Gönderen Konu: Sibel ulusan alın açıklığı sac ekimi  (Okunma sayısı 11564 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel ulusan alın açıklığı sac ekimi
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2020, 21:52:26 »
Orjinal cizgin mavi. Ya ayni aciyla ileri alinir komple (yesil cizgi) ya da ayni yerden baslar ama aci daralttilir (kirmizi cizgi)
kaya çok güzel çizmiş aynen

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #17 : 04 Mart 2020, 22:02:07 »
Sac ekim hersey iyi güzel   sibel hanim   planlama  ve greft dağılımını güzel yaptıysa çok güzel olur  saç ekim sonucu
« Son Düzenleme: 04 Mart 2020, 22:12:11 Gönderen: Hintell »

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Mart 2020, 22:52:24 »
Temple açısı 30 larda falan verilmiş dikten düşüşe geliyor yanlış bir çizgi olmuş bunun haricinde ekilen çıkarsa senin tatmin edecektir hayırlı olsun imkanınız varsa yol yakınken templeyi düzelltirmenizi öneririm
Hicam yorumunuz için teşekkür ederim temple alanı dediginiz bölge tam olarak neresi oluyor çok kötü mu durur bu sekilde

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 04 Mart 2020, 23:04:23 »
Orjinal cizgin mavi. Ya ayni aciyla ileri alinir komple (yesil cizgi) ya da ayni yerden baslar ama aci daralttilir (kirmizi cizgi)
Anladım hocam bu şekilde belirledik benim çok bir tecrübem olmadığı için böyle kaldı sanirim

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Mart 2020, 23:14:26 »
hayırlı olsun kardesm  hosgeldin. Facebook üzerinden konuşmuştuk seninle. ekim önceki fotolarını donör bölgeni ve ekilen greft sayısını eklersen tecrübeli arkadaşlar daha iyi yorumlar. ilk yıkamayı yaptin sanırım
Sağol kardeşim evet yardımcı olmuştun konumu açabildim buraya sanırım yanlarda doğallık sorunu olacakmış burdaki tecrübe sahibi arkadaşlarımızın dediğine göre

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Mart 2020, 23:15:49 »
kaya çok güzel çizmiş aynen
[/quot
Hocam kabukların erken dökmek için bir öneriniz var mı

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 04 Mart 2020, 23:17:27 »
Sac ekim hersey iyi güzel   sibel hanim   planlama  ve greft dağılımını güzel yaptıysa çok güzel olur  saç ekim sonucu
Inşallah söylediğin gibi her şey güzel olur hocam :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 04 Mart 2020, 23:21:44 »
Çok kötü durmaz ama gerçekten daha iyi planlama olabilirmiş. Çok sık saç ektikleri için sanırım böyle bir planlama yapılmış. Ben olsam yaş itibariyle Kaya Beyin mavi renkle işaretliği açıyı tercih ederdim. Saç dökülmesi olmadığı ve doğal bir alın açıklığınız olduğu için bu tarz planlamaları bilmemeniz çok normal, ekim merkezinin aslında sizi uyarması gerekliydi. Neyse ekilenler çıkması durumunda çok mutsuz olacağınızı düşünmüyorum. Ekim yaptırdığınız merkezinde, yaptığı ekimlerde saç çıkma yüzdesi oldukça fazla. Artık yapmanız gereken ekilen saçların çıkmasını beklemek olacak...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 05 Mart 2020, 01:05:25 »
Kardeşim hayırlı olsun sakin sakin geçir  sürecini güzel sonuç lanacağına inan ekim baya sık var olan saçlarında iyi durumdaymış mutlu eder seni çok sorun olucak bir durum yok.
Global Moderator

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2020, 10:03:56 »
Kardeşim hayırlı olsun sakin sakin geçir  sürecini güzel sonuç lanacağına inan ekim baya sık var olan saçlarında iyi durumdaymış mutlu eder seni çok sorun olucak bir durum yok.
[/quote
Saolun hintell hocam kabukları dökmeye uğraşıyorum  şuan inşallah söylediğiniz gibi iyi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2020, 10:18:24 »
Bu gün hepsini dökemez sen zorlama yarına bırak ama rahat dökülüyor ise dök dostum panik yapmadan korkmadan dök bir şey olmaz :)
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 05 Mart 2020, 14:34:23 »
hayırlı olsun umarım arzu edilen saçlara kavuşursun kabuk dökümü sonrası görüntüyü merak ediyorum.

Black bared

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Mart 2020, 16:32:59 »
Bu gün hepsini dökemez sen zorlama yarına bırak ama rahat dökülüyor ise dök dostum panik yapmadan korkmadan dök bir şey olmaz :)
Bugün yarisi  gitti yanlar biraz kötü görünüyor diğer yarısıda yarın gider insallah

Weslera

• Full Member
« Yanıtla #29 : 05 Mart 2020, 17:02:00 »
Hayırlı olsun. Bende aralık ayında ektirdim Sibel hocaya. Bundan sonrası sabır işi. Takviye kullanıyor musun?

Facebook Twitter Instagram