Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33  (Okunma sayısı 4604 defa)

kelboy85

• Hero Member
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33
« Yanıtla #30 : 07 Temmuz 2020, 12:30:52 »
Tekrardan merhaba arkadaşlar. Güncel fotolarımı tekrardan değerlendirir misiniz? Sanırım biraz açılma var. Mevsimsel mi bilmiyorum.. iyice inceldi saçlar.  ekime 4 ay var.  Finastared kullanmak istemiyorum. Onun yerine başka bir öneriniz var mı?
Sacin ayni benimki birader. Moralini bozmak gibi olmasin NW7 e dogru yol aliyorsun. Maalesef en kotu dokulme tipine sahibiz ekim icin. Iyi bi ekimci bulup hallet bu saci ekim kasim gibi

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #31 : 07 Temmuz 2020, 12:31:43 »
Eğer amacınız saçlarınızı güçlendirmek ve yan etkilerinden çekindiğiniz için finasterid kullanmak istemiyorsanız hiç bir takviye kullanmayın derim. Ama saçlar gerçekten incelmiş ve bu ince saçları güçlendirmek ekimin başarısını artırır diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #32 : 07 Temmuz 2020, 13:43:35 »
Sacin ayni benimki birader. Moralini bozmak gibi olmasin NW7 e dogru yol aliyorsun. Maalesef en kotu dokulme tipine sahibiz ekim icin. Iyi bi ekimci bulup hallet bu saci ekim kasim gibi

Hayırlısı olsun inşallah, Bende esma serkana randevu aldım. Ekimin sonunda ektireceğim inşallah

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #33 : 07 Temmuz 2020, 13:44:52 »
Eğer amacınız saçlarınızı güçlendirmek ve yan etkilerinden çekindiğiniz için finasterid kullanmak istemiyorsanız hiç bir takviye kullanmayın derim. Ama saçlar gerçekten incelmiş ve bu ince saçları güçlendirmek ekimin başarısını artırır diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için hocam.

vinyj

• Full Member
« Yanıtla #34 : 07 Temmuz 2020, 14:34:02 »
finasterid kullanma kardeşim bence bu arada esma hanımın son ekimleri baya olumsuz gidiyor iyi araştır senın saçlarında ince bır olumsuzlukta sen yaşama.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #35 : 07 Temmuz 2020, 14:59:00 »
finasterid kullanma kardeşim bence bu arada esma hanımın son ekimleri baya olumsuz gidiyor iyi araştır senın saçlarında ince bır olumsuzlukta sen yaşama.

Aynen kardeşim son ekimleri benide tedirgin etti. Hakkımızda hayırlısı inşallah.. araştırmaya devam

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 07 Temmuz 2020, 17:15:21 »
Göz göre göre riske gerek yok sonuçlar çok zayıf çoklu greftler hep tekli çıkmış ön çizgiler seyrek asuman hanım şahincelik, serkan aygın ,koray erdoğan ekipleri Bilgehan Aydın ,sibel ulaşan,  bunları da güzelce incele.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #37 : 07 Temmuz 2020, 20:01:59 »
Göz göre göre riske gerek yok sonuçlar çok zayıf çoklu greftler hep tekli çıkmış ön çizgiler seyrek asuman hanım şahincelik, serkan aygın ,koray erdoğan ekipleri Bilgehan Aydın ,sibel ulaşan,  bunları da güzelce incele.

aynen hocam  forumdaki bazı arkadaşlarınki olumsuz sonuçlanmış. Tedirgin oldum açııkçası. dediğiniz gibi ben araştırmaya devam edeceğim. Asuman hanım ağır basıyor ekimlerini inceledim gereçekten çok başarılı

Facebook Twitter Instagram