Anket

Ankara’da en iyi saç ekim merkezi hangisidir?

Fehmi Armani
12 (3.4%)
Naturel hair saç ekimi merkezi
5 (1.4%)
Acıbadem saç ekimi merkezi
7 (2%)
Ankara international Serdar Gökrem
26 (7.3%)
Liv hospital saç ekimi merkezi
4 (1.1%)
Medikal park saç ekimi merkezi
6 (1.7%)
Tripaesthetic saç ekim merkezi Dr Muhammed özgehan
8 (2.3%)
hlc saç ekim merkezi
28 (7.9%)
Konhair
3 (0.8%)
Life hair Şahin Çelik
157 (44.4%)
Muttalip keser
98 (27.7%)

Toplam Oy Verenler: 354

Gönderen Konu: Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi  (Okunma sayısı 65335 defa)

Romanadam

• Sr. Member
Ynt: Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi
« Yanıtla #45 : 09 Ocak 2021, 03:42:12 »
birde ilginç olarak ekime girdikleri kişileri doktor zanneden ciddi sayıda bir tayfa var yazık gerçekten.
doktor olmayan birine saç ekimi yaptırmayı anlarım fakat gerçek mesleği şoför yada işletme mezunu olan birinide doktor zannetmekte nasıl bir şey anlamıyorum cidden insan bari ekime girmeden önce sorar mesleklerini.
ama beyaz önlüklü görünce doktor sanıp gerçek mesleklerini sormaya bile gerek görmeyen bir sürü insan var malesef.
adama soruyorsun kime ektirdin diye dr ali bilmem ne diyor araştırıyorsun öyle bir doktor çıkmıyor ironik olarak  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 22 Ocak 2021, 23:03:27 »
anestezi uzmanı yani sağlıkçı

doktor ve sağlıkçı dışında vasfı olmayan saç ekenlerden uzak durun.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2021, 23:24:11 Gönderen: Hintel »
Global Moderator

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #47 : 21 Şubat 2021, 21:33:04 »
ankaradaki ekim merkezlerinde kim ekime giriyor çıkıyor belli değil bir tek şahin çelik  ve serdar gökreme giderseniz neyle karşılaşacağınız belli diğerlerinde ekimi yapanlar sürekli değişiyor hatta ekime girenler kimdir necidir söylemiyorlar bile.

evet ya bir arkadaşım ankarada geçenlerde bir merkezde ektirmiş adam doktora ektirdiği sanıyor araştırdık ekenlerin bazıları sağlıkçı bile değilmiş yazık günah ya  :)
dediğine göre beyaz önlüklü ve lüks özel hastanede görünce mesleklerini sormak bile aklına gelmemiş direkt doktor sanmış  ;D

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #48 : 25 Mart 2021, 18:43:34 »
evet ya bir arkadaşım ankarada geçenlerde bir merkezde ektirmiş adam doktora ektirdiği sanıyor araştırdık ekenlerin bazıları sağlıkçı bile değilmiş yazık günah ya  :)
dediğine göre beyaz önlüklü ve lüks özel hastanede görünce mesleklerini sormak bile aklına gelmemiş direkt doktor sanmış  ;D

Yazık çok yazık İşin garibi bu konuda yetkili makamlara şikayette gelmiyor.

zarkonav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #49 : 10 Nisan 2021, 18:23:24 »
fehmi armani diye bir yer yok arkadaşlar dikkatli olun orda ekim yapanların mesleklerini özellikle sorun öğrenin ben öğrenmeye çalıştım ama bilgi edinemedim sanki devlet sırrı çok acaip.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #50 : 10 Nisan 2021, 18:52:41 »
+1

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #51 : 14 Nisan 2021, 22:44:00 »
şahin çelik sakaldan saç ekimi yapıyormu arkadaşlar ??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 19 Nisan 2021, 02:50:52 »
şahin çelik sakaldan saç ekimi yapıyormu arkadaşlar ??

Yapıyor kardeşim
Global Moderator

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #53 : 01 Mayıs 2021, 18:17:04 »
Yapıyor kardeşim
Bunu sormayı unuttum dün telefonla görüşmüştüm.
Göğüsten de yapıyor mu acaba bilginiz var mı?

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 02 Mayıs 2021, 01:15:41 »
 HLC veya M.Keser düşünelecğine İstanbul Koray Erdoğa derim.M.Keser'in bir seansta 500-600 greft ekmesini d çok anlmasız buluyorum.Ön taraftaki 1000-1500 greftle kapanacak açıklığı birçok merkez kapatır.Önemli olan 3000-4500 arası kök ekerek ve de bunların çıkmasını başararak saçı ön orta ve tepede azalmış birini saçlı hale getirmesidir.Örneğin forumda bir arkadaş var, video da çekmiş, açıklığı fazla olmasına rağmen 10-15 bin tl ile saç ekim sürecini başarılı bir şekilde tamamlamış
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 01:34:56 Gönderen: Highlife »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 03 Mayıs 2021, 07:41:19 »
Bunu sormayı unuttum dün telefonla görüşmüştüm.
Göğüsten de yapıyor mu acaba bilginiz var mı?

Sanırım hayır.
Global Moderator

meyt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 10 Mayıs 2021, 01:10:25 »
Sanırım hayır.
Teşekkürler yanıtınız için. Yasaklar hafiflesin Hem Şahin Bey'e hem de 1-2 yere daha gideceğim görüşmeye , donör bölge olabilecek yerlerde çok umut olmadığından sakal göğüs vs umuyorum :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 10 Mayıs 2021, 01:41:46 »
Teşekkürler yanıtınız için. Yasaklar hafiflesin Hem Şahin Bey'e hem de 1-2 yere daha gideceğim görüşmeye , donör bölge olabilecek yerlerde çok umut olmadığından sakal göğüs vs umuyorum :)

Ben de ekmiyor diye biliyorum.
Sorarsanız cevabı yazarsanız sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 26 Mayıs 2021, 12:18:14 »
Ankara’da Saç ekimi merkezi olarak i en iyi fiyat uygun fiyat ve performans Şahin çelik ekimleri.
Forumda yaklaşık 200 konusu var %90 yakın başarı sağlamış Ankara için saç ekimi araştıran arkadaşlar bu konuları inceleyip değerlendirmesini o şekilde yapsın.
Global Moderator

Ardaa41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 16 Ocak 2022, 21:03:26 »
Ankarada üç ayrı merkezle görüştükden sonra dördüncü görüşme olarak FONS HAİR Mustafa beye gittim. Görüşme tam bir saat sürdü işlem zamanı ve sorası ile ilgili tüm detayları ayrıntılı şekilde anlattı hatta o kadar çok detay verdiki sorabilecek bir soru bırakmadı bana , gerek dürüst , açık , pozitif konuşması , gerekse verdiği güven ve daha önceki işlem sonuçlarını görmek karar vermemde etkili oldu ve ekim işlemimi kendisine yaptırdım .. işlemde ve sonrasında herşey konuşulduğu gibi oldu herhangi bir sürprizle karşılaşmadım , görüşmeyide işlemide sorasıdaki sıkı takibide bizzat kendisi yaptı ve yapıyor , sormak istediğim bir konu olduğunda direk kendisi ile iletişime geçebiliyorum .. lokal anestezi ile olduğum işlem ağrısız ve konforlu geçti .. fiyatı ankara ortalamalarında , her şey içinde (SINIRSIZ PRP DAHİL) paket fiyat çalışıyor .. şok dökülme başlamadan hemen önceki görüntüm bile fazlası ile tatmin ediciydi o halimi gördükten sonra , bir yıl sonraki sonucu tahmin edebiliyorum :) :) 2300 greft ekildi..
şu an 33 . günümdeyim ve bana anlatıldığı gibi şok dökülme sürecini yaşıyorum.. şükür ki her şey yolunda  :) doğru karar vererek doğru yerde işlem yaptırmış olmaktan ötürü mutluyum ..

Facebook Twitter Instagram