Gönderen Konu: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki  (Okunma sayısı 8225 defa)

ahakimbk

• Yeni üye
  • *
Ynt: Hasan hair clinic malatya 5000 greft eki
« Yanıtla #45 : 28 Şubat 2021, 10:29:23 »
Kesinlikle arka kismk icin yüzde 50 fire diye birsey soylenmedi. Ve yaninizsa calisanin ön icin yüzde 5 arka icin yüzde 10 dedigine her sey uzerine yemin edebilirim. Özellikle o bayana bu ciddi bir rakam dedigimi net hatirliyorum. O bayan yine de yüzüme yüzüme oyle birsey demedigini idda etti. Yüzde 50 fire yerine Hasan Bey dahil  tum calisanlar tepe bolgesi kapanir dedi. Evet eskisi gibi degil ama  Yüzde 30 bile kapanmadi. Bunu sizler son prpde farkettiniz bile hatta prp işlemini cogunluk oraya yaptiniz. Yüzde 50 fire oranini bari yeni gelen hastalarinixa soyleyin ki bastan benim gibi hata yapmasin. Ayrica tutmayan kisimlara bir daha ucretli ekim yaoilacagini da soyleyin. Zira Benim Tepe bolgesi icin 2bin TL karsiligin yeniden bir ekim yapiilacagi ve bu sefer sonuclarin daha iyi olacagi soylendi. Bu kadar seye ragmen inanilmasi gercekten güç.
Saygilar.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 28 Şubat 2021, 10:43:46 »
Forum halkında pek Bilgi Şahibi değilsiniz anladığım kadarı ile..
Hilter bey:) Forum yöneticisi saç ekim merkezinden yapılmadı yorum ve ne olursa olsun buradaki arkadaşlar kendince yorum yaparlar ve gerçekten hilter bey:)bu konuda sizin tahmin ettiğinizden daha fazla Bilgi Sahibi..
Ön çizgi doğallık adına yapıldığı öne sürülen dağınık  greftler çok fazla  dağınık orantısız.. ön çizgiye daha yakın bir şekilde yapılmalıydı arada uçurum var teşhisi doğru 2.cisi konu ilerledikçe bizler zaten yapılan işlemin sürecini  detaylı bir şekilde göreceğiz sizin daha önceki yaptığınız işlemlere bakmamıza gerek yok açılan konu takip edilir burada hiçbir forum  üyesi paylaşılan konularda hastaların saçlarının kötü olmasını istemez sadece kendi fikirlerini beyan ederler umarım sizin dediğiniz gibi olur umarım hastanızın saçları çok güzel okur onun mutluluğu zaten sizin mutluluğunuz olur kendinizi savunmanıza gerek yok zamanla Herşey rayına oturur

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 28 Şubat 2021, 12:16:04 »
sizinde söylediğiniz gibi tepe bölgesi zor bir bölge ayrıca çalışmanın büyük bir kısmı ön hat üzerine yoğunlaşmak zorunda tepe kısmı için biz ön kadar sıkı olmaz eskisi gibi de açık durmaz diyoruz bunda yanlış birsey varmı hastanın öncesi sonrası fotoğrafları da mevcut

Yaptığınız vertex ekimin öncesi sonrası fotolarını görebilir miyiz ?

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #48 : 28 Şubat 2021, 19:34:11 »
Kesinlikle arka kismk icin yüzde 50 fire diye birsey soylenmedi. Ve yaninizsa calisanin ön icin yüzde 5 arka icin yüzde 10 dedigine her sey uzerine yemin edebilirim. Özellikle o bayana bu ciddi bir rakam dedigimi net hatirliyorum. O bayan yine de yüzüme yüzüme oyle birsey demedigini idda etti. Yüzde 50 fire yerine Hasan Bey dahil  tum calisanlar tepe bolgesi kapanir dedi. Evet eskisi gibi degil ama  Yüzde 30 bile kapanmadi. Bunu sizler son prpde farkettiniz bile hatta prp işlemini cogunluk oraya yaptiniz. Yüzde 50 fire oranini bari yeni gelen hastalarinixa soyleyin ki bastan benim gibi hata yapmasin. Ayrica tutmayan kisimlara bir daha ucretli ekim yaoilacagini da soyleyin. Zira Benim Tepe bolgesi icin 2bin TL karsiligin yeniden bir ekim yapiilacagi ve bu sefer sonuclarin daha iyi olacagi soylendi. Bu kadar seye ragmen inanilmasi gercekten güç.
Saygilar.
bugune kadar kimseye yalan yanlış birsey söylemek için bu kadar insana EKİM yapmadık sizin yaptığınız yorumdan rahatsız değilim siz iddia ettiğiniz şeyi söylüyorsunuz bizde size söylediğimizi diyoruz sonuç olarak eğer insanlara gerçekten sizin dediğiniz gibi %5 e %10 gibi birsey söylesek herkes sizin gibi düşünür ama bunu bir siz iddiaa ediyorsunuz ve ben size geldiğiniz zaman şunu belirttim tepe bölgesi için ikinci operasyon da bile size sıkı olur demedik siz gerçekten ya söyleneni anlamıyorsunuz yada yanlış anlıyorsunuz tepe bölgesi hiçbir zaman ön ve üstler kadar sıkı olmaz merak etmeyin biz her hastamıza net bir şekilde anlatıyoruz bu durumu

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #49 : 28 Şubat 2021, 19:36:24 »
Forum halkında pek Bilgi Şahibi değilsiniz anladığım kadarı ile..
Hilter bey:) Forum yöneticisi saç ekim merkezinden yapılmadı yorum ve ne olursa olsun buradaki arkadaşlar kendince yorum yaparlar ve gerçekten hilter bey:)bu konuda sizin tahmin ettiğinizden daha fazla Bilgi Sahibi..
Ön çizgi doğallık adına yapıldığı öne sürülen dağınık  greftler çok fazla  dağınık orantısız.. ön çizgiye daha yakın bir şekilde yapılmalıydı arada uçurum var teşhisi doğru 2.cisi konu ilerledikçe bizler zaten yapılan işlemin sürecini  detaylı bir şekilde göreceğiz sizin daha önceki yaptığınız işlemlere bakmamıza gerek yok açılan konu takip edilir burada hiçbir forum  üyesi paylaşılan konularda hastaların saçlarının kötü olmasını istemez sadece kendi fikirlerini beyan ederler umarım sizin dediğiniz gibi olur umarım hastanızın saçları çok güzel okur onun mutluluğu zaten sizin mutluluğunuz olur kendinizi savunmanıza gerek yok zamanla Herşey rayına oturur
ercan bey siz hangi konudan bahsediyorsunuz bilmiyorum ama hilter beye burda birsey söylemedik biz bu konuda saç EKİM merkezi olarak bu tarz görün sitelerini herzaman desteklediğimizi de söyledik

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #50 : 28 Şubat 2021, 19:58:23 »
Yaptığınız vertex ekimin öncesi sonrası fotolarını görebilir miyiz ?
elbette hastamız müsade ederse elimizdeki fotoğrafları paylaşabiliriz

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #51 : 28 Şubat 2021, 23:13:58 »
Ekim merkezinin sayfasında çok güzel sonuçlar da var. Önyargılı olmamakta fayda var,tabiki yaptıkları işin arkasındalarsa (Revize gibi)
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 28 Şubat 2021, 23:33:11 »
Konuyu ekleyen arkadaş şikayetleri konusunda haklı  ama kafa yapısında bir yamukluk varmış gibi geldi bana , ekimi yapan ekibin buna dikkat etmesi gerekirdi.Öne nokta nokta ekilen saçlar bariz bir estetik kusuru sırf bu yüzden bile ekimde hata olduğunu kabul edip konuyu uzatmayıp revizyon için hastaya ulaşmaktansa burda agresif tartışmalara girmeniz yanlış bence. @hasanhairclinic Sayfanızı inceledim çok başarılı ekimleriniz var ama bir arkadaşında dediği gibi dünya çapında isim yapmış koray hocanın bile başarısız ekimleri var bu forumda ama gelip burda whatsapp kayıtları paylaşmıyor. Benim ektirdiğim kliniğinde başarısız sonuçları vardı hatta biri arkadaşım ama sonrasında memnuniyetsizliği gidermek için uğraştıklarını gördüm ve ekim için %10 luk bir başarısızlıkları olmasına rağmen orayı tercih ettim. Bence yapmanız gereken hastaya yeni bir yaklaşımla ulaşıp memnuniyetini gidermek. Yoksa sayfanızda gördüğüm başarılı ekimlerinizede gölge düşmüş olur buda emeğe ve işinize yazık olur.
  • Ekim Tarihi: 22.02,2021
  • Ekim Merkezi ismi BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN
  • Greft Miktarı 4213
  • Yaşınız 30

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #53 : 28 Şubat 2021, 23:35:42 »
Ekim merkezinin sayfasında çok güzel sonuçlar da var. Önyargılı olmamakta fayda var,tabiki yaptıkları işin arkasındalarsa (Revize gibi)
Tamamen katılıyorum çok başarılı sonuçlar var yapıcı olmak her zaman sorunları çözer.
  • Greft Miktarı 4213
  • Yaşınız 30

Malatyasac Ekim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #54 : 03 Mart 2021, 00:01:43 »
Konuyu ekleyen arkadaş şikayetleri konusunda haklı  ama kafa yapısında bir yamukluk varmış gibi geldi bana , ekimi yapan ekibin buna dikkat etmesi gerekirdi.Öne nokta nokta ekilen saçlar bariz bir estetik kusuru sırf bu yüzden bile ekimde hata olduğunu kabul edip konuyu uzatmayıp revizyon için hastaya ulaşmaktansa burda agresif tartışmalara girmeniz yanlış bence. @hasanhairclinic Sayfanızı inceledim çok başarılı ekimleriniz var ama bir arkadaşında dediği gibi dünya çapında isim yapmış koray hocanın bile başarısız ekimleri var bu forumda ama gelip burda whatsapp kayıtları paylaşmıyor. Benim ektirdiğim kliniğinde başarısız sonuçları vardı hatta biri arkadaşım ama sonrasında memnuniyetsizliği gidermek için uğraştıklarını gördüm ve ekim için %10 luk bir başarısızlıkları olmasına rağmen orayı tercih ettim. Bence yapmanız gereken hastaya yeni bir yaklaşımla ulaşıp memnuniyetini gidermek. Yoksa sayfanızda gördüğüm başarılı ekimlerinizede gölge düşmüş olur buda emeğe ve işinize yazık olur.
çok özür dileyerek söylüyorum ki bizim için her hastamız gerçekten çok önemlidir ama bu arkadaş kafasını ekimden kısa bir süre sonra sert bir zemine çarpıp yaklaşık 8 zımba dikiş dediğimiz dikişten atılmıştır bizi aradığında herzaman cevap vermemize rağmen ilgisizlikten bizi suçlaması sadece zorumuza giden şey insanlar hem maddi hemde manevi olarak bir beklenti içinde oluyorlar ve biz bunun karşılığını vermek zorundayız burada yorum yapmamın sebepleri size verdiğimiz önem ve degerdendir sonuç olarak okuyup kayıtsızda kalabilirdik hiçbir hastamıza kapılarımızı asla kapatmayız yeterki karşılıklı iyi niyet olsun.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #55 : 03 Mart 2021, 00:26:48 »
Bu saç  ekim sektör  olan yalan  dolan hiç bir sektörde  yoktur ..

kelsizbasim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #56 : 03 Mart 2021, 01:44:18 »
çok özür dileyerek söylüyorum ki bizim için her hastamız gerçekten çok önemlidir ama bu arkadaş kafasını ekimden kısa bir süre sonra sert bir zemine çarpıp yaklaşık 8 zımba dikiş dediğimiz dikişten atılmıştır bizi aradığında herzaman cevap vermemize rağmen ilgisizlikten bizi suçlaması sadece zorumuza giden şey insanlar hem maddi hemde manevi olarak bir beklenti içinde oluyorlar ve biz bunun karşılığını vermek zorundayız burada yorum yapmamın sebepleri size verdiğimiz önem ve degerdendir sonuç olarak okuyup kayıtsızda kalabilirdik hiçbir hastamıza kapılarımızı asla kapatmayız yeterki karşılıklı iyi niyet olsun.
Asıl sorunu kaçırıyorsunuz sorun ekim yapılışında alındaki öne ayrık ekilen saçlar, ekim sonucu veya ilgisizlik iddasına takılmayın.Kısacası bence arkadaş ile saki şekilde tekrar iletişime geçin revizyonunu yapın ücret almadan oda böyle tartışmalarda olmaktansa güzel sonucu olan saçı olmasını ister zaten.
  • Greft Miktarı 4213
  • Yaşınız 30

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 03 Mart 2021, 02:53:12 »
öncelikle şunu söylemeliyim ki bizde her görüşe saygılı ve anlayışlı bir merkeziz çizimi siz beğenmemiş olabilirsiniz ama eger sayfamıza girip yaptığımız işleri gördüğünüz zaman bu fikrinizinde değişeceğinden eminim çünkü bizim içinde saçların çıkması yeterli bir başarı değildir ve sizlere şunu söylemeliyim ki bu işi malatya gibi küçük yerlerde yapan arkadaşların işi çok daha zordur çünkü işlem yaptığınız hastalarınızla çarşıda yada bi cafe karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek bu yüzden kesinlikle en iyisini yapmak zorundayız merkezimiz olarak herzaman biz bir saç telinde dai kul hakkı olduğunu düşünerek çalışma yaparız.gayet güzel bir form sitesi olmuş ama sizden ricam şu ki tabi herkes hakkını aramalı insanlara yardımcı olabilirsiniz ama biz Ekim merkezlerinin de haksızlık etmelerine müsade etmeyin bakın istesem bu yorumlara kayıtsız kalabilirdik ben yeni gördüm ve hastam tarafımdan yapılan haksız paylaşıma kayıtsız kalamazdım Beni anladığınızı Ümit ederek merkezimiz olarak herzaman hastalarımızın yanında olduğumuzu belirtmek isteriz herşey için teşekkür ederim.
İnstagram adresimiz:@hasanhairclinic

Sayın hasanhairclic bu durumu Haksızlık olarak algılamanız ve bu durumu Haksızlık etmeyin Tarzı söylemeniz aslında sizin Bize karşı yaptığınız bir haksızlık olur.

Öncelikle Arkadaşa saç eken kişi kim ? Siz

Durumu doğru adımlarla çözmek de sizin işiniz ama çözememişsiniz bu bizim hatamız değil ya da bizim yaptığımız bir haksızlık değil. Farkındaysanız o şunu dedi bu bunu dedi durumları konuya dahil etmedim hiç tamamen yaptığınız işi eleştirdim ama eleştire hiç açık değilsiniz iyi planlanmış  bir saç ekimi değil bu kabul edin. Ha siz bu işlemi beğeniyor olabilirsiniz sizin açımızdan harika bir işçilikte olabilir kapasitem bu benim de diyebilirsiniz ona karışamam.

Arkadaşın anlattığı yaşadığı durumu burada paylaşan kim? kendisi.
Yazdıklarına karşı söz hakkınız elinizden mi alındı? Gelip istediğiniz gibi kendi işlem uyguladığınız kişi ile konıştunuz kendi açınızdan durumu izah ettiniz karıştık mı buna ? Hayır... size saygısız ca bir cevap mı verdik ? Hayır

Merak etmeyin gereğinden fazla Adaletli biri olduğum için bu forum var.

Bu durumda nasıl haksızlık yapmış oluyoruz? Ya da neden yapalım size haksızlık sizinle ne gibi bir sorunumuz var da size karşı tavır alalım.

Sizin çok iyi sonuçlarınız olabilir bu bizi ilgilendirmez ki? Ben bu paylaşım hakkında konuşuyorum.

Farkındaysanız ilk sizd olan yazımda saç ekimine ve merkezlerine olan bakış açımı söyledim daha Adaletli daha anlayışlı ve daha doğru başka nasıl yaklaşılabilir.

Ayrıca sunu belirtmek isterim ki geniş açıklıklarda tek seferde kafayı kapatmaya çalışmak yerine planlı bölgesel 2 ekim yaparsanız daha başarılı olur fre oranı düşer.

Ayrıca konuyu paylaşan arkadaşta biraz şu oldu bu oldu tarzı konuşmak yerine son durumu gösteren sonuçlarını neden paylaşmıyorsun? Lafla peynir gemisi yürümüyor biliyorsun ki burada.
Madem şöyle böyle eleştiriyorsun merkezini paylaşacaksın biz burada sadece  insanlar konuşsun diye değil sonuçları görsün diye varız. Madem paylaşmadan yazacaksın git merkezine ya da telefon aç onlarla konuş onun dışında bizim için saçlarının durumunu paylaşmazsan bir anlamı yok söylediklerinin.

« Son Düzenleme: 03 Mart 2021, 03:41:44 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 03 Mart 2021, 03:27:06 »
sizinde söylediğiniz gibi tepe bölgesi zor bir bölge ayrıca çalışmanın büyük bir kısmı ön hat üzerine yoğunlaşmak zorunda tepe kısmı için biz ön kadar sıkı olmaz eskisi gibi de açık durmaz diyoruz bunda yanlış birsey varmı hastanın öncesi sonrası fotoğrafları da mevcut

Arkadaş sonucunu paylaşmadan sadece konuştuğu için göremedik henüz

Ön orta yoğun çalışıp tepe iyi ikinci bir seansa bırakmanız her zaman daha mantıklı ve sizi bu tarz şikayetlerden de kurtarır
Global Moderator

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 03 Mart 2021, 04:04:48 »
katılıyorum bence en azından sonraki hastalarınız için bunu deneyin. iyi ekimcilerin çoğu böyle çalışıyor.

bide instagramdan ben olsam hiçbir saç ekim sonucuna bakmazdım. kimse orta-olumsuz sonucu paylaşmıyor. herkes en iyi açıdan en iyi tutan ekimleri paylaşıyor. bütün gerçekleri malesef forumlarda görüyoruz.

ama beyefendinin 3. ayında saçlarım kötü demesi bana çok abes geldi. 90. günde beklentiye girmek çok mantıksız. muhtemelen süreci bilmeyen bir arkadaş. bu işe girmeden ciddi araştırılması gerekiyor. bu forum bu yüzden var. faydalanan var faydalanmayan var.

Facebook Twitter Instagram