Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33  (Okunma sayısı 4617 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33
« : 03 Mart 2020, 17:42:21 »
Arkadaşlar, forumu severek takip ediyorum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.  Sizce kaç bin greft gider? yazın mı ektirmem daha ideal yoksa kışın mı ektirmem.. Bu alanda uzman en iyi ekim yapan kimdir. tavsiyelerinizi bekliyorum. Arkadaşımın biri daha önce Yeliz DAMAR'a ektirdi. 5 senedir maşallah saçları ilk gün ektirdiği gibi... dökülme olmadı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum yaş 33
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2020, 18:11:18 »
Önden tepeye kadar güzel bir sıklaştırma gerek
2 ye bölüp 1 sene arayla da yapılabilir 1 seans da ama aralara girilicek var olan saçlarınıza zarar i verimimesi için finasterid en doğru yol ama kullanmaya siz karar vermelisiniz
Global Moderator

brk_41

• Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2020, 20:02:42 »
2 ye bölüp 1 sene arayla da yapılabilir 1 seans da ama aralara girilicek var olan saçlarınıza zarar i verimimesi için finasterid en doğru yol ama kullanmaya siz karar vermelisiniz
Hocam finansterid ne kadar kullanılmalı bir süresi var mı, ilacı bırakınca saçların eski haline gelme ihtimali var mı?

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2020, 20:10:09 »
Bünyede bünyeye değişiyor bu 3 aydada etki eden var 8-9 ay sonrasindada ayrıca ne kullanırsanız kullanın bırakırsanız tabikide eski haline döner.Uzun bir süre kullanıp bırakırsanız daha çok döktü diyebilirsiniz tabi kullandığınız süre boyuncada dokulmemis saçlarınız da dokulurse.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2020, 20:18:55 »
Hocam finansterid ne kadar kullanılmalı bir süresi var mı, ilacı bırakınca saçların eski haline gelme ihtimali var mı?

bu durumda önemli olan bırakınca eskı halıne donmesı degıl var olan saçlarını korumak ve ekılen greftlerın beslenmesını sağlamak 7 8 ay yeterlı simdi baslarsan ekımden sonrakı 8 aya kadar devam edersın bır sıkıntı yoksa hep kullanırsın istedıgın kadar tabı sen araştırıp karar verlelısın kullanıp kullanmayacağına
Global Moderator

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2020, 00:27:11 »

Bilgilendirme için teşekkürler Hintell hocam.  Finasterid hakkında korkunç yorumlar okudum gerek internette gerekse burada. Sizin şahsi görüşünüz benim için çok önemli bu konuda ne düşünüyorsunuz?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2020, 00:59:51 »
Hintell Adminin dediği gibi bu tarz sıklaştırma saç ekimlerinde varolan saçlara zarar gelmemesi güçlü saçlarla saç ekimine girmek çok önemli. Ekim sırasında varolan saçlar travma yaşarak dökülebilme ihtimali var. Saç ekiminde en zor ekim tipi zaten mevcut saçların arasına girilerek yapılan ekimler. Bu arada finasterid zayıf olan minyatürleşmiş saçları da kalınlaştırır. Yanetkileri gerçekten problemli bir ilaç mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gerekli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2020, 03:40:32 »
Bilgilendirme için teşekkürler Hintell hocam.  Finasterid hakkında korkunç yorumlar okudum gerek internette gerekse burada. Sizin şahsi görüşünüz benim için çok önemli bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Şahsi düşüncem ben kullanıyorum sorun yaşamadım yaşayan insanlar olabiliyor
Sorum yaşayan olursa herkesin yaşayacağını sanarak uyarır ve daha çok abartır. Sorun yaşarsan bırakıcaksın.
Global Moderator

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2020, 18:05:32 »
sadece öne ektir bence gerisi riskli olan saçında hızlıca dökülebilir yada belki terside olur bilemeyiz ektirdiğin yere göre değişir.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2020, 15:05:59 »
Ekim konusunda çok kararsız kaldım.  Sıklaştırma ekimleri riskli ve aynı zamanda bu işi iyi yapan yerler bütçemi aşıyor.
sizce;

1 - Maddi durmumu toparlayıp iyi bir yere mi ektirsem

2 -  sadece ön bölgedeki boşluklara bu işi uygun fiyata yapan bir yere mi ektirsem,

3 - yada hiç ektirmesem bir kaç yıl daha mı beklesem. finastared kullanarak bu işi çözebilirim ama nereye kadar. Bu arada bekarım.

« Son Düzenleme: 10 Mart 2020, 16:40:10 Gönderen: javelin »

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2020, 16:12:57 »
Serkan aygın çok başarılı hocam sıklaştırmada.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2020, 16:57:05 »
Sacimiz neredeyse birebir ayni birader. Bende cok kararsizim napcam diye 1,5 yildir bekliyorum. Heralde bu yaz sadece onlere 3500 ektirip hgerisinin dokulmesini beklicam

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2020, 17:37:59 »
ön bölgede ve özellikle planlama konusunda serkan aygın ekimlerini beğenerek takip ediyorum kendileriyle bir öngörüşmem oldu halen tarih almış değilim ama dediğim gibi açıklık şekliniz için uygun gibi araştırmanızı tavsiye ederim.
yalnız bence ekim iki aşamalı planlanmalı ilk ekim ön ve orta bölgeyi kapsamalı tahminen 3000 greft ilk ekim için ideal  sayı olur belki ikinci ekime gerek bile kalmaz duruma göre karar verirsiniz.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2020, 18:44:56 »
Serkan aygın çok başarılı hocam sıklaştırmada.

Listemde ilk sırada şu an.. verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2020, 18:47:38 »
Sacimiz neredeyse birebir ayni birader. Bende cok kararsizim napcam diye 1,5 yildir bekliyorum. Heralde bu yaz sadece onlere 3500 ektirip hgerisinin dokulmesini beklicam

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.  Serkan Aygın gerçekten sık  ve aralara ekimde başarılı.

Facebook Twitter Instagram