Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33  (Okunma sayısı 4610 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33
« Yanıtla #15 : 10 Mart 2020, 18:50:32 »
ön bölgede ve özellikle planlama konusunda serkan aygın ekimlerini beğenerek takip ediyorum kendileriyle bir öngörüşmem oldu halen tarih almış değilim ama dediğim gibi açıklık şekliniz için uygun gibi araştırmanızı tavsiye ederim.
yalnız bence ekim iki aşamalı planlanmalı ilk ekim ön ve orta bölgeyi kapsamalı tahminen 3000 greft ilk ekim için ideal  sayı olur belki ikinci ekime gerek bile kalmaz duruma göre karar verirsiniz.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #16 : 12 Mart 2020, 21:34:58 »
Tekrardan Merhaba arkadaşlar,  iyi bir ekim merkezi ile 22 yaşımdaki halime geri dönebilir miyim sizce  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 12 Mart 2020, 21:39:19 »
Gelebilirsin dostum
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #18 : 12 Mart 2020, 21:51:28 »
Gelebilirsin dostum

İnşallah hintell hocam,  Sayenizde saç ekimi ile alakalı bir çok bilgiye sahip oluyoruz.  Forum olmasa, saç ektirmeyi hiç düşünmüyordum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 22 Haziran 2020, 22:14:40 »
Slm saçlar ince ama dönorun iyi ekim öncesinden en az 4 ay önce  finasterid kullanmanı öneririrm planlama ikiye bölünür ilk ekim ön sıkılaştırma ikinci ekim orta vertex ile birlikte gerekirse önlere ufaktan bir sıkılaştırma ile bomba olur senin için uygun olan teknik fue slit ekimi ile iyi bir sonuç alacagını düşünüyorum bütçen nedir ?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 22 Haziran 2020, 22:16:51 »
Tekrardan Merhaba arkadaşlar,  iyi bir ekim merkezi ile 22 yaşımdaki halime geri dönebilir miyim sizce  :)
iyi bir ekimle daha güzel olacagı muhtemel zaten bu yaşlarda ön çizgin kaybolmuş ortalar seyrekmiş  :)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #21 : 22 Haziran 2020, 23:53:38 »
Slm saçlar ince ama dönorun iyi ekim öncesinden en az 4 ay önce  finasterid kullanmanı öneririrm planlama ikiye bölünür ilk ekim ön sıkılaştırma ikinci ekim orta vertex ile birlikte gerekirse önlere ufaktan bir sıkılaştırma ile bomba olur senin için uygun olan teknik fue slit ekimi ile iyi bir sonuç alacagını düşünüyorum bütçen nedir ?

Aleykümselam. Öncelikle üşenmeden sorularıma cevap verdiğin için Teşekkür ederim.  Esma & Serkan ile anlaştım Ekim ayına randevu aldım. bütçem 10 - 15 bin gözden çıkardım. Murat arkadaşımızın ekimini görünce biraz endişelendim hocam : ) Antalya'dayım esma serkan bana yakın sayılır. Forumda bir çok başarılı ekimini gördüm. Telefonla kendilerini aradım çok sıcak ve samimiydiler.  Bir kaç olumsuz ekimine rastladım insan ister istemez endişeleniyor. fue slit tam olarak bilmiyorum DHİ den farklı mı?
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2020, 00:00:24 Gönderen: javelin »

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #22 : 22 Haziran 2020, 23:56:06 »
iyi bir ekimle daha güzel olacagı muhtemel zaten bu yaşlarda ön çizgin kaybolmuş ortalar seyrekmiş  :)

