Gönderen Konu: Coronavirus nedeniyle sac ekimleri iptal mi ?  (Okunma sayısı 3997 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Coronavirus nedeniyle sac ekimleri iptal mi ?
« Yanıtla #15 : 17 Mart 2020, 01:26:23 »
uzmanlar defalarca açıkladı. corona gibi bir rna virüsünün yapay olarak geliştirilmesi 2020 teknolojisi ile imkansız. ayrıca, böyle bir virüs yapacak bioteknoloji olsa bile corona ailesi tercih edilecek virüsler arasında değil. neden ve sonucu birbirine karıştıran komplo teorisyenlerinin yaptığı temel hata, kendi düşünme modellerini gerçek sanmalarıdır. uluslararası sistem, çok aktörlü bir mücadele alanıdır. covit-19 gibi bir virüs salgını tabi ki bu arenada yönlendirilmeye çalışılarak, ekonomik ve siyasi mücadelelerin bir aracı haline getirilmeye çalışılabilir. ancak, pandemik hale gelmiş bir salgın, kaotik bir yayılma gösterir ve eninde sonunda bunu yaratan sistemi de baltalayabilir. bu riske girecek kadar çaresiz duruma düşmüş bir aktör olduğunu sanmıyorum. sonuç olarak, bu virüs üzerinden abd, çok uluslu bazı şirketler, finans sektörünün devleri çıkar elde etmeye çalışabilir; ama bunun planlandığını iddia etmek zırvadan öte birşey değil.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 17 Mart 2020, 09:36:47 »
uzmanlar defalarca açıkladı. corona gibi bir rna virüsünün yapay olarak geliştirilmesi 2020 teknolojisi ile imkansız. ayrıca, böyle bir virüs yapacak bioteknoloji olsa bile corona ailesi tercih edilecek virüsler arasında değil. neden ve sonucu birbirine karıştıran komplo teorisyenlerinin yaptığı temel hata, kendi düşünme modellerini gerçek sanmalarıdır. uluslararası sistem, çok aktörlü bir mücadele alanıdır. covit-19 gibi bir virüs salgını tabi ki bu arenada yönlendirilmeye çalışılarak, ekonomik ve siyasi mücadelelerin bir aracı haline getirilmeye çalışılabilir. ancak, pandemik hale gelmiş bir salgın, kaotik bir yayılma gösterir ve eninde sonunda bunu yaratan sistemi de baltalayabilir. bu riske girecek kadar çaresiz duruma düşmüş bir aktör olduğunu sanmıyorum. sonuç olarak, bu virüs üzerinden abd, çok uluslu bazı şirketler, finans sektörünün devleri çıkar elde etmeye çalışabilir; ama bunun planlandığını iddia etmek zırvadan öte birşey değil.

Bizim milletimizin en sevdiği şey öküz altında buzağı aramak.. daha söylemeye kalmadı şimdi “2018 de çekilen dizilerde coronayı anlatıyor, netflixte bir film var bugünün aynısını anlatmış, simsonlarda 10 Yıl önceden yayınlanmış bu virüs” gibi şeyler sosyal medyada dönüyor duruyor.
Coronavirüs bir virüs ailesine verilen genel bir isim.. sürekli farklı mutasyonlar sonucu evrilip her seferinde daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor.
Yarasa , domuz gibi memelilerden kaynaklandığı düşünülen bu virüsler  Sonrasında belirli aralıklarla murine , Sars , Mers olarak son olarak ise yeni korona virüs ismi ile kendisini unutmamıza izin vermiyor.. her seferinde daha bir bulaşıcı oluyor. Buda sorunu daha bir büyütüyor açıkcası..
Evet bu hastalığın sağlıklı insanlarda ölüm riski gerçekten düşük bir çoğumuz geçirdik belkide yada grip tadında atlatacağız. Fakat ileri yaştaki yakınlarımız bu kadar şanslı olamayabilir . Onlar İçin ciddi risk ve en kötüsü bu durum toplu halde meydana geliyor olması tedavi imkanlarınıda zorlaştırıyor.

Lütfen herkes sorumluluk alsın bu konuda. Titiz davranalım, mümkünse dışarı çıkmayalım, tokalaşmayalım, elleri çokça yıkayalım...

“İmkanım var basıyım gidip memlekete virüsten uzak tatil yapayım bari” demeyelim lütfen... şuan bizlerde  taşıyıcı olabiliriz. Hemen hepimiz son 2 aydır 1-2 kere grip olmuşuzdur , bogazlarda belli belirsiz şişkinlik , halsizlik burun akıntısı... belkide şuanda hafif atlatıyoruz .. bu sbeple hastalığı yaymamak İçin en azından 2-3 hafta faaliyetlerimize ara verelim..

“Uzun uzun yazmış yine SLOOCER  tırsmış belli ki... diye düşünmeyin  “ demeyeceğim. Gerçekten ben korkuyorum bu virüsten sebep sevdiğim bir yakınımı kaybetmek korkutuyor beni, ekonomik olarak göreceğimiz zarar korkutuyor beni. Doların Euro’nun artışı... yaşanabilecek kısa süreli kıtlık beni korkutuyor ne yalan söyleyeyim.
18milyon nüfuslu bir şehirde yaşayan birisi olarak tedirginim fazlaca..

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 17 Mart 2020, 09:41:25 »
Komplo olarak kabul etmeyebilirsiniz. Ama bu virüs sonucunda kağıt paranın tedavülden kalkacağını ve dijital ortama tamamiyle geçileceğini çok önceden biliyordum. İzleyelim ve görelim ☺ Ayrıca çiplerle yeni bir sağlık sistemi öngörülüyor. Virüs veya olumsuz bir durumda çip sinyal verecek ve erken tedavi mümkün olacak. Bir düşünün bakalım... Neden ?

Sırmasac60

• Full Member
« Yanıtla #18 : 17 Mart 2020, 09:55:16 »
Sizce bu ortamda saç ekimi yaptırmak ne kadar dogru ??

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Mart 2020, 10:03:43 »
Komplo olarak kabul etmeyebilirsiniz. Ama bu virüs sonucunda kağıt paranın tedavülden kalkacağını ve dijital ortama tamamiyle geçileceğini çok önceden biliyordum. İzleyelim ve görelim ☺ Ayrıca çiplerle yeni bir sağlık sistemi öngörülüyor. Virüs veya olumsuz bir durumda çip sinyal verecek ve erken tedavi mümkün olacak. Bir düşünün bakalım... Neden ?

Bahsettiğin teknoloji 30 sene önce vardı da  biz mi kullanmıyor ..

Kağıt  para tedavülden kalkacak tabi ki zaten şuan piyasadaki paranın %92 si elektronik para... bu miktarın %100 olmasından  bahsediyorsan  onun İçin 20 yılımız daha var..

Ülke içerisindeki 5 para etmeyecek performansta sergilenen tiyatral kaosları gerçek sanıp alkış tutanlar bu denli ciddi  global bir sorunu komplo olarak görmesi beni gerçekten şaşırtıyor..

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 17 Mart 2020, 10:28:18 »
Dünya tarihinde sanki ilk kez salgın oluyormuş gibi bir algı var. Geçmişte daha ölümcül salgınlar oldu. Gelecekte de bu tür salgınlar olmaya devam edecek.

Bu salgının en büyük özelliği ölümcül olmasından ziyade bulaşma hızının yüksek olması. İtalya istatistikleri açıkladı ölenlerin yaş ortalaması 79 ve büyük bir kısmının 2 veya 3 ağır hastalığı var.  Bize bir şey yapmıyor mantığı da yanlış, toplum sağlığının bozulmasının etkisini herkes hisseder, hissediyoruz zaten bir şekilde
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 17 Mart 2020, 10:30:17 »
Bahsettiğin teknoloji 30 sene önce vardı da  biz mi kullanmıyor ..

Kağıt  para tedavülden kalkacak tabi ki zaten şuan piyasadaki paranın %92 si elektronik para... bu miktarın %100 olmasından  bahsediyorsan  onun İçin 20 yılımız daha var..

Ülke içerisindeki 5 para etmeyecek performansta sergilenen tiyatral kaosları gerçek sanıp alkış tutanlar bu denli ciddi  global bir sorunu komplo olarak görmesi beni gerçekten şaşırtıyor..
İlerleyen günlerde daha çok şaşıracağız. Ben türkiyede yaşamıyorum arada ailemi görmeye geliyorum . İsrail ve abd den takip ediyorum. Ülke içinde ne olduğunu bilmiyorum bile ☺

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 17 Mart 2020, 12:16:32 »

+1

TC1923

• Full Member
« Yanıtla #23 : 17 Mart 2020, 14:16:02 »
Şu an adli vakalarda ifade alınmıyor ikinci bir emre kadar inşallah devletimiz ve milletimiz bu kara günleri atlacaktır Allah Tüm dünyanın yardımcısı olsun tüm insanlığı ilgilendiren bir durum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Mart 2020, 15:18:27 »
Viral enfeksiyonlara karşı enfluvir alın arkadaşlar bulabilirseniz hatta acele edin kalmaz çünki
Global Moderator

kurshoo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 17 Mart 2020, 21:05:54 »
İmzamı atarım.

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 17 Mart 2020, 23:12:15 »
Lifehair Şahin hoca da ekimlere ara vermiş Instagramdan açıklama yapmışlar
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 18 Mart 2020, 02:14:02 »
Bizim milletimizin en sevdiği şey öküz altında buzağı aramak.. daha söylemeye kalmadı şimdi “2018 de çekilen dizilerde coronayı anlatıyor, netflixte bir film var bugünün aynısını anlatmış, simsonlarda 10 Yıl önceden yayınlanmış bu virüs” gibi şeyler sosyal medyada dönüyor duruyor.
Coronavirüs bir virüs ailesine verilen genel bir isim.. sürekli farklı mutasyonlar sonucu evrilip her seferinde daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor.
Yarasa , domuz gibi memelilerden kaynaklandığı düşünülen bu virüsler  Sonrasında belirli aralıklarla murine , Sars , Mers olarak son olarak ise yeni korona virüs ismi ile kendisini unutmamıza izin vermiyor.. her seferinde daha bir bulaşıcı oluyor. Buda sorunu daha bir büyütüyor açıkcası..
Evet bu hastalığın sağlıklı insanlarda ölüm riski gerçekten düşük bir çoğumuz geçirdik belkide yada grip tadında atlatacağız. Fakat ileri yaştaki yakınlarımız bu kadar şanslı olamayabilir . Onlar İçin ciddi risk ve en kötüsü bu durum toplu halde meydana geliyor olması tedavi imkanlarınıda zorlaştırıyor.

Lütfen herkes sorumluluk alsın bu konuda. Titiz davranalım, mümkünse dışarı çıkmayalım, tokalaşmayalım, elleri çokça yıkayalım...

“İmkanım var basıyım gidip memlekete virüsten uzak tatil yapayım bari” demeyelim lütfen... şuan bizlerde  taşıyıcı olabiliriz. Hemen hepimiz son 2 aydır 1-2 kere grip olmuşuzdur , bogazlarda belli belirsiz şişkinlik , halsizlik burun akıntısı... belkide şuanda hafif atlatıyoruz .. bu sbeple hastalığı yaymamak İçin en azından 2-3 hafta faaliyetlerimize ara verelim..

“Uzun uzun yazmış yine SLOOCER  tırsmış belli ki... diye düşünmeyin  “ demeyeceğim. Gerçekten ben korkuyorum bu virüsten sebep sevdiğim bir yakınımı kaybetmek korkutuyor beni, ekonomik olarak göreceğimiz zarar korkutuyor beni. Doların Euro’nun artışı... yaşanabilecek kısa süreli kıtlık beni korkutuyor ne yalan söyleyeyim.
18milyon nüfuslu bir şehirde yaşayan birisi olarak tedirginim fazlaca..

tırsmamak elde değil , örneğin bende astım var ufak bir grip bile hastalığı atlattıktan sonra 6 ay boyunca bana ciddi rahatsızlık veriyor.
toplumda astımı olan,diyabeti olan vs kronik hastalıkları olan sürüyle genç kişilerde var.iranda ölen çok sayıda genç var ,italyada belki tedavi konusunda üst düzey imkanları oldukları için gençler ölmüyordur .ülkemizde ne olur ne kadar hazırlıklıyız henüz görmüyoruz umarım görmeyede gerek kalmaz.
birde bana sanki bu salgın konusunda toplum ikiye ayrışacakmış gibi geliyor .hastalığı çok önemseyenler ve hiç önemsemeyenler olarak iki  ayrı kutuba doğru evrilecek sanki  ,umarım öyle olmaz ve birlik oluruz aksi halde işimiz çok zor.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 18 Mart 2020, 22:31:25 »
çoğu ara vermiş evet .devam edenler kimler acaba .burda böyle bilgilendirici konu açılsa devam edenler ve bırakanlar şeklinde iyi olurdu.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #29 : 18 Mart 2020, 22:53:24 »
Sac ekim  turizm  biti  2 yil  yurd dışında  gelen hasta  sayısı  büyük ölçüde  düşecektir  saç ekim  fiyatları  100/50 düşecektir   yaza  İnş   koray erdoğan   saç ekim  yaparim ☺ bu arada  farbikasyon  olan yerler  kapanir.

Facebook Twitter Instagram