Gönderen Konu: Saçlarıma ekim olabilir mi ?  (Okunma sayısı 2144 defa)

Deduct

• Yeni üye
  • *
Saçlarıma ekim olabilir mi ?
« : 02 Mart 2020, 13:14:47 »
Öncelikle merhaba 21 yaşındayım.2 senedir saçlarım ortalama bu durumda kendimle ne kadar barışık olsamda bu durumu değiştirme şansım olabilirse değerlendirmek istiyorum. Sizin yorumunuz nedir, ne yapılabilir? şimdiden teşekkür ederim.

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçlarıma ekim olabilir mi ?
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2020, 14:17:00 »
Dönör biraz cansız gorunuyor belkı fotodandır ama acıklık cok senı pek mutlu edecegını sanmam ekımın protez kullan cok takıntı yaptıysan bence

Deduct

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2020, 14:34:25 »
Dönör biraz cansız gorunuyor belkı fotodandır ama acıklık cok senı pek mutlu edecegını sanmam ekımın protez kullan cok takıntı yaptıysan bence
Cansız olduğunun bende farkındayım, bu yüzdende yazdım aslında ne olabilir bir oluru var mı... Takıntı denemez tam olarak lakin baktığın zaman öğrenciyim genç adamım yani saç olayı biraz düşürüyor beni

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2020, 14:56:40 »
Açıklık çok fazla donör çok güçlü değil sadece ön orta bölüme 2 ekim ama tepeye olmaz. Bu durum sizi mutlu edecek ise ön profil için iyi düşünüp örnekleri takip ederek karar verin
Global Moderator

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2020, 15:02:19 »
20 yaşında nasıl böyle dökülmenin dibini görmüşsün dostum
Bu yaşta kelliği bu derecede yaşayıp altından mental olarak kalkabilmek çok önemli bir şey. Öncelikle bu konuda takdiri hak ediyorsun.
Ekime gelirsek ne yazık ki olmaz. Yani olur ama eğreti gibi bi şeye benzemez.
Örnekler çok.  Senin açıklığında ekim yaptıranlar var  mı var. Onları incele. Ortalama sonuçlar seni tatmin ediyosa en az 2 seans max 3k kök ekimi şeklinde ekim yaptırırsın.  Benim tavsiyem 0-1 numara ile hayatını yaşa ya da protez.

Deduct

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2020, 15:10:50 »
Açıklık çok fazla donör çok güçlü değil sadece ön orta bölüme 2 ekim ama tepeye olmaz. Bu durum sizi mutlu edecek ise ön profil için iyi düşünüp örnekleri takip ederek karar verin
Yani demek istedeğiniz tepen boş kalır ama ön tarafı ve ortayı belki kurtarabilirsin.peki bu tepe noktasını neden kurtaramam? prpnin bir yararı olur mu yaşın genç işe yarar gibi bir kaç şey duydum.

Deduct

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2020, 15:18:29 »
20 yaşında nasıl böyle dökülmenin dibini görmüşsün dostum
Bu yaşta kelliği bu derecede yaşayıp altından mental olarak kalkabilmek çok önemli bir şey. Öncelikle bu konuda takdiri hak ediyorsun.
Ekime gelirsek ne yazık ki olmaz. Yani olur ama eğreti gibi bi şeye benzemez.
Örnekler çok.  Senin açıklığında ekim yaptıranlar var  mı var. Onları incele. Ortalama sonuçlar seni tatmin ediyosa en az 2 seans max 3k kök ekimi şeklinde ekim yaptırırsın.  Benim tavsiyem 0-1 numara ile hayatını yaşa ya da protez.
Dediğiniz gibi Ben iki senedir saçlarımı kendim kesiyorum sıfır numara takılıyorum.Mental yükü evet neden diye sorduğum oluyor ama bu çözüm olmuyor.Saç ekimi olabilir belki diye düşündüm ama sanırım olumsuz yön daha ağır basıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2020, 15:20:25 »
Yani demek istedeğiniz tepen boş kalır ama ön tarafı ve ortayı belki kurtarabilirsin.peki bu tepe noktasını neden kurtaramam? prpnin bir yararı olur mu yaşın genç işe yarar gibi bir kaç şey duydum.

Tepeye yeticek donörün yok ondan kurataramazsın bölgesel olaral idare eder bir sonuca yeter ancak donör tepe alt vertexse kadar inmiş zaten prp nin faydası olmaz. Ekimden sonra ilk prp nin sadece kanlama anlamında faydası olur.
Global Moderator

Deduct

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2020, 15:57:37 »
Tepeye yeticek donörün yok ondan kurataramazsın bölgesel olaral idare eder bir sonuca yeter ancak donör tepe alt vertexse kadar inmiş zaten prp nin faydası olmaz. Ekimden sonra ilk prp nin sadece kanlama anlamında faydası olur.
Yorumun için teşekkür ederim.Absürt olacak belki ama bir soru soracağım fikirini almak amacıyla bütün saçım alınıp dökülen yere ekilebilir mi alınan yerde saç kalmayacak şekilde

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2020, 17:15:39 »
Yorumun için teşekkür ederim.Absürt olacak belki ama bir soru soracağım fikirini almak amacıyla bütün saçım alınıp dökülen yere ekilebilir mi alınan yerde saç kalmayacak şekilde

olur ama iz kalır

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2020, 17:28:06 »
Yaş çok küçük kardeşim...tabiri caizse çocukluk yeni bitmiş..açıklık aşırı fazla...bu açıklıkla 50 yaşında olsan bile Ekim önermem ki...senin daha 35 yaşına kadar yanlarda ve arkalarda kalanlarda dökülecek.. Ekim işine bulaşma..maddi durumun varsa protez deneyebilirsin...illaki saclanmak istiyorsan..yada biraz daha bekle ben inanıyorum bu 10 yıl içinde bu kellik illetinin çaresi bulunacak...

Deduct

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Mart 2020, 18:20:05 »
Teşekkür ederim yorumlar için yukarda belirttiğim şeyi bir klinikle görüşücem yinede iz kalırsa ne kadar kalır ekim olursa tutarmı gibi konuları görüşmek için ama büyük ihtimal durum düzeltilemez gözüküyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Mart 2020, 18:25:03 »

Öyle bir durum olursa insan içine çıkamazsın olmaz yani

Öyle bir örnekte yok.
Global Moderator

Abcd

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2020, 18:27:41 »
Proteze yönelmeni tavsiye ederim kardesim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #14 : 02 Mart 2020, 18:59:52 »
kardesim hic ekime veya proteze bulasma , yazmissin kendinle barisik oldugunu . genc yastasin keyfine bak , ..
aciklik cok fazla donör kisitli, önden ortaya dogru bir ekim yapilir ama sonuc nasil olur ? yasin henüz 21 ileride bu ekim nasil duracak ?

Facebook Twitter Instagram