Gönderen Konu: Yetkin Bayer Saç ekimi  (Okunma sayısı 4907 defa)

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yetkin Bayer Saç ekimi
« Yanıtla #16 : 22 Nisan 2020, 16:52:37 »
Flashlı resimde ekleyim 😬

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 22 Nisan 2020, 16:53:56 »
Süreç çok erken, önümüzdeki ay çıkışlar başlar.

Süper bakalım zaten karantina bana yaradı tam görüntü açısından sıkıntılı dönemlerde eve kapandı herkes bakalım haziran sonuna doğruda bomba gibi geri döneceğim inş 😂

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 22 Nisan 2020, 17:06:34 »
Güzel bir enerjiniz var. İnşallah dilediğiniz gibi olur saçlar. :)

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 22 Nisan 2020, 17:33:45 »
çıkışların yeni başlayacağı bir döneme girmişsiniz ve şu ana kadar her şey yolunda gibi .sizcede öyle değilmi bir terslik yoktur umarım.

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 22 Nisan 2020, 21:32:45 »
çıkışların yeni başlayacağı bir döneme girmişsiniz ve şu ana kadar her şey yolunda gibi .sizcede öyle değilmi bir terslik yoktur umarım.

Açıkcası ilk baştan beri hep iyi düşündüm ve öyle umdum. Süreçle ilgilide hiç olumsuz bir durum yaşamadım birde burdaki yorumlarda iyi duruyor diye geldi bakalım bazen sabırsızlanıyorum ama iyi olacak diye bekliyorum.

Eski saçlarım aslında çok şey durmuyordu ektireceğim dediğimde millet niye diyordu tek endişe ettiğim eski saçlarımında hemen toplamaması olmuştu oda sanırım biraz şoka giiriyor onlarda geç çıkıyormuş araştırmalarıma göre... Bakalım ya inş iyi olacak 👍🏻😁 hepimizin gönlüne göre güzel olsun..

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 23 Nisan 2020, 00:30:20 »
banada iyi gidiyor gibi geldi inşallah umduğun gibi olur kardeşim.

Scooby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 27 Mayıs 2020, 01:35:15 »
Merhaba, gecmis olsun, umarim daha iyi olmustur sonucunuz.
Yetkin hoca yi ben de izmirde oldugum icin markaja aldim. Genel olarak yaklasim ve hijyenden vs memnun muydunuz, fiyat neydi, ben cene bölgesi sakal için dusunuyorum.

Teşekkürler

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 10 Haziran 2020, 14:45:45 »
Merhaba arkadaşlar 4 ay bitti ocak 26 da ekim yapılmıştı resimler mevcut zaten, ekimden sonra sadece biotin kullandım bu 10 gündür alamadım o yüzden 10 gündür kullanmıyorum. Eski resimlerimi koymuştum zaten ve sabırsızlıkla daha iyi olmasını bekliyorum. Sanki dipte geliyorlar henüz ince saç gibi yoğunluk var gibi duruyor. Sanırım 5. Aydan itibaren aslında ekilen saçlar uzuyor ve kalınlaşıyormuş okuduklarıma göre... şu anki görüntü sanki benim eski saçlarım gibi belki bir tık iyidir de bakalım...
bugün prp yaptı yetkin hoca hatta bana minoxil ve avodart kullanmadın mı yazayım 6 ay kullan dedi de ben pek istemiyorum doğrusu.
Sizce durum gidişat nasıl? 5. Aydan sonra başlıyor çıkışlar konusunda ki düşüncem doğru mu?

Saçlar biraz yağlı kusura bakmayın 🤦♂😂 Ama ben hala süreç iyi gibi hissediyorum da hoca böyle minoxil kullanmadın mı vs diyince kullan falan diyince birde 8 aya kadar zaten çıkış olur deyince dedim acaba kötü mü 🤦♂?

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 10 Haziran 2020, 14:51:21 »
Merhaba, gecmis olsun, umarim daha iyi olmustur sonucunuz.
Yetkin hoca yi ben de izmirde oldugum icin markaja aldim. Genel olarak yaklasim ve hijyenden vs memnun muydunuz, fiyat neydi, ben cene bölgesi sakal için dusunuyorum.

Teşekkürler

Yaklaşım vs oldukça iyiydi, ilgisi alakası çok iyiydi. Sakal konusu bilemiyeceğim yani ama arap bölgesi müdavimi olmuş diyebilirim.

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 10 Haziran 2020, 19:24:04 »

Senin ve hintelin yorumlarını merak ediyorum doğrusu 😬

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 10 Haziran 2020, 19:26:45 »
Kullanma, kana karıştığı için bıraktığında ekim bölgesini de donörü de etkiliyor 5 hafta kullandım ben pişman oldum. Biotin alıyorsun zaten, eğer illa bir şey kullanacaksan finas al, ama yan etkileri olabiliyor kişiden kişiye söyleyeyim.

Bugün hocayla konuştuktan sonra bi düşündüm acaba senin dediğini alsam mı diye? Geç mi kaldım yada gerek varmı emin olamadım 🤦♂

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 10 Haziran 2020, 19:35:31 »
Flaşlı yakın çekim bir kaç foto da atayım dedim. Dediğim gibi 5. Aya gireli 10 gün oldu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 10 Haziran 2020, 19:37:16 »
Süreç güzel gidiyor baya çıkış olmuş bıraz daha artar ve hacimlenirse güzel duracaktır sen ne düşünüyorsum?
Global Moderator

sup_ermn34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 10 Haziran 2020, 19:40:08 »
Süreç güzel gidiyor baya çıkış olmuş bıraz daha artar ve hacimlenirse güzel duracaktır sen ne düşünüyorsum?

İnş bakalım açıkcası ben bu 5. Ay ve 6. Ay bitimine kadar sayının artacağını sanki dipte o ince tüylerin ve kısa saçlarında dolgunlaşacağını düşünüyorum. Şu anki görüntü benim eski halim gibi olduğu için çok anlayamadım doğrusu 😁

Facebook Twitter Instagram