Gönderen Konu: Xpecia  (Okunma sayısı 1585 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpecia
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2020, 18:54:08 »
bu tarz urunler kullanıldığı surece fayda sağlar kullanmazsan kattıkları zamanla kaybolur
Global Moderator

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2020, 19:37:34 »
bu tarz urunler kullanıldığı surece fayda sağlar kullanmazsan kattıkları zamanla kaybolur
hintel abi maşallah bundan 3 sene önceki saçlarıma döndüm içim içime sığmıyor. Ne güzel şeymiş saç

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2020, 20:33:27 »
hintel abi maşallah bundan 3 sene önceki saçlarıma döndüm içim içime sığmıyor. Ne güzel şeymiş saç

ilginç

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2020, 21:02:26 »
ilginç
Bi yıl içinde yoğun dökülme olmuştu üst kısım seyrelmisti. İlk üç ay sabah akşam kullandım şu an günde 1 tane kullanıyorum saçlarımın dibinde yüzlerce de yeni çıkan ucu ince saç oldu şu an bi kısmı da tamamen uzadı eski halini aldı yaşım 22

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2020, 21:02:57 »
İçinde finasterid olma ihtimali bana göre çok yüksek bu xpecianin

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2020, 21:04:38 »
Bi yıl içinde yoğun dökülme olmuştu üst kısım seyrelmisti. İlk üç ay sabah akşam kullandım şu an günde 1 tane kullanıyorum saçlarımın dibinde yüzlerce de yeni çıkan ucu ince saç oldu şu an bi kısmı da tamamen uzadı eski halini aldı yaşım 22
d vitamini kullandın mı bu sürede

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2020, 21:29:52 »
Geçen sene kışın kullanmıştım yazın ölçturdum normal çıkmıştı geçen ay ölçturdum yarı yarıya düşük çıktı. Bi aydır kullanıyorum

Xapinook

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2020, 00:10:03 »
Finans gibi bununda yan etkileri oluyor mu ?

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2020, 16:12:11 »
Finans gibi bununda yan etkileri oluyor mu ?
ilk ay kasıkta ağrı yaptı şimdi hiç bi sorun yok

Xapinook

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2020, 16:22:17 »
ilk ay kasıkta ağrı yaptı şimdi hiç bi sorun yok
Xpecia mı kerozan mı acaba daha iyi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 02 Mart 2020, 17:16:04 »
Yaklaşık olarak 6 aydır xpecia kullanıyorum. Çok faydasını gördüm açıkçası. Yalnız bu vitamini bırakınca eski haline mi dönecek tekrar?
Xpecia bir ara kullandım saçı inanılmaz döktü dökülme agresifleşti xpeciadan şüphelendim bıraktım olumlu yorumları görünce tekrar başladım normal seyrinde dökülen saçım 28 günde 1 tablet aldığım halde dökülme yine agresifleşti saçım ön kısmı seyreldi xpecianın içindekiler kısmındaki meteryallerin gerçekliğinden şüpheliyim pazarlama stratejiside olabilir saçlar çabuk dökülsün saç ekimi yapsınlar gibi şeyler aklımdan geçmiyor değil yani

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2020, 03:36:40 »
Bende yaklaşık 3haftadır kullanıyorum. Panplus gold losyonla birlikte senin nu konu ve sadece kullananlar kısmında yazdığın hiç birşey görülmedi. Bünyeyle de alakalı olabilir senin durum. Hatta alt takım konusunda da pek bi sıkıntı yaşamadım. Menide sıvılaşma dışında. Şuan gayet memnunum xpeciadan

Facebook Twitter Instagram