Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45640 defa)

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hıntell bosuna kıvırma senınle mahkemede cennet ve cehennemde gorusecegım esteliv kurumsal firmadır kanıtsız delilsiz lekelemeleriniz birer birer suçtur. biliyorsunuz değilmi? sorun savcı hakım tanıdıgınıza sorun avukat arkadaşınıza... bu yasal hakkımızı kullanıyoruz senın neden zoruna gıttıkı onu anlamadım ??

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
leonidas yuh artık yaaa ben murtazahanbaba kullanıcısını kullanıyorum.ve ıp adresım ortada o paylasılan ıp kendılerının acmıs oldugu hesap ve aynı ıplerı bunu anlamadınmı gercekten?
  • Yaşınız 32

cıtırkel

• Jr. Member
  • **
Bari vpn kullanarak deneseydin :D ne cahil insanlar var

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hıntel onun bana sac ekttırdıgını ıkınız bırlesın kanıtlayın olurmu herkes sahıt olsun bu mesajıma sıze hayatımı verırım kanıtlayamazsanız ıkınızın hayatını ben ne yapayım siz soyleyın?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hıntel sen ıkılık yapıyosun dostum rumelı haır clınıc ınstagram hesabından senınle konustum gecen avukata verecegım dedım ...
ve sana dedımkı hıntel hakkanıyetlı davranacaksan murat arkadaşımızdan kanıt ıste sunsun sunamayacaksa kaldır dedım tamam murat beye yazdım haber beklıyorum dedın? ne oldu hala kanıt gelmedı degılmı??? ee gelmedıyse neden ıtıbar edıyosun bu arkadasa ?? yoksa senınmı benden sıkıntın var ve ısmını cısmını bu sebeptenmı benden saklıyosun sen?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
abım ekmedı ektı ıse onu kanıtlasın?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hıntel sıte senın yonetıcı sensın ızın veren sensın senınle konusmayacagımda kımınle konusacagım ben o arkadası tanımıyorumkı? ve yanlış birşey söylemiyorum ki ben sana diyiyorumki kanıtsız belgesız şikayet olmaz musade etmemen gerekıyor neden sen benı yanlış yorumluyosunki..?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
pekı ozaman kanıtlayın kanıtlamayan namert olsun kanıtlamayan haysıyetsız olsun kabul ediyormusun bu sen hıntel?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
hadi hıntel ben senı kırmayacagım yınede... BURADA SORUYORUM ARKADAŞA BIZE SAC EKIMINI KANITLAYACAĞIN EN UFAK BIRSEYIN YOKMU? YOK ISE SANA NASIL INANMAMIZI BEKLIYORSUN? CEVAP VERIRMISIN?
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
HINTEL INANKI BU HESAP BENIM DEGIL BUNU ANLATMAYA CALISIYORUM .BAK GECEN KONUSMAMIZDA BEN HARFIYEN SANA BUNU SOYLEDIM BEN KUFUR E TMEDIM O SAYFA BENIM DEGIL BEN ISEM OZUR DILERIM BEN BOYLE BIR INSAN DEGILIM.BAK BUTUN ISTANBULA SOR BENI (SAC EKIMI YAPAN UZM ARKADAŞLARA BENI HERKES TANIR BILIR) BEN OLSAM SOYLERIM OZUR DE DILERIM KI BEN OZUR DILEYECEGIM BIR IS ICERISINDE BULUNMAM....
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
VE KONUYU SİLMEN GEREKIYORKI ZATEN ASILSIZ ŞİKAYETE NEDEN YER VERIYORSUNKİ SEN YARIN INSANLAR SANA SORMAZMI KANIT DELIL ALMADAN NEDEN INSANLARIN KURUMSAL OLAN ŞİRKETLERİNE ATILAN İFTİRALARINA NEDEN SEN EV SAHIPIGI YAPIYORSUN DEMEZLERMI?
  • Yaşınız 32

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mürteza haklı olabilir Hintel.. birleri adına hesap açarak o küfürleri etmiş olabilir.. her ihtimali düşünmek lazım.. mürteza bey “ o küfürleri yazanın anasını tüm forumdakiler hatta özellikle YİĞİT0505 ellesin   “ diye bir beyanda bulunur ise iddiasını bence ispatlamış olur.
Murat isimli kullanıcıda kanıt sunmaz ise konuyu kaldırabilirsin?

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
MADEMKI BENIM OLDUĞUMA INANIYOSUN NEDEN MAHKEMEYE VERMIYORSUN O HESABI ???? BURADA ŞEKİL YAPIYOSUN İNSANLARA ÖNDERLİK YAPIYOSUN? SEN KIMSIN HINTEL? BAK BENIM ADIM SOY ADIM MURTAZA HANBABA 05442640408 TELEFON NUMARAM ADIMA KAYITLI. SEN KIMSIN???
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
SLOOCER SEN YUREKLI HAKKANIYETLI INSANSIN SENIN YUREGINNI KALBINI TEBRIK EDIYORUM HAKKI SEN KONUSTUN COK TSK EDERIM BENI ANLAYAN BIR KISI CIKTI SONUNDA..
  • Yaşınız 32

murtazahanbaba

• Yeni üye
  • *
HINTELLLLLLLLL OZELDEN ARAYIPPPP BEN HINTELLLL A.QRM DIYOSUN SEN OYLEMIIIIIII 20.27 DE BU KAYITLA BULACAGIM SENIIIIIIIIIIIIIIII
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram