Gönderen Konu: Biotin kullanımı  (Okunma sayısı 1208 defa)

Zuzephre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biotin kullanımı
« : 03 Mart 2020, 01:36:52 »
Ekimden sonra Biotin kullanımı ne kadar süre olmalı fazlası idrarla atırıyor ama böbreklerde taş oluşumunada neden olduğunu okumuştum(kalsiyumoksalat taşı)

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Biotin kullanımı
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2020, 11:31:15 »
Kullanmanıza hiç gerek yok psikolojik olarak rahatlatıyor sadece “birşeyler kullandım iyi gelcek” hissinden başja bir işe yaramıyor

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2020, 13:02:51 »
Kullanmanıza hiç gerek yok psikolojik olarak rahatlatıyor sadece “birşeyler kullandım iyi gelcek” hissinden başja bir işe yaramıyor
Bu da iyi bir şey. Günlük 2500 mg alabilirsin. Aylık 15 tl;
https://www.vitaminler.com/urun/natures-supreme-biotin-2500-mcg-60-kapsul-7273

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2020, 17:10:05 »
15 tl lik ürünün size fayda sağlayacağını düşünebiliyor musunuz? :)

İlla ben bi boklar kullanıcam diyorsan biotin solgar 5000 mg kullan.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2020, 19:56:01 »
Gerizekali mert 35.ne bicim cevaplar bunlar illa bi bk kullanicaksan falan yazmissin pic c vitaminide 20 lira odami gereksiz 15 liraymista falan koca koca dr lar biotin iyi gelir diye sac cikarmaz iyi gelir mallll....
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2020, 20:27:11 »
Beyler küfürler bu grubun seviyesine çok  ters.İlk defa geldim böyle diyoloğa ayıptır arkadaşlar.Milletin eşi dostu bu  grupta olmaz böyle.Hintelim bir el at lütfen olaya
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2020, 23:57:40 »
Solgar 1000 'lik alın yeterli.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2020, 11:20:29 »
Bu forumda sıkıntılı insanlar çok ciddiye almanıza gerek yok bu tip insanları.Detaylı olarak açıklayayım ben. Kendim ve çevremde saç ekimi yaptıran insanların ortak görüşü olarak şunu söyleyebilirim. Proscar kullanmıyorsanız hiçbir şey kullanmayın.Ben canlı olarak saç ektirip proscar kullanmış ve biotin kullanmış onlarca insanla oturup sohbet ettim.Ben 3 kere ekim yaptırdım ilk 2sinde düzenli hergün 1 sene kullandım.Ne işe yaradı? Hiçbir etkisi olmadı.Gerek bu sitede gerek yabancı sitede yüzlerce ekim inceledim insanların izledikleri yolları takip ettik kullandıkları ilaçları gördük tecrübe ettik bu işe gerçekten zaman ayırdık ve emek verdik en başta kendimiz için.Bunlara dayanarak söylüyorum ki proscar kullanmıyorsanız hiçbir şey kullanmayın.1 kutu biotin  eczanede 120 tldi sanırım en son inanın değmez.

Biotin solgar kullandım saçıma en ufak bir katkısı olmadı.(Sadece tırnaklarınız daha çabuk uzuyor ve sivilceler çok fazla artıyor.)

Xpecia kullandım saçıma en ufak bir katkısı olmadı (menide sıvılaşma ve azalmaya neden oldu ilacı bıraktıktan 2 ay sonra eski haline döndü)

Saw palmetto kullandım saçıma en ufak bir katkısı olmadı.

Hangi büyük doktorlar biotin çok faydalı kesinlikle kullanın diyorsa inanmayın arkadaşlar ben Türkiyedeki en iyi saç ekimcileri arasında ilk 3e girmiş uluslararası platformda tanınan bir ekimciye saçımı ektirdim ve bana 1 kere biotin veya herhangi bir şey kullan demedi bu adamların aklı yokmu ektiği saçın başarı oranını arttırıcak bir takviye varsa neden söylemesin?Bu ilaç şirketleri ellerindeki ürünü pazarlıyorlar sadece hele ki şu xpecia tamamen pişmanlık.İçeriği çok zenginmiş şöyleymiş böyleymiş aldanmayın.

