Anket

Ankara’da en iyi saç ekim merkezi hangisidir?

Fehmi Armani
12 (3.4%)
Naturel hair saç ekimi merkezi
5 (1.4%)
Acıbadem saç ekimi merkezi
7 (2%)
Ankara international Serdar Gökrem
26 (7.3%)
Liv hospital saç ekimi merkezi
4 (1.1%)
Medikal park saç ekimi merkezi
6 (1.7%)
Tripaesthetic saç ekim merkezi Dr Muhammed özgehan
8 (2.3%)
hlc saç ekim merkezi
28 (7.9%)
Konhair
3 (0.8%)
Life hair Şahin Çelik
157 (44.4%)
Muttalip keser
98 (27.7%)

Toplam Oy Verenler: 354

Gönderen Konu: Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi  (Okunma sayısı 65393 defa)

Ilgaz

• Yeni üye
  • *
Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi
« : 25 Şubat 2020, 23:15:12 »

Ankara’da saç ektirmek istiyorum.İşim gereği şehir dışında nerdeyse saç ekimi yaptırabilme ihtimalim yok gibi.
Ankara’da en iyi 5 saç ekimi merkezi ismi belirleyip sonrasında yapacağım ön görüşmeler  neticesinde kararımı vermek istiyorum.
Ankara’da en iyi 5 saç ekimi kliniği ve doktor önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.Ankara saç ekim merkezlerinin fiyatlarınıda baz alarak tavsiyede bulunursanız sevinirim.Örnek vermek gerekirse muttalip keseri fiyatından dolayı elemiş bulunmaktayım.
Kendi araştırmalarımdan yola çıkarak ankara için çıkardığım saç ekim merkezleri liste şu şekilde;
life hair ankara Şahin çelik
Fehmi armani
naturel hair saç ekim merkezi
acıbadem saç ekim merkezi
ankara international dr serdar gökrem
liv hospital saç ekim merkezi
medikal park saç ekim merkezi
tripaesthetic dr muhammet özgehan
hlc saç ekimi merkezi
konhair
Bu saydığım saç ekim merkezlerine sosyal mecralar ve bazılarınada ekim yaptıran arkadaşlarım yoluyla ulaştım .Bildiğim kadarıyla bu saydığım ankarada saç ekim merkezlerinin fiyat aralıkları birbirine yakın ,extra olarak bilmediğim yüksek fiyatlı varsa aralarında yazarsanız sevinirim.
Ankara saç ekim merkezleri için tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.Sizce ankarada en iyi saç ekim merkezleri hangileridir? Birde anket düzenledim oylarsanız sevinirim.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara’da En İyi 5 Saç Ekimi Merkezi
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2020, 00:06:06 »
Dostum ankarada en iyi 5 saç ekim merkezi olduğuna ben inanmıyorum olsa olsa muttalip keser,şahin çelik ve diğerleri olabilir.Bu anketide şahin çelik kazanır sanırım fiyatından dolayı yaptıramayacağını belirtmişsin zaten ama genede muttalip keseride koysaydın iyi olurdu.Bu anketide şahin çelik kazanır şimdiden söyleyeyim çünkü forumda konusu çok ve genelde başarılı sonuçlanıyor ekimleri.Diğer ekim merkezleri hem konuları az hemde olanlarda malesef çok iyi değil yani bu yüzden forumda çok tercih edilmiyor.
Hlc saç ekim merkezini beğenenlerde var  fakat ankarada yaşadığım için çevremde orda ektiripte saçı çıkmayan tanıdıklarım var malesef hatta daha bir kaç gün önce bir akrabam gurbetçi akrabasının saç ektirdiğini ama hiç saçı çıkmadığını söyleyince nerde ektirdi diye sorduğumda hlc dedi :) ektiren kişi koçhisarlı bir gurbetçi .Hlc gerçekten enterasan bir yer sonuçlar ya çok iyi oluyor yada saçlar hiç çıkmıyor.
Diğer listende olan ekim merkezlerininde sanırım forumda epey konuları var istersen detaylı bir incele.

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2020, 00:25:12 »
Dostum ankarada en iyi 5 saç ekim merkezi olduğuna ben inanmıyorum olsa olsa muttalip keser,şahin çelik ve diğerleri olabilir.Bu anketide şahin çelik kazanır sanırım fiyatından dolayı yaptıramayacağını belirtmişsin zaten ama genede muttalip keseride koysaydın iyi olurdu.Bu anketide şahin çelik kazanır şimdiden söyleyeyim çünkü forumda konusu çok ve genelde başarılı sonuçlanıyor ekimleri.Diğer ekim merkezleri hem konuları az hemde olanlarda malesef çok iyi değil yani bu yüzden forumda çok tercih edilmiyor.
Hlc saç ekim merkezini beğenenlerde var  fakat ankarada yaşadığım için çevremde orda ektiripte saçı çıkmayan tanıdıklarım var malesef hatta daha bir kaç gün önce bir akrabam gurbetçi akrabasının saç ektirdiğini ama hiç saçı çıkmadığını söyleyince nerde ektirdi diye sorduğumda hlc dedi :) ektiren kişi koçhisarlı bir gurbetçi .Hlc gerçekten enterasan bir yer sonuçlar ya çok iyi oluyor yada saçlar hiç çıkmıyor.
Diğer listende olan ekim merkezlerininde sanırım forumda epey konuları var istersen detaylı bir incele.

Ayrıca HLC Muttalip keser den pahalı.
Fiyat performans olarak sahin celik veya serdar gokrem'i tavsiye ederim. Acibadem ve konhair e hic gitme bile onlar sıkıntılı.

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2020, 00:45:38 »
Muttalip Keser 8 aydir ekim yapmiyor,bir surede yapmayacak.

kiokbs

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2020, 01:05:08 »

onumuzdeki ay randevum var kendisiyle
Kaan Pekiner, 2012 greft, 18.08.2020 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15656.0

Diyetim;
-fn
-bir avuç kabak cekirdegi
-1 dis sarimsak
-0 seker kullanimi
-1 bardak peynir alti suyu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2020, 01:41:33 »

Forumda 4 ay lık paylaşımları var nasıl 8 ay?
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2020, 10:09:43 »

Keser Hocam 8 aydır günde tek hasta 400-600 greft şeklinde çalışıyor..normalde 1 gün 2 hasta çalışıyor idi

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2020, 11:57:25 »
1ay evvel telefonda asistanı uzun süredir muayenehaneye gelmediğini ve ekim yapmadığını söyledi.Onu referans alarak yazdım.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2020, 17:28:01 »
doktor ve ekim merkezlerini ayırmak gerek

Benım için en başarılı doktor Ankara da Muttalip Keser, Serdar Gökrem

Saç ekim merkezi olarak ta fiyatı ve performansı olarak Life hair Şahin Çelik

Ilgaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2020, 21:00:05 »
Ankete muttalip keser’i ekledim arkadaşlar .En başta fiyatından dolayı ektirmeyi düşünmediğim için eklememiştim ama sanırım ankette olması daha doğru olur.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2020, 22:16:05 »
Ilgaz öncelikle hakkında hayırlısı olsun . Ekim yapılacak alanı görürsek daha Sağlıklı bir tavsiyede bulunulabilir .

Ilgaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2020, 23:35:01 »
Tepedeki seyrekliği çok takmıyorum ama özellikle şakaklardaki gerileme çok canımı sıkıyor.

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 27 Şubat 2020, 02:53:24 »
Şahin hoca adamlıgıyla gozuumde 1 numara ama param olsa Muttalip hocaya yaptirirdim

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Şubat 2020, 06:44:22 »
Şahin hoca adamlıgıyla gozuumde 1 numara ama param olsa Muttalip hocaya yaptirirdim

Yaşına göre vertex ekimi olacaksa Şahin derim . Sadece ön üçgen dersen önceligim mutttalip hoca . Şahin’inde ön üçgenleri de mutttalip hoca kadar sık ve doğal ekimlerinde var forumda . Forumda ki sonuçlara bakarsan kararı kendin ver .

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2020, 12:56:49 »
Senin mevcut saçların kalın telli ve sık. Saç ekiminden sonra bu sıklık yakalanamazsa ekilenler çok sırıtır. Üstelik tamamen ön hatta ektireceksin. Aslında pek ekimlik bir durumun da yok. Yaptırmasan daha iyi. Gayet güzel gözüküyor mevcut saçlar. Çok mu rahatsız oluyorsun açıklıktan hocam? Yaş kaç?

Facebook Twitter Instagram