Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası takviyeler  (Okunma sayısı 1068 defa)

Jawsed

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası takviyeler
« : 09 Mart 2020, 19:29:44 »
Merhaba arkadaşlar 6 mart 2020 tarihinde saç ekimi yaptırdım yaşım 24 ekimin 3. günü ilk yıkamayı gerçekleştirdim bugun. Takviye olarak propecia ve priorin kullanmayı düşünüyorum. Xpecia içerik olarak daha güzel görünüyor fakat icraatta o kadar olmadığını düşünüyorum. Klinikde aynı şekilde finasterid priorin ve minoxil önerdi. Minoxil kullanmayı düşünmüyorum. Ve bu takviyelere 18. gün sonra başlamam önerilmiş verdikleri formda sizce daha erken başlamamın saçları korumak adına bir faydası olurmu yoksa daha beklemelimiyim vitaminler için ? Tecrübeli arkadaşların değerli tavsiyelerini bekliyorum

Trevor

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi sonrası takviyeler
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2020, 23:19:35 »
Merhaba arkadaşlar 6 mart 2020 tarihinde saç ekimi yaptırdım yaşım 24 ekimin 3. günü ilk yıkamayı gerçekleştirdim bugun. Takviye olarak propecia ve priorin kullanmayı düşünüyorum. Xpecia içerik olarak daha güzel görünüyor fakat icraatta o kadar olmadığını düşünüyorum. Klinikde aynı şekilde finasterid priorin ve minoxil önerdi. Minoxil kullanmayı düşünmüyorum. Ve bu takviyelere 18. gün sonra başlamam önerilmiş verdikleri formda sizce daha erken başlamamın saçları korumak adına bir faydası olurmu yoksa daha beklemelimiyim vitaminler için ? Tecrübeli arkadaşların değerli tavsiyelerini bekliyorum

priorinin içeriğinde saw palmetto gibi dht bloker olmadığı için erkek tipi kellikte kullanımı doğru olmaz .priorin daha çok bayanlarda kullanımı daha uygun bir saç için vitamin takviyesi .priorin yerine kerozan yada aga e tablet kullanmanız daha doğru olur ,xpeciayı bende önermiyorum şahsen.

Jawsed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2020, 00:26:54 »
Teşekkürler söyledigin takviyelere bakıcam ama bunlara ekimden 18 gün sonra mı başlayayım yoksa suandamı suan 3. gün klinik 18 gün sonrasına başlanmasını önermiş

magritte

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2020, 01:08:17 »
benim klinik de 18 gün sonra demişti. (Serkan Aygın?)

Propecia kullanacaksan gerisini pek düşünmene gerek yok :) en etkili ve hatta belki tek etkili şey o. Ben kerozan kullanıyorum vitamin mineral takviyesi olarak.

Jawsed

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2020, 08:44:29 »
Evet serkan aygın  :) özellikle saçlarım çok ince oldugu için biraz canlanıp kalınlasmasını istiyorum birde beslenmem çok düzgün değil o yüzden finasın yanında ne kullansam diye epey düsündüm sanırım bende kerozana baslıyıcam

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2020, 21:31:31 »
18 gun beklemeye gerek yok hemen kullanmak daha iyi saçlar beslenir.

Facebook Twitter Instagram