ortalar yıllardır seyrek.. verteks ortaokuldan beri hep açık... kel kalacaksın diye yıllarca beni korkuttular.. : ) Allah'a şükür bu halimden memnunum. İnşallah güzel bir ekimle daha iyi olur.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Haziran 2020, 00:20:48 »
Aleykümselam. Öncelikle üşenmeden sorularıma cevap verdiğin için Teşekkür ederim.  Esma & Serkan ile anlaştım Ekim ayına randevu aldım. bütçem 10 - 15 bin gözden çıkardım. Murat arkadaşımızın ekimini görünce biraz endişelendim hocam : ) Antalya'dayım esma serkan bana yakın sayılır. Forumda bir çok başarılı ekimini gördüm. Telefonla kendilerini aradım çok sıcak ve samimiydiler.  Bir kaç olumsuz ekimine rastladım insan ister istemez endişeleniyor. fue slit tam olarak bilmiyorum DHİ den farklı mı?
rica ederim ne demek sizleri bilgilendirmek doğru yolu göstermek için burdayız muratın saçları büyük bir hüsran oldu Zamanın var gözlemle bakalım ekim öyle basite alınacak bir işlem değil ekim ayında esma serkanın bu dönem yapılan ekimleri sonuclanıyor o zaman Endişelerin netleşir dhi kalem fue slit kanal açma yöntemi ikisi farklı tekniklerdir.önceki yorumumda belirttim senin için uygun olan tekniği.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 24 Haziran 2020, 00:32:27 »
Valla baktım fotolarına, saç ekimi için en zor açıklıklardan birine sahipsin. Sille kel değilsin belki ama, ön taraf ekim istiyor ama aynı zamanda da o bölgede çok saçın var. Yani mevcut saçlarına zarar vermeden sıkılaştırma işi zordur. Ama iyi bir merkeze randevu almışsın, bu ücret skalasında Tetikler,, Serkan Aygın, Şahin Çelik işlerinin hakkını veren ekimciler. Hakkında hayırlısı olsun. Tek seansta büyük açıklığın kapanmasa bile, çoğunluğu kapanır diye düşünüyorum.

TheSaint

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 24 Haziran 2020, 08:38:26 »
Valla baktım fotolarına, saç ekimi için en zor açıklıklardan birine sahipsin. Sille kel değilsin belki ama, ön taraf ekim istiyor ama aynı zamanda da o bölgede çok saçın var. Yani mevcut saçlarına zarar vermeden sıkılaştırma işi zordur. Ama iyi bir merkeze randevu almışsın, bu ücret skalasında Tetikler,, Serkan Aygın, Şahin Çelik işlerinin hakkını veren ekimciler. Hakkında hayırlısı olsun. Tek seansta büyük açıklığın kapanmasa bile, çoğunluğu kapanır diye düşünüyorum.

Sonnyto güzel yazmış. Bu yazdığı ekimciler 10.000 tl bandında bulabileceğin en iyi ekimciler. Bu isimlere bir de ilhan serdaroğlu'nu ekleyebilirim ben ayrıca. Bütün bu isimler belli bir seviyeye gelmiş ekipler. Çok daha paran varsa Koray Erdoğan veya Muttalip Keser.

Saçlarını inceleyince benim bi 10 sene önceki halimi andırıyor.  Ben tetikleri seçmiştim, sonuçtan çok memnunum. Konuma bakabilirsin.  Ama sen yine de tüm bu doktorları/klinikleri incele ona göre karar ver.  Bu forum zaten bu yüzden var.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #26 : 24 Haziran 2020, 13:45:26 »

Yorumunuz benim için önemliydi. Teşekkür ederim

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #27 : 24 Haziran 2020, 13:46:56 »
Sonnyto güzel yazmış. Bu yazdığı ekimciler 10.000 tl bandında bulabileceğin en iyi ekimciler. Bu isimlere bir de ilhan serdaroğlu'nu ekleyebilirim ben ayrıca. Bütün bu isimler belli bir seviyeye gelmiş ekipler. Çok daha paran varsa Koray Erdoğan veya Muttalip Keser.

Saçlarını inceleyince benim bi 10 sene önceki halimi andırıyor.  Ben tetikleri seçmiştim, sonuçtan çok memnunum. Konuma bakabilirsin.  Ama sen yine de tüm bu doktorları/klinikleri incele ona göre karar ver.  Bu forum zaten bu yüzden var.

Değerli yorumunuz için Teşekkür ederim. Konunuzu inceledim ekiminizi çok beğendim.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #28 : 07 Temmuz 2020, 11:47:40 »
Tekrardan merhaba arkadaşlar. Güncel fotolarımı tekrardan değerlendirir misiniz? Sanırım biraz açılma var. Mevsimsel mi bilmiyorum.. iyice inceldi saçlar.  ekime 4 ay var.  Finastared kullanmak istemiyorum. Onun yerine başka bir öneriniz var mı?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 07 Temmuz 2020, 12:30:39 »
Bir şey kullanma, ekime kadar dökülen dökülsün ekimle beraber başlarsın kullanmaya.

Facebook Twitter Instagram