Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygin / 04.03.2020 / 4000 Graft / Ön ve tepe bölgesi  (Okunma sayısı 17161 defa)

Pöh3443

• Full Member
maşallah görüntü çok iyi ,sıklık hat safhada umarım hepsi çıkar dostum .
Tsk ederim kardesim insaallah sonucta gözel olur.

Güncel durum bu sekilde

Pöh3443

• Full Member
Arkadaslar ekimden sonra bu sampuani kullanmamda bi sakinca varmi? Kullanan arladaslar varmi burada?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaslar ekimden sonra bu sampuani kullanmamda bi sakinca varmi? Kullanan arladaslar varmi burada?

Güzel bir şampuan 1 ay sonunda başla ama
Global Moderator

vetakademisyen

• Full Member
İlk günler yıkamada kliniğin önerdiği sebamed repair ve bepanthol losyonu kullan ekimin 18. gününden sonra istediğin şampuanı kullanabilirsin

Pöh3443

• Full Member
Güzel bir şampuan 1 ay sonunda başla ama

Tamamdir, klinik bugünden itibaren baslayabilirsin diye yazmis da

Pöh3443

• Full Member
Arkadaslar bugün 18. Gün.
Sanki SOK baslamadi gibi, sizce sürermi daha?

Csils

• Full Member
Ekimin hayırlı olsun, şok her an başlaya bilir. Biraz zorlu döneme giriyorsun, ama sonu çok güzel olur inşallah.

Pöh3443

• Full Member
Slm arkadaslar, bugün 27. günümdeyim.
Saclarimi yikadiktan sonra sac derim sanki kalkiyor arti sac telleri yapisio. Sizce neden kaynaklanir? Foto yüklüyorum daha net anlasilmasi icin.

vetakademisyen

• Full Member
Slm arkadaslar, bugün 27. günümdeyim.
Saclarimi yikadiktan sonra sac derim sanki kalkiyor arti sac telleri yapisio. Sizce neden kaynaklanir? Foto yüklüyorum daha net anlasilmasi icin.
Yumuşak yıka şampuanla ellerinle köpürttükten sonra yüzeysel  hafif dokunuşlar yaparak yıkamanı yap 2-3 dk saçında kaldıktan sonra kafanı dökme suyla durula. Şahsen ben hala saçımı havluyla kurutmuyorum kendi kendine kurumaya bırakıyorum

Pöh3443

• Full Member
Yumuşak yıka şampuanla ellerinle köpürttükten sonra yüzeysel  hafif dokunuşlar yaparak yıkamanı yap 2-3 dk saçında kaldıktan sonra kafanı dökme suyla durula. Şahsen ben hala saçımı havluyla kurutmuyorum kendi kendine kurumaya bırakıyorum

Acaba sampuanin etkisi olmus olabilirmi? Alpecine baslamistim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
fön makinesi kullan  yakın tutma 

Pöh3443

• Full Member
fön makinesi kullan  yakın tutma

Kullaniyorum dostum soguk modda yinede bi deride kalkinma var

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Alpecin  sivisi   kullan kaşıntı  giderir   ferahlık  verir dökülme  karsi etkili  saçın uzamasına  yardımcı olur  banyo  sonra kuru saça   uygula  .

Pöh3443

• Full Member
Alpecin  sivisi   kullan kaşıntı  giderir   ferahlık  verir dökülme  karsi etkili  saçın uzamasına  yardımcı olur  banyo  sonra kuru saça   uygula  .

Derinin kalkmamasina faydasi olurmu

Facebook Twitter Instagram