Gönderen Konu: Dutasterid Kullansam Mı?  (Okunma sayısı 2020 defa)

nmkrtsny

• Sr. Member
Dutasterid Kullansam Mı?
« : 25 Şubat 2020, 01:14:13 »
yaşım 25 7 aydır propecia iki haftadır biotin  5000mg ve xpecia kullanıyorum ilaçların saçlarıma etkisi sadece saç dökülmem durdu o da kısmen yani saçımı yıkarken elime bi 15 tel saç geliyo hacimlenme olmadı yani benim gördüğüm öyle şimdi dutasterid de kullansam mı diye düşündüm bunların yanına
Yan etki de görmedim pek belki sadece libido düşüklüğü olmuş olabilir

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Dutasterid Kullansam Mı?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2020, 10:40:12 »
Saçlarının durumu ne ki görmeden bir şey diyemeyiz ama dökülme durdu ise gerek yok dutasteride.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2020, 13:04:31 »
Saçlarının durumu ne ki görmeden bir şey diyemeyiz ama dökülme durdu ise gerek yok dutasteride.
İlk başladığım hali

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2020, 13:05:07 »

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2020, 13:31:58 »
Dostum ufukta sana Ekim gözüküyor , bide sakaklarda açılma olmuş sanki finasterid kullandığın süre zarfında ? Yoksa ben mi yanlış gördüm resimlerde.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2020, 17:09:58 »
Propecia çok fayda etmemiş gibi gözüküyor size. Saç dökülmesi dursa bile ince olan saçların en azından hacimlenmesi gerekiyordu. Dutasterid, finasterid beraber kullanılmaz çok ağır gelir ama finasterid gerçekten olması gerektiğinden daha az fayda etmiş gibi gözüküyor size.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2020, 17:32:46 »
Dostum ufukta sana Ekim gözüküyor , bide sakaklarda açılma olmuş sanki finasterid kullandığın süre zarfında ? Yoksa ben mi yanlış gördüm resimlerde.
Ufuktada ne zaman 🙂 🙂 🙂

Valla aynn banada öyle geldi ilk foto da yeni tıraş olmuştum acaba ondan mı o da olabilir

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2020, 17:33:56 »
Propecia çok fayda etmemiş gibi gözüküyor size. Saç dökülmesi dursa bile ince olan saçların en azından hacimlenmesi gerekiyordu. Dutasterid, finasterid beraber kullanılmaz çok ağır gelir ama finasterid gerçekten olması gerektiğinden daha az fayda etmiş gibi gözüküyor size.
Aynn pek bi fayda etmedi 7 ay oldu bundan sonrada pek bi değişiklik olacağını sanmıyorum

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2020, 17:39:26 »
asmed Koray Hoca 1 yıl demişti ama 7 ayda hiç bi değişiklik olmadıysa 1 yıl da da bi cacık olmaz onun için Koray hocaya bi kere daha başvurcam artık yine kabul etmezse bu piskolojiyle yaşamaya çalışcam yaşanırsa tabi insanın zoruna gidiyo 35-40  taşındaki adamların sırma gibi saçları var ben 24 yaşında hayatımın en güzel geçeceği dönemlerde bu halde olmak insana koyuya bazen boşuna yaşadığımı bu hayatı bile düşünüyom sırf saç yüzünden 🙂

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2020, 17:39:47 »
ön tarafa ufak bir ekim yaptır dudasteridin çıplak alanlara etki edeceğini pek sanmıyorum.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2020, 17:41:12 »
ön tarafa ufak bir ekim yaptır dudasteridin çıplak alanlara etki edeceğini pek sanmıyorum.
Neden ufak bi ekim Yani tam kapanmasın mı

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2020, 17:47:19 »
ooofff ooofff bıktım valla bu hayattan bi saç bu kadar mı etkiler bi insanın hayatımı psikolojimi çevremi insanların bakış açısını

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Şubat 2020, 17:49:33 »
Neden ufak bi ekim Yani tam kapanmasın mı

dostum forumda görüyoruz var olan saçların arasına girildiği zaman ya ekilenler çıkmıyor yada kişinin kendi saçları gidiyor   o yüzden riskli olduğu için sadece ön kısma güzel bir çizgi ve hafif 2.3 cm ortaya gidecek kadar ekim yaptırman daha mantıklı olur.
zaten ekim başarılı olursa inan bana orta bölge ve verteks civarı hiç saç sorunun yokmuş gibi görünür.                                   

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2020, 18:05:54 »
dostum forumda görüyoruz var olan saçların arasına girildiği zaman ya ekilenler çıkmıyor yada kişinin kendi saçları gidiyor   o yüzden riskli olduğu için sadece ön kısma güzel bir çizgi ve hafif 2.3 cm ortaya gidecek kadar ekim yaptırman daha mantıklı olur.
zaten ekim başarılı olursa inan bana orta bölge ve verteks civarı hiç saç sorunun yokmuş gibi görünür.                                 
Şu an harbi dediğin mantıklı geldi ama asmed Koray hoca kabul edermi böyle bi ekimi başka bi yere de yaptrımam asmedden başka

Hassectear

• Full Member
« Yanıtla #14 : 25 Şubat 2020, 21:23:55 »
Dostum seni üzülerek takip etmeye başladım sürekli konu açıyorsun saç dökülmesi hayatın sonu değil , herkesi etkiliyor bu saç dökülmesi ben takmıyorum diyen zaten yalan söyler ama sen fena takıntı haline getirmişsin spora başla saçları 3 e vur sakal bırak bir müddet böyle takıl sonrasında da ekim yaptırırsın Koray hoca cok iyi bir ekimci ama başka başarılı Ekimcilerde var onları da takip et herşeyin çözümü var takma bu kadar kafana

Facebook Twitter Instagram