Gönderen Konu: Life Hair, Şahin Çelik. VERTEKS  (Okunma sayısı 3315 defa)

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
Life Hair, Şahin Çelik. VERTEKS
« : 08 Mart 2020, 12:49:19 »
28 yaşındayım ve verteks bölgemde hiç saç kalmadı, Ankara'da yaşıyorum ve bu forumdan araştırmalarım neticesinde, şahin celik'e saç ektirmeye karar verdim ve irtibata geçtim.
   Şahin hocaya fotoğraflarımı yolladım, yaşımın daha erken olduğunu ve ön taraftaki saclariminda ilerleyen yaşlarda dokulebilecegini söyledi, acele etmememi söyledi, bence zamana bırak ama çok istersen donor alanını çok zorlamadan 2500 greftlik bir Ekim vertekse yapalım yanliz çok ciddi bir kapaticilik bekleme, hafif kararma olur dedi, ilerleyen yaslarindada on bolgen için 4000 greft kalmış olur dedi. Senin vertekse rahat 4000 greftlik Ekim yapılır ama bence greftlerini verteks için harcama dedi.

Randevu aldım, haftaya inşallah gidip yüz yuzede bir goruscem.

Şimdi benim sizlere de sorum olacak,  fotoğraflarımı ekliycem, sizce vertekse 2500 Ekim yaptirsam ne kadar kapaticilik  sağlar, tatmin eder mi ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Life Hair, Şahin Çelik
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2020, 13:39:24 »
En kötü açıklık bu maalesef. Ön tarafta saçın olması ve vertexin komple boş olması sıkıntı. Tam tersi olsa yapılırdı. Hoca gerçekçi yaklaşmış. Ön tarafa ekim yaptırsan öndekiler gittiği an kötü bir görüntü ortaya çıkacak. Vertex ise çok geniş tek seansta kapanmaz. Bence ilerde 2. bir ekim yaparım diyorsan sadece vertexe sakaldan da 500-600 greft aldırarak 2500-2700 greft civarı bir ekim yapılabilir. Ancak hocanın dediği gibi tamamen kapanmayabilir. Beklentine bağlı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2020, 13:45:01 »
Doğru öneri de bulunmuş şahin çelik senin için
Global Moderator

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2020, 15:20:20 »
Şahin çelik hoca 28 ve daha geri yaşlara ekim yapmamis mi erken demiş anlamadım forumda bildiğim kadarıyla ekimleri var hatta hatırladığım kadarıyla 22 yasindaki birine de ekim yapmıştı tamam ilerde dökülür vs demiş ama ektikleride var yani onlar için de aynı durum çünkü ilginç geldi.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2020, 15:49:24 »
Donör güzel ama dökülme şekli çok şanssız. Hocanın önerisi doğru

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2020, 16:09:57 »
Şahin çelik hoca 28 ve daha geri yaşlara ekim yapmamis mi erken demiş anlamadım forumda bildiğim kadarıyla ekimleri var hatta hatırladığım kadarıyla 22 yasindaki birine de ekim yapmıştı tamam ilerde dökülür vs demiş ama ektikleride var yani onlar için de aynı durum çünkü ilginç geldi.
Ön taraf dökülmediği ama dökülme sinyalleri verdiği için öyle demiş. 22 yaşındaki biri komple saçları döktüyse dökecek saç kalmadıysa, ilerde dökülecek saçı yoksa tabii ki ekim yapılabilir.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2020, 16:43:07 »
Ön taraf dökülmediği ama dökülme sinyalleri verdiği için öyle demiş. 22 yaşındaki biri komple saçları döktüyse dökecek saç kalmadıysa, ilerde dökülecek saçı yoksa tabii ki ekim yapılabilir.

Örnek verecek olursak bu arkadaşların biri 22 biri 25 ve saçları tam dokulmemis.Ayrıca ekmeden oncede baya baya dökülme sinyalleri veren saç tipleri .

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5961.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6380.0

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2020, 16:58:56 »
En kötü açıklık bu maalesef. Ön tarafta saçın olması ve vertexin komple boş olması sıkıntı. Tam tersi olsa yapılırdı. Hoca gerçekçi yaklaşmış. Ön tarafa ekim yaptırsan öndekiler gittiği an kötü bir görüntü ortaya çıkacak. Vertex ise çok geniş tek seansta kapanmaz. Bence ilerde 2. bir ekim yaparım diyorsan sadece vertexe sakaldan da 500-600 greft aldırarak 2500-2700 greft civarı bir ekim yapılabilir. Ancak hocanın dediği gibi tamamen kapanmayabilir. Beklentine bağlı.
   Evet malesef en talihsiz, dökülme şekli, 21 Nisan'da Ekim yapilcak, haftaya yüz yüze görüşmeye gideceğim, ben onlerin daha çok fazla dokulecegini düşünmüyorum çünkü babamın saçlarında bu şekilde, on bolegede saçları var.
     2500 greftlik bir verteks ekimi on bölgedeki o seyrek görüntüyü yakalayamaz sanırım değil mi ?

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2020, 17:01:02 »
Doğru öneri de bulunmuş şahin çelik senin için

Doğru öneri zamana bırakmam mi? yoksa 2500 greftlik bir verteks ekimi mi ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2020, 18:06:57 »
   Evet malesef en talihsiz, dökülme şekli, 21 Nisan'da Ekim yapilcak, haftaya yüz yüze görüşmeye gideceğim, ben onlerin daha çok fazla dokulecegini düşünmüyorum çünkü babamın saçlarında bu şekilde, on bolegede saçları var.
     2500 greftlik bir verteks ekimi on bölgedeki o seyrek görüntüyü yakalayamaz sanırım değil mi ?
Yakalayabilir de, saç yapın kaliteli görünüyor. Ben olsam sakaldan 500-600 greft (daha iyi kapatıcılık sağlayacaktır) enseden de 2200 civarı alım ile vertexe ekim yaptırırım. İlerde de 2. seansı yaptırırım hem önleri hem vertexi sıkılaştırırım.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Mart 2020, 18:33:57 »
Hocam babanın önlerde saçları olabilir ama senin önlerdeki saçların gidecek gibi duruyor

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Mart 2020, 19:10:15 »
Hocam babanın önlerde saçları olabilir ama senin önlerdeki saçların gidecek gibi duruyor

Şimdi ektimeyin, zamana bırakın mi diyorsunuz yani ?

Cassowary

• Sr. Member
Ynt: Life Hair, Şahin Çelik. VERTEKS
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2020, 02:04:37 »
Yerinizde olsam saç ekimini kesinlikle düşünmezdim beklemenin hiçbir anlamı yok dökülme patentiniz kesinleşmiş,yaş aldıkça arka taraf vertex at nalı 🧲 şeklinde tamamen zır kellik oluşacak,ön bölge dökülecek.Ekim olursa eğer belki bir kaç belki orta yaşlarınızda sosyal sıkıntılar çekebilirsiniz çünkü bu durumu telafi edebilecek böyle bir açıklığı kapatabilecek insan beşeriyetinde böyle bir dönör bulunmuyor.Genç yaşınızdan ötürü ben beklentinizin de düşük olmadığını düşünüyorum.Saç ekiminde açıklık/donör çok önemli,diğer türlü mucize yaratan bir teknoloji değil.
Yazmamak için çok direndim, yazıncada kahroluyorum çok üzülüyorum acaba kalp mii kırıyorum diye😔
Yaşınız genç,
Gençlere her şey yakışıyor 3 numara traş bence fit fresh bir hava katacaktır size.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Mart 2020, 10:22:17 »
Donör gayet iyi görünüyor, daha kötü donörlere daha geniş açıklıklara iyi sonuç alanlar var. Biraz abartmışsınız. :)

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2020, 21:54:14 »
Yerinizde olsam saç ekimini kesinlikle düşünmezdim beklemenin hiçbir anlamı yok dökülme patentiniz kesinleşmiş,yaş aldıkça arka taraf vertex at nalı 🧲 şeklinde tamamen zır kellik oluşacak,ön bölge dökülecek.Ekim olursa eğer belki bir kaç belki orta yaşlarınızda sosyal sıkıntılar çekebilirsiniz çünkü bu durumu telafi edebilecek böyle bir açıklığı kapatabilecek insan beşeriyetinde böyle bir dönör bulunmuyor.Genç yaşınızdan ötürü ben beklentinizin de düşük olmadığını düşünüyorum.Saç ekiminde açıklık/donör çok önemli,diğer türlü mucize yaratan bir teknoloji değil.
Yazmamak için çok direndim, yazıncada kahroluyorum çok üzülüyorum acaba kalp mii kırıyorum diye😔
Yaşınız genç,
Gençlere her şey yakışıyor 3 numara traş bence fit fresh bir hava katacaktır size.

Bende size katılıyorum. Bu yaşta vertex  ekimi yapmak hata olur. Şahin beyle görüşme sonrasını da paylaşırsanız çok seviniriz.

Facebook Twitter Instagram