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2020, 12:48:37 »
Mert35 e katılıyorum . çoğu biotin kullanıcısı yanında finasteride de kullandığı için biotin işe yarıyor sanıyor. sebum salgılanmasını inanılmaz arttırıyor biotin. haliyle saç cilt yağlanması artıyor . akneye eğilimli ciltlerde sivilceler artıyor.
Zaten uluslararası soru-cevap sitelerindeki doktorların cevaplarını okursanız biotinin ‘ buyer beware ‘ bir ürün olduğunu anlayacaksınızdır.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Mart 2020, 14:35:11 »
Bu forumda sıkıntılı insanlar çok ciddiye almanıza gerek yok bu tip insanları.Detaylı olarak açıklayayım ben. Kendim ve çevremde saç ekimi yaptıran insanların ortak görüşü olarak şunu söyleyebilirim. Proscar kullanmıyorsanız hiçbir şey kullanmayın.Ben canlı olarak saç ektirip proscar kullanmış ve biotin kullanmış onlarca insanla oturup sohbet ettim.Ben 3 kere ekim yaptırdım ilk 2sinde düzenli hergün 1 sene kullandım.Ne işe yaradı? Hiçbir etkisi olmadı.Gerek bu sitede gerek yabancı sitede yüzlerce ekim inceledim insanların izledikleri yolları takip ettik kullandıkları ilaçları gördük tecrübe ettik bu işe gerçekten zaman ayırdık ve emek verdik en başta kendimiz için.Bunlara dayanarak söylüyorum ki proscar kullanmıyorsanız hiçbir şey kullanmayın.1 kutu biotin  eczanede 120 tldi sanırım en son inanın değmez.

Biotin solgar kullandım saçıma en ufak bir katkısı olmadı.(Sadece tırnaklarınız daha çabuk uzuyor ve sivilceler çok fazla artıyor.)

Xpecia kullandım saçıma en ufak bir katkısı olmadı (menide sıvılaşma ve azalmaya neden oldu ilacı bıraktıktan 2 ay sonra eski haline döndü)

Hangi büyük doktorlar biotin çok faydalı kesinlikle kullanın diyorsa inanmayın arkadaşlar ben Türkiyedeki en iyi saç ekimcileri arasında ilk 3e girmiş uluslararası platformda tanınan bir ekimciye saçımı ektirdim ve bana 1 kere biotin veya herhangi bir şey kullan demedi bu adamların aklı yokmu ektiği saçın başarı oranını arttırıcak bir takviye varsa neden söylemesin?Bu ilaç şirketleri ellerindeki ürünü pazarlıyorlar sadece hele ki şu xpecia tamamen pişmanlık.İçeriği çok zenginmiş şöyleymiş böyleymiş aldanmayın.

Mert35 haklı ama BOK demiyeymiş iyiymiş . Eminim kullanana ithafen söylenmiş bir kelime değil.. ama gerçekten Dht bloker sınıfında olmayan hiç bir ilaç bir Boka yaramıyor... geçici saçta canlılık hissi verebilir, uzama süresini %10 kısaltabilir ama saç çıkışı konusunda hiç fayda saglamaz

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2020, 14:48:51 »
Ekimden sonra bioa5k 5 mg alıp 2ye bölüp kullabilirsiniz. Fiyatı uygun

Finansterid  ile ilgili söylenenler doğru. Diğer takviyeler mevcut saçlarınızı biraz güçlendirebilir ama dökülecek olanlar dökülür.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2020, 13:30:46 »
Tırnaklar için kullanılabilir:)

Olcay24_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2020, 20:54:12 »

merhaba hocam değerli bilgiler için sonsuz teşekkürler. Ekim öncesi önerdiğiniz bir ilaç var mı peki.? Ayrıca minoxil kullananlar faydası oluyor diyor. Bilginiz var mı?

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2020, 21:15:34 »
Doğru para ve zaman  kaybı çoğu şey. İleri derecedeki kimyasal çözümleri saymazsak finasteride ve minoxidil dışında evrende genetik kelliği yavaşlatan herhangi bir madde yok.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 29 Nisan 2020, 07:38:39 »
Benin ekimci de hicbirsey kullanmana gerek yok demisti. Zaten iyi besleniyorsaniz, kan degerlerinize baktirdigizda hersey normal ise extra birsey almaniza gerek yok.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram