Gönderen Konu: Şu kafama bir göz atın ne olacak bu? Ümit var mı?  (Okunma sayısı 7737 defa)

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 24 yaklaşık 21 yaşından beri bu halde saçım , epilepsi hastasıyım dökülmeyi ona bağlıyor ilaçlar ağır.Saç ektircem yarın Ankaraya gidiyorum orada tek başıma olucam görmem gereken doktor var mı? Adreslerini not edip yarın ziyaret edeyim. Bir de gerçekçi yorumlar olsun lütfen artık kalbim kırılmıyor alıştım bu hale

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şu kafama bir göz atın ne olacak bu? Ümit var mı?
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2017, 19:57:37 »
@KuruKafa @Jokey35 @bikkembergs @tween85 @bonedriven @Staticx

Etiket yapmaya çalıştım ama burada etiket sistemi yok galiba

kullanılmayanhesapsilinsin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2017, 20:39:51 »
abi saç simülasyonunu bir araştır istersen  sana saç simülasyonu yakışır saygılar

kartal2016

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2017, 20:46:07 »
Ekim yaptırmanı tavsiye etmem. Yaşın 24 ve ekim seni 2-3 yıl memnun etsede sonrasında çok pişman olursun ve geri dönüşün olmaz. Ekim yaptırırsanda vertex e ekim yaptırma. Ön kısımda yoğunlaş. En azından orayı kapatabilirsin. Yinede hiçbir şekilde tavsiye etmem

ekimyaptıramam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2017, 20:46:30 »
Sıfıra vurdurdun mu saçları hiç?  kafanın şekli uygun gibi

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2017, 20:59:15 »
Sürekli olarak kazıtıyorum fakat şuan gurbette bir anadolu şehrindeyim  buraya geldim geleli yaptırmadım , insanlar değişik bakıyor

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2017, 21:01:57 »
Ekim yaptırmanı tavsiye etmem. Yaşın 24 ve ekim seni 2-3 yıl memnun etsede sonrasında çok pişman olursun ve geri dönüşün olmaz. Ekim yaptırırsanda vertex e ekim yaptırma. Ön kısımda yoğunlaş. En azından orayı kapatabilirsin. Yinede hiçbir şekilde tavsiye etmem

Hocam vertez dediğiniz tepe noktası galiba oraya zaten adamlar uğraşşada kapatamaz diye düşünüyorum bu yüzden oranın seyrek kalmasını isteyip 1-2 sene sonra bir daha yaptırmayı düşünüyorum en azından önden saçlar olsun, bu saatten sonra ne kaldı ki ne dökülsün ekilen saç dökülmezse sorun olacağını düşünmüyorum

ekimyaptıramam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2017, 21:04:46 »
Şirkette arkadaşım var o da epilepsi hastası, onun da genç yaşta gitmiş yani saçları. Neredeyse aynı sizinle, 2 senedir kazıt diyordum kaale almıyordu. Geçen ay kazıttı, çok memnun. Şimdi haftada 1 berberde. Saçı olsa böyle karizmatik olmaz. Bnm ensemde sorun var yoksa bnde dolaşmam buralarda, kazıtır paşa paşa dolaşırım

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2017, 21:06:36 »
Kardes  senin  icin  en  iyisi  on  tarafa  ekdirmek.  On tarafa  yogunlas  ileride  gogusden ve  sakaldanda  aldirarak  tepe  bolgene  ekdirirsin.  Gecmis  olsun  kardes.

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2017, 21:15:50 »
abi saç simülasyonunu bir araştır istersen  sana saç simülasyonu yakışır saygılar

Baktım şimdi ilk defa duydum bunu , önlere ekilen saç yeterli gelirde tepenin aşağısı dolmazsa olabilir diye düşünüyorum.Topik denen şeyin uzun süreli versiyonu gibi bir şeye benziyor

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2017, 21:20:59 »
Kardes  senin  icin  en  iyisi  on  tarafa  ekdirmek.  On tarafa  yogunlas  ileride  gogusden ve  sakaldanda  aldirarak  tepe  bolgene  ekdirirsin.  Gecmis  olsun  kardes.

Hocam donörden alınan saçlar her tarafa yetmez diyemi düşünüyorsunuz? Ben şey düşünüyorum önler sık olsun tepe noktasınada ekilsin ama seyrek olsun yani dış görüntü olarak önlerinde saç olan tepe noktası dökülmeye başlamış birisi olarak görünmekten bahsediyorum.Amcalarımın ikiside benim saçım gibiydi onları önler sık tepe seyrek kaldı hiç gözle görmedim ama memnunuz diyorlar.Bir de yılın sorusunu sorayım BABAM dan saç alınıp bana ekilir mi ? Adamda yağmur ormanı gibi saç var ver desem verir heralde

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2017, 21:24:01 »
yaptırma geri dönüşün olmaz mutlu olmazsın kazıt kafayı daha şık durur.

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2017, 21:26:37 »
dökulmeniz saç ekimi için uygun değil .
illaki sac ektiricem derseniz benim fikrim ön cızgiyi geride tutarak bir ekim yaptırmaniz ve arka alanlara sac similasyonu yaptirmaniz olur.
yalnız sac similasyonu sadece karartı efekti verir. ve ömrü 2 yıl kadardır.  Donörü göğüs ve sakaldan kullandirabilirseniz ikinci bir ekimle de arka alana ektirirsiniz.  sonuçta saçınız olur ama seyrek olur. saç ekiminden beklentiyi abartmamak lazım.  Eğer açık alan azsa ve finas benzeri ilaçla desteklenebiliyorsa ekim güzel sonuç veriyor.

KelAdam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2017, 21:37:19 »
dökulmeniz saç ekimi için uygun değil .
illaki sac ektiricem derseniz benim fikrim ön cızgiyi geride tutarak bir ekim yaptırmaniz ve arka alanlara sac similasyonu yaptirmaniz olur.
yalnız sac similasyonu sadece karartı efekti verir. ve ömrü 2 yıl kadardır.  Donörü göğüs ve sakaldan kullandirabilirseniz ikinci bir ekimle de arka alana ektirirsiniz.  sonuçta saçınız olur ama seyrek olur. saç ekiminden beklentiyi abartmamak lazım.  Eğer açık alan azsa ve finas benzeri ilaçla desteklenebiliyorsa ekim güzel sonuç veriyor.

Valla hocam sık görünmlü ön saçlara razıyım tepenin seyrek olması önemli değil için en azından insanlarla yüz yüze konuşurken gözlerimi kafama değil gözüme bakar.
Ama dediğiniz gibi saçma sorunlarda ortaya çıkacak diye korkuyorum

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2017, 21:40:50 »
Hocam normal bi ekimciye gitmeyin. tam sizin derdinizi anlayıp ona göre plan yapacak bi dr bulun.
ön çizgi çok geriden olmali

Facebook Twitter Instagram