Gönderen Konu: Institute Of Hair / