Gönderen Konu: Saç ekimi önerileriniz  (Okunma sayısı 959 defa)

Texas1652

• Full Member
Saç ekimi önerileriniz
« : 14 Mart 2020, 01:06:23 »
Merhaba arkadaşlar  yas 30 dhi yöntemiyle  sac ekimi yaptırmak istyrdum fakat şahin celik hoca çok iyi işler yaptığı icin fue yöntemine yöneldim . Sizce aradaki fark nedir hangi teknik daha iyidir ? Mevcut saclarim çok dökülmüyor yanlar çocukluğumdan beri böyledir. Bu iş icin 6 bin tl ayirdim . Değerli yorumlarinizi bekliyorum .

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi önerileriniz
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2020, 02:42:43 »
sorun şakaklarda ,güzel bir ön çizgi ve az sayıda greftle büyük ihtimalle güzel sonuç alınır ,burda ekim yapacak kişinin çok iyi planlama yapması lazım.

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2020, 03:04:02 »
sorun şakaklarda ,güzel bir ön çizgi ve az sayıda greftle büyük ihtimalle güzel sonuç alınır ,burda ekim yapacak kişinin çok iyi planlama yapması lazım.

Clinicexperte yaptircaktim burdaki sonuçlara bakarak oradan vazgeçtim şu an arayistayim bütçem belli bakalim neler çıkacak . Bu arada bursadayim.

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2020, 09:28:15 »
Merhaba kardeş aynı açıklıkta şahin beye ekim yaptırdım örnek.olarak bakabilirsin. Ekilen alan çok sık olmuyor çok seyrekte olmadı. Acele etme iyi araştır ekimcileri özelikle şakak ekimlerine  bak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2020, 10:27:46 »
Donör bölgen çok güzel büççene göre seni mutlu edicek ekimcilerde var

Şu an doğru kararla devam ediyorsun forumu bulman senin içim güzel bir şans oldu
Global Moderator

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2020, 14:07:46 »
Merhaba kardeş aynı açıklıkta şahin beye ekim yaptırdım örnek.olarak bakabilirsin. Ekilen alan çok sık olmuyor çok seyrekte olmadı. Acele etme iyi araştır ekimcileri özelikle şakak ekimlerine 

Peki önerin varmıdır ?

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2020, 14:10:28 »
Donör bölgen çok güzel büççene göre seni mutlu edicek ekimcilerde var

Şu an doğru kararla devam ediyorsun forumu bulman senin içim güzel bir şans oldu

Senin yorumların sayesinde bu kararları aldim çok yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim .
Şu anda tr yurt dışı kapalı saç ekim fiyatlarında sizce indirim olurmu ? Merak ettim bunu fikriniz varsa paylaşırmısınız ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2020, 14:13:31 »
Senin yorumların sayesinde bu kararları aldim çok yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim .
Şu anda tr yurt dışı kapalı saç ekim fiyatlarında sizce indirim olurmu ? Merak ettim bunu fikriniz varsa paylaşırmısınız ?

Yabancı hastaların iptal ettiği boş günlerde olabilir onlarda yüksek fiyatlara çalışan firmalardır yani 8/10 bin bandında ki merkezlerde oynama olmaz.

Şahin çelik 6500 uygun zaten
Global Moderator

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2020, 14:17:21 »
Yabancı hastaların iptal ettiği boş günlerde olabilir onlarda yüksek fiyatlara çalışan firmalardır yani 8/10 bin bandında ki merkezlerde oynama olmaz.

Teşekkür ederim bakalim inşallah istediğim sonuca ulaşırım hemen karar vermekte istemiyorum çünkü tek seansta kapanacak bir yer gibi duruyor doğru tercih yapmak istyrum .

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2020, 16:38:29 »

28 nisan olarak tarih aldim şahin hocadan inşallah hayırlısı olur bu sacları kapatır 😁 teşekkür ediyorum guzel bilgileriniz icin

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2020, 17:05:26 »
Açıklığınız benimkine yakın merakla takipçisiyiz konununuzun hayırlı olsun şimdiden.
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2020, 17:14:09 »
28 nisan olarak tarih aldim şahin hocadan inşallah hayırlısı olur bu sacları kapatır 😁 teşekkür ediyorum guzel bilgileriniz icin

Hayırlı olsun kardeş,

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2020, 17:43:14 »
Açıklığınız benimkine yakın merakla takipçisiyiz konununuzun hayırlı olsun şimdiden.

Bu olay kişide kişiye değişiyor sanirim . Üşenmeden tüm yorumları sonuçları okudum şahin beyde sonuç kıldım bakalim ne olcak hayırlısı .

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2020, 17:43:35 »
Hayırlı olsun kardeş,

Teşekkür ederim .

Facebook Twitter Instagram