Gönderen Konu: Life Hair, Şahin Çelik. VERTEKS  (Okunma sayısı 3314 defa)

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
Ynt: Life Hair, Şahin Çelik. VERTEKS
« Yanıtla #16 : 10 Mart 2020, 09:52:44 »
Bence saç yapın kaliteli dökülecek alanda az cok belli etmiş kendini bence ekim olur fakat kafa yapın biraz uzun sanki açık alan büyük sakal destekli ekim düşün  öncelik olarak ön ve tepeye Ekim düşün vertexi toppikle veya simulasyonla kamufule edebilirsin

Evet kafa yapım uzun, tepedeki açıklıkta büyük, yıllardır toppik kullanıyorum, öndeki saçlarım uzundu ve yana tariyordum, arkayida topikle kapatıyordum, artık bıkkınlık verdi ve aldım makinayı elime 0 a vurdum, 0 a vurduktan sonra moral iyice gitti çünkü saçlarım uzunken açıklık bu kadar geniş durmuyordu. Artık toppik kullanmiycam, 3 aydır kullanmıyorum ve daha rahatım, toppiksiz hiç dışarı cikamiyordum, hergun kullanıyordum, yağmur yağdığı zaman semsiyesiz cikmazdim, özgürlüğümü kısıtlıyor ve resmen bağımlı yapıyor.

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2020, 09:54:05 »

Bende size katılıyorum. Bu yaşta vertex  ekimi yapmak hata olur. Şahin beyle görüşme sonrasını da paylaşırsanız çok seviniriz.

Paylaşırım tabiki .

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2020, 09:56:25 »
Bence saç yapın kaliteli dökülecek alanda az cok belli etmiş kendini bence ekim olur fakat kafa yapın biraz uzun sanki açık alan büyük sakal destekli ekim düşün  öncelik olarak ön ve tepeye Ekim düşün vertexi toppikle veya simulasyonla kamufule edebilirsin

On tarafımda saç varken, Ekim yaptirmak sakıncalı olmaz mı ? Şuan saçlarım kısa, uzunken kapaticiligi iyi.

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2020, 10:57:22 »
Boyun cok kisa degilse ektirme kardesim bekle on taraf dokuldugu zaman onden arkaya sik ekim yaptirirsin ne gerek var zaten gozukmuyor etmiyor,kisisel gorusum farkli dusunuyor olabilirsin.

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 11 Mart 2020, 11:31:55 »
Boyun cok kisa degilse ektirme kardesim bekle on taraf dokuldugu zaman onden arkaya sik ekim yaptirirsin ne gerek var zaten gozukmuyor etmiyor,kisisel gorusum farkli dusunuyor olabilirsin.

Kısa sayılmam ama eğilince ve otururken kabak gibi ortada malesef.
   Verteksin ekim yapılınca kapanacagida meçhul zaten, sıkıntılı bolge.

Day01moon04

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 17 Mart 2020, 17:01:50 »
Bugün şahin hocayla yüz yüze görüştük ve biraz daha bekleme kararı aldık. Şahin hocada bugün son ekimini yapmış tüm randevularini corana virüsü nedeniyle iptal ediyormuş.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 20 Mart 2020, 01:10:55 »
Bugün şahin hocayla yüz yüze görüştük ve biraz daha bekleme kararı aldık. Şahin hocada bugün son ekimini yapmış tüm randevularini corana virüsü nedeniyle iptal ediyormuş.
en doğru kararı vermişsin

Facebook Twitter Instagram