Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 732 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2020, 03:26:15 »
Dostum.  Yerinde olsam  iyi araştırma  yapardım  sonra pişman  olma .. açıklık  kapanır saç  ekim  uygunsun  tek sorun  iyi bir saç ekim merkezi  seçmen  forum içinde bir çok iyi  dr var saç  ekim merkezi var   ..saç ekim hata kabul etmez  sonra paranla rezil olma 

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2020, 03:29:07 »
Dostum.  Yerinde olsam  iyi araştırma  yapardım  sonra pişman  olma .. açıklık  kapanır saç  ekim  uygunsun  tek sorun  iyi bir saç ekim merkezi  seçmen  forum içinde bir çok dr var saç  ekim merkezi var   ..saç ekim hata kabul etmez  sonra paranla rezil olma 

Bi arkadaşımın sonucu iyi oldu bu ekim merkezinde aslında serkan aygıni istyrdum ama fiyat çok çok yüksek bakalim kısmet nasil olucak

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2020, 03:56:35 »
Paran yoksa  bekle saç ekim  hata kabul etmez  sonra bin  pişman olma      yaşında  genç sanırım saç dökülmen devam edecek  çünkü  genetik  saç dökülmesine  sahipsin      yerinde olsam    beklerim  paran  olunca  iyi  bir saç  ekim merkezi  seçersin 

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2020, 17:46:12 »
Paran yoksa  bekle saç ekim  hata kabul etmez  sonra bin  pişman olma      yaşında  genç sanırım saç dökülmen devam edecek  çünkü  genetik  saç dökülmesine  sahipsin      yerinde olsam    beklerim  paran  olunca  iyi  bir saç  ekim merkezi  seçersin 

Seni dinleyip iptal ettim benim saç dökülmem çok az yanlar çocukluktan beri yok normalde zaten olan saclarimla açıklığı kapatıyorum. Bu merkeze 5.500 tl ücret ödeyecektim şimdi bu paralara nerde güzel ekim yapabilirim yardımcı olacak arkadaşlar varmi ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2020, 18:10:13 »
clinicexpert pek tavsiye ediceğimiz bir merkez değil
Global Moderator

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2020, 18:48:37 »
şahin çelik ile bir görüş istersen fiyatı uygun sonuçlarıda çok iyi olan birisi.

Nerde bu kişi ve memnun musunuz.

Texas1652

• Full Member
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2020, 18:49:46 »
clinicexpert pek tavsiye ediceğimiz bir merkez değil

Verdiğim kapora ve aldığım bileti yaktım. Sizin siteniz sayesinde ve şu an önerebileceğim yer varmi abi

Facebook Twitter Instagram