Gönderen Konu: Arkadaşlar ekimden sonra saçları arada nemlendirmek gerekebilir mi?  (Okunma sayısı 1934 defa)

Bagwell

• Sr. Member
  • olur olur..
Kabuklarımı dökene kadar her iki saatte bir dediğin yöntemle kafamı nemlendirsin bir problem yaşamadım aksine rahatlatıyordu

barbaross

• Sr. Member
bu konuyu oku hocam https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8286.0
ben ekim yaptırdığımda bu konuda bilgim yoktu ekim merkezide söylemedi ,bunları bilseydim kesinlikle nemlendirirdim.

serkans34

• Full Member
Su ile nemlendirsek olurmu acaba ?
Bende yeni ekim yaptırdım bu yazıyı görünce aklıma takıldı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Su ile nemlendirsek olurmu acaba ?
Bende yeni ekim yaptırdım bu yazıyı görünce aklıma takıldı

Yıkama öncesi krem sürüp 1 saat kadar beklemiyormusun? Zaten tıkamada kremi yüzeysel olarak alıyorsunyuzeyden... kabuklar emiyor losyonu... onun dışında bir daha kreme gerek yok. Arada fısfıs şeklinde nemlendir

serkans34

• Full Member
Yıkama öncesi krem sürüp 1 saat kadar beklemiyormusun? Zaten tıkamada kremi yüzeysel olarak alıyorsunyuzeyden... kabuklar emiyor losyonu... onun dışında bir daha kreme gerek yok. Arada fısfıs şeklinde nemlendir
Teşekkür ederim
Günde iki defa Losyon sürüp 30 dakika bekliyorum sonra yıkama yapıyorum
Bazen losyon deride kalıyo çıkmıyo sorun teşkil etmez sanırım?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim
Günde iki defa Losyon sürüp 30 dakika bekliyorum sonra yıkama yapıyorum
Bazen losyon deride kalıyo çıkmıyo sorun teşkil etmez sanırım?

Etmez.. 2 defa gerek yok aslında... genelde 1 kere yetiyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
günde sabah akşam yıkarsan kabuklar derıyı cok fazla germez daha sağlıklı olur ya da gun ıcınde yıkama harıci kafanı nemlendirirseniz fıs fıs suyla nemlenmis olur.
Global Moderator

Sempatick

• Yeni üye
  • *
Belki sorunun cevabı farklı bir konuda verilmis olsada bu soru sac ektiren herkesin en merak ettiği konulardan bitanesi, bunu ekseriyetle takip eden (cinsellik/mastürbasyon) bununda cevabı az cok verilmis gibi :) onu takip eden kabuk döküm zamanı ve ekimden ne kadar sonra güneşe çıkılıp cikilmayacagi vs.. tabi bu sorularin cevabı değerli üye arkadaşlar cevaplamakta.Son olarak şunu söylemeliyim sac ekim merkezlerinin çoğu para odaklı çalıştıkları için (tabiki beleşe yapacak halleri yok) bizim açımız dan önemli olan konuları kafanın nemli tutulmasından tutunda ekilecek greftlerin bekleme ve muhafaza süresi vs.. bu tür konular hakkında pek hastalarını bilgilendirmiyorlar. Resim cekin atın diyor eee sonra,  işte size şu kadar ekim lazım ama öncesinde en az 1000lira yada ekim ücretinin yarısı kadar kapora vermeniz lazım diyorlar. Ben şuna inanıyorum çoğu klinik saçı ekip parayı cebine atana kadar boş muhabbet yapıyor zaten çoğu ekimci nin kendi klinigide yok hastaneyle ortak çalışıyor yada kıytırık biyer kiralamışlar bu isten anlamayan amatör insanlarla çalışıyorlar yani para odaklı calisiyorlar işte instagramda orda burda birkaç tane başarılı olan ekimleri paylaşıp hava atıyorlar hepsi bu.

misal ben sac ektirdikten birkaçgün sonra öğrenebildim alınan saç  köklerinin fazla bekletilmeden ekilmesi gerektiğini.. neyse umarım herkes istediği sonucu yada istediği sonuca en yakın sonucu alır :) forumda paylaşım yapıp bilgilendiren arkadaşlarında ellerine sağlık.

serkans34

• Full Member
günde sabah akşam yıkarsan kabuklar derıyı cok fazla germez daha sağlıklı olur ya da gun ıcınde yıkama harıci kafanı nemlendirirseniz fıs fıs suyla nemlenmis olur.
Hintel hocam bugün ekim merkezine fotograf gönderdim
Günde üç defa yıkama yapmam söylendi
Sizce üç defa yıkamak fazla değilmi?

Siddhartha

• Hero Member
Normalde gunde bir yikanir hic duymadim gunde uc defa diyeni
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintel hocam bugün ekim merkezine fotograf gönderdim
Günde üç defa yıkama yapmam söylendi
Sizce üç defa yıkamak fazla değilmi?

3 demedim ki ben yıkaya biliyorsan 2  defa ya da gün içinde nemlendir dedim
Global Moderator

serkans34

• Full Member
3 demedim ki ben yıkaya biliyorsan 2  defa ya da gün içinde nemlendir dedim
Hintel Sizi kastedmedim
Ekim merkezine fotograf gönderdim günlük yokamayı 3 defaya çıkarmamı söylediler
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuştum
Benim gördüğüm forumda  saç ekimi konusuna en vakıf kişisiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
2 yeterli dostum 3 gerek yok normal de 1 zaten tabi merkez o şekilde yönlendiriyorsa karışmak istemem
Global Moderator

serkans34

• Full Member
2 yeterli dostum 3 gerek yok normal de 1 zaten tabi merkez o şekilde yönlendiriyorsa karışmak istemem
Çok saol hintel
Bende öyle düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram