Gönderen Konu: 2000 greft (Mitat Hanbaba Esteliv) + 5000 Greft (Sultan Özmen) Saç Ekimleri  (Okunma sayısı 45685 defa)

carthage

• Full Member
Güzel gelişmeye başlamış dostum, uzat biraz tararsın

MURAT K.

• Sr. Member
Güzel gelişmeye başlamış dostum, uzat biraz tararsın

Tesekkur ederim dostum

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence güzel olmus. Daha da gelişir umarım çünkü süreç için erken.
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

MURAT K.

• Sr. Member
Bence güzel olmus. Daha da gelişir umarım çünkü süreç için erken.

Bakalım inş dediğiniz gibi olur sağ olun

Salvador

• Hero Member
Bu densiz kelamlardan ben kendim utandım.Müşteri her zaman haklıdır prensibini göz ardı etmesini geçtim şahıs kutsallara kadar saydırmış.Hukuki yola başvurdunuz mu konuyla ilgili savcılığa şikayette bulunun.Sonuç sizi tatmin etmese de hakkınızı arayın.Hakaret suçu sorusturmasi ve kovusturmasi şikayete tabi suçlardan şikayet süresi 6 ay, süre hak düşürücü süre, hak kaybı vaki olmadan şikayetçi olun...
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sürec ne durumda dostum nasıl gidiyor ?

MURAT K.

• Sr. Member
Bu densiz kelamlardan ben kendim utandım.Müşteri her zaman haklıdır prensibini göz ardı etmesini geçtim şahıs kutsallara kadar saydırmış.Hukuki yola başvurdunuz mu konuyla ilgili savcılığa şikayette bulunun.Sonuç sizi tatmin etmese de hakkınızı arayın.Hakaret suçu sorusturmasi ve kovusturmasi şikayete tabi suçlardan şikayet süresi 6 ay, süre hak düşürücü süre, hak kaybı vaki olmadan şikayetçi olun...

Merhaba hocam teşekkürler hatırlatmanız için, elbetteki Murtaza Hanbaba adlı şahıs ettiği küfür ve hakaretlerin bedelini fazlasıyla ödeyecek. Buranın dağ başı olmadığını öğrenecekler. Ha bir de insanların kırmızı çizgileri vardır, sen birinin namusuna laf etme gafletinde bulunacaksın sonra sokakta arkana bakmadan dolaşacaksın... Kaldıki konuyu biraz geç görmüş olabilirsiniz tonla hakaret daha vardı admin haklı olarak çoğunu silmek zorunda kaldı.

MURAT K.

• Sr. Member
Sürec ne durumda dostum nasıl gidiyor ?

Latent kusura bakma kardeşim yazamadım. 150 yi bekliyordum aslında ama bugün 147 paylaşayım şimdilik vaziyet bu önden fena değil ama tepeden açıklıklar mevcut

MURAT K.

• Sr. Member
Eee forumdaşlar yok mu yorum

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamam gelişme güzel olumlu ilerliyor çıkışlar kendini göstermiş böyle giderse memnun eder |-onayisareti-|

MURAT K.

• Sr. Member
Tamam gelişme güzel olumlu ilerliyor çıkışlar kendini göstermiş böyle giderse memnun eder |-onayisareti-|

eyv kardeşim inş öyle olur

MURAT K.

• Sr. Member
Bu arada besinci ay donorun durumu. Ekim patlarsa benimde baska sansim yok. Sakallarım baya gür ve kalın kaiserssle yarışırim sakal konusunda ama yüzümü elletmeyi dusunmuyorum umarim mecbur kalmam

MURAT K.

• Sr. Member
Besinci ay ön yorumlari bekliyorum forumdaslar

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Şakaklara ilk ekiminde o kadar sık ekmişler ki diğer ekimde o sıklığa maalesef ulaşamıyorsunuz. Bana sorarsanız saçları yana yatırarak tarayın artık. En azından ortada ki seyreklik bu kadar göze batmaz. İlk halinize göre durumu kurtaracak kadar çıkışlarda olmuş gibi. Sadece tarama işini biraz daha doğru yapmanız gerekiyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram