYORUM ADAM GIBI ADAMSIN ALLAHA EMANET OL BUNLARA BAKMA SEN ANLADIM BEN DURUMU GEREKENI YASAL YAPACAGIM
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
MERAL ARADI BENI HINTEL SENI TANIYORMUS YARDIMCI OLACAK BANA SEN BIRAZ SABIRLI OL BUNU SENIN YANINA KOYACAGIMIMI DUSUNDUN SEN BAHCEYE BAGLAYACAKSIN OYLEMI ? NEDEN KENDINI SAKLADIN BUKADAR ZAMAN? BOYLEMI BAGLIYOSUN SEN ? IYI BAGLIYOSUN ERKEKKKKKKKK
  • Yaşınız 32

Leonidas

• Hero Member
SIZIN HEPINIZ BBURADA CAKALSINIZ IBNESINIZ ŞEREFSİZSİNİZ HAYSIYETSIZSINIZ BENIM KARŞIMA CIKACAK DURUMUNUZ DA YOK OLSAYDI BU SAATE KADAR CIKARDINIZDA sevimliRIN GIDIN ISINIZE BAKIN IBNELERRR

Aha gene küfür yedik , mesajı alıntı yapayım da burda kalsın.
Yorumu silse bile alıntı yapılınca alıntı yapılan mesaj kalıyor silinmiyor diye biliyorum.
Sonra gene inkar etmesin sövmedim ben diye.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 22:20:42 Gönderen: Leonidas »

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
ACIK ADRES VERIYORUM HALKALI MERKEZ MAHALLESI DIVAN RECICENCE A BLOK NO 110 KUCUKCEKMECE ISTANBUL SENI BURADA BEKLIYORUM .. GELEMEYECEKSEN SEN YAZ BURADA ISTANBUL SAHIT OLSUN ILLAKI AİLENDEN BAYANLAR DAN VARDIR HALLEDERİZ ERKEKKKKKKKK
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 21:21:40 Gönderen: murtazahanbaba »
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2021, 21:02:11 Gönderen: Hintell »
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
TAMAM ISTE BUNUN BIR ADI BIR SOY ADI BIR ADRESI YOKMU VE BIR ERKEKLIK SEREFIDEMI YOK SAKLANMAC OYNAYACAK YAŞI GEÇTİM BEN ASLANIM SÖYLE HINTEL PAMPANA BENI ARASIN GORUSELIM
  • Yaşınız 32

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
SLOOCER LAFLARIM SIZE DEGIL YUREGINI TEBRIK EDIYORUM ADAM GIBI ADAMSIN ALLAHA EMANET OL BUNLARA BAKMA SEN ANLADIM BEN DURUMU GEREKENI YASAL YAPACAGIM

Benim adamlığı bilmem ama senin yaZdıklarının Adamlıkla yakından uzaktan bir alakası yok. Yıl olmuş 2021 bu tarz bir yazım dili iletişim şekli degil bir ekimciye ahlaklı h bir insana yakışmıyor.
Yine mi hacklediler hesabınızı. Silin yorumlarınızı beni tenzih ediyor olmanız bişy değiştirmez biz forum ailesi olarak kimseye bu şekilde ithamları yakıştırmıyoruz ..

ahmet turan

• Sr. Member
Bu arkadaşı araştıracağım kimdir necidir ne iş yapar diye .Foruma yazdıkları şok edici şeylerden dolayı ciddi bir şekilde araştırılması gerekiyor.Detay vermek istemiyorum ama sağlık  bakanlığında önemli bir mevki ile alakalı bir işteyim.
Bu kişi saç ekiyorsa cidden çok sıkıntılı bir durum gibi görünüyor.Yetkisi
ve yeterliliği varmı acaba ilgileneceğim.
Hintel benimle bir temasa geçersen sevinirim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
murtazahanbaba    bilgisayar basinda aslan kesilip asan kesen doven sanal ortamda adres ver bittin falan filan boş  beleş  konuşma  karşındaki  insanlar  kuzu değil  .

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu adama değil saç ektirmek tırnak kestirmem. Haksızlığı yetmezmiş gibi suç bastırıp milleti sindirecek aklınca.

Cihandoğan

• Hero Member
Bu nasıl karaktersiz boş bir insandır hadi kandesini geçtim Abisi Mithat hambaba’yı yaptığı olumsuz ekimin haricinde rezil etti. Böyle karaktersiz insanlardan uzak durun alllahtan bu forum varda görüyoruz gerçekleri.

Facebook Twitter Instagram