Gönderen Konu: corona virüs takibi  (Okunma sayısı 12157 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: corona virüs takibi
« Yanıtla #105 : 05 Mayıs 2020, 04:15:20 »
En erken asinin bulunmasi benim tahminim 1,5 yil. O da ne kadar etkili olur, ne kadar sure korur muamma. Belki de grip asisi gibi 6 ay koruyacak, belki daha fazla bilemiyorum.
Asinin uretim asamasi da ayri bir dert.
7 milyar dan fazla insan asi bekliyor olacak. En iyi asi uretim firmasinin yillik uretim kapasitesi bile birkac milyon degil yillik.
Onun icin asi bekleyenlerin daha cok bekleyecegini bildirmek isterim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 05 Mayıs 2020, 18:29:19 »
İstanbul büyükşehir belediyesi sınıfta kaldı bu konuda keşke belediyelerde düzgün çalışabilseydi
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 05 Mayıs 2020, 18:45:30 »
İstanbul büyükşehir belediyesi sınıfta kaldı bu konuda keşke belediyelerde düzgün çalışabilseydi
istanbul dısındayım  bilmedigimden soruyorum nasıl sınıfta kaldı

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 05 Mayıs 2020, 21:32:25 »
Ankara belediyesi cok iyi calisiyor diye goruyorum medyadan. TR’de degilim siyasetten anlamam sadece medyadan takip ettigim kadarini soyluyorum yanlis yere cekmeyelim. Ekrem imamoglunu da ciktigi tatillerden takip ediyorum o zaman haber oluyor genelde:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 05 Mayıs 2020, 22:48:03 »
Ankara belediyesi cok iyi calisiyor diye goruyorum medyadan. TR’de degilim siyasetten anlamam sadece medyadan takip ettigim kadarini soyluyorum yanlis yere cekmeyelim. Ekrem imamoglunu da ciktigi tatillerden takip ediyorum o zaman haber oluyor genelde:)
yok merak ettigimden sordum ıstanbulda sandım sızı

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 05 Mayıs 2020, 22:59:32 »
istanbul dısındayım  bilmedigimden soruyorum nasıl sınıfta kaldı
Herseyi hükümet yaptı aldıkları kararlar yanlıştı ulaşım olsun vs

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 06 Mayıs 2020, 00:07:26 »
İmamoglu naptıki geldiginden beri sabah kuran dinlemeye gidiyo akşam olunca şarap içmeye kliseye vaftiz olmaya gidiyo hersey güzel olucak dedi hiçbirşey güzel olmadı

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #112 : 09 Mayıs 2020, 19:59:51 »
İmamoglu naptıki geldiginden beri sabah kuran dinlemeye gidiyo akşam olunca şarap içmeye kliseye vaftiz olmaya gidiyo hersey güzel olucak dedi hiçbirşey güzel olmadı

keşke senın gibi bir zekaya sahip olup mutlu olsaydım dostum. Ama hakkını yemiyim  En azından saç konusunda akıllı davranmışsın.

zeka seviyen yerler de inan bana Allah senin gibi zihniyetten korusun bu ülkeyi.

gerçekten bu zeka türünü üreten bir fabrika mı var bilmiyorum ama Yüce Allah şu mubarek günde bize sabır versin bizi mi sınıyor senelerdir anlamıyorum ki.

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 20:13:05 Gönderen: Muribab »

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #113 : 09 Mayıs 2020, 20:50:26 »
keşke senın gibi bir zekaya sahip olup mutlu olsaydım dostum. Ama hakkını yemiyim  En azından saç konusunda akıllı davranmışsın.

zeka seviyen yerler de inan bana Allah senin gibi zihniyetten korusun bu ülkeyi.

gerçekten bu zeka türünü üreten bir fabrika mı var bilmiyorum ama Yüce Allah şu mubarek günde bize sabır versin bizi mi sınıyor senelerdir anlamıyorum ki.

Kronik IQ seviye eksikliği var.Ciddiye alırsak yaşanmaz bu ülkede

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 10 Mayıs 2020, 11:58:08 »

sayın imam oğlu için söylediğin saçmalık bir yana

bu ülkede ve forumda kilisede ibadetini yapan dostlarımız da var cami ne kadar kutsal ise kiliseye de aynı saygıyı gösterip ona bu na saçmalamak için kelimeler arasında kullanmamalısın önce insana saygın olacak sonra inançlı olacaksın.

allah ibadetin kadar kalbindeki insanlığı da tartar bence kendini içindeki pislikten arındır kardeşim güzel düşün. tabi biraz da kendini geliştir

ve en önemlisi burası siyaset yeri değil.
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 11 Mayıs 2020, 08:21:54 »
sayın imam oğlu için söylediğin saçmalık bir yana

bu ülkede ve forumda kilisede ibadetini yapan dostlarımız da var cami ne kadar kutsal ise kiliseye de aynı saygıyı gösterip ona bu na saçmalamak için kelimeler arasında kullanmamalısın önce insana saygın olacak sonra inançlı olacaksın.

allah ibadetin kadar kalbindeki insanlığı da tartar bence kendini içindeki pislikten arındır kardeşim güzel düşün. tabi biraz da kendini geliştir

ve en önemlisi burası siyaset yeri değil.

Bizim Turk insani malesef diger inanclara saygili degiller. Herkes musluman olsun, olmayan da muslumana saygi duysun ama bir hristiyansan gavur, yahudi isen siyonist, budist isen dinsiz, hayvana tapan derler alay ederler. Ve insan olarak baska inanctan isen hicbir degerin yoktur Turk milletinin gozunde.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 11 Mayıs 2020, 11:26:32 »
Bizim Turk insani malesef diger inanclara saygili degiller. Herkes musluman olsun, olmayan da muslumana saygi duysun ama bir hristiyansan gavur, yahudi isen siyonist, budist isen dinsiz, hayvana tapan derler alay ederler. Ve insan olarak baska inanctan isen hicbir degerin yoktur Turk milletinin gozunde.

Bu bahsettiklerin Türk toplumuna has özellikler değil.. cahillik eğitimsizlikten kaynaklı bağnazlık güdümü ile hareket eden her toplumun sorunu.. toplumların medeniyet seviyeleri aynı paralellikte beraberinde düşünceye saygı ve sosyal yaşama uyumuda getirir.. Amerika bunun en güzel örneklerinden biri. Hemen hemen dünyanın bütün milletleri birarada “önce insan” ilkesi ile yaşam sürmeye adapte olmuş durumdalar..
Tanrı bile insanoğluna “ ateist, gayrimüslim yada her ne inancın mensubu isen” tercih etme ruhsatı vermişken insanların bu duruma muhalefet olması büyük çelişki..
“Herşey insan İçin” demeli diyebilmeli...

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 11 Mayıs 2020, 19:15:52 »
allah korusun coronaya sac ektiren biri yakalanırsa kulanılan ılaclardan dolayı sacları dokulur mu sizce

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 11 Mayıs 2020, 19:49:57 »
allah korusun coronaya sac ektiren biri yakalanırsa kulanılan ılaclardan dolayı sacları dokulur mu sizce

Saçları dökülmez, direk ölür. Tobe töbe
Adam coronaya yakalanmış, hala saç derdinde
Koyun can derdinde kasap et derdinde

Kratos

• Saç ekimim
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 11 Mayıs 2020, 20:55:18 »
https://covidvisualizer.com/

corona dunya haritasi.kolay ve rahatca gozlemleyebilirsiniz
Serkan Aygın | 3100 Greft | Fue | Yaş 35 | 03.10.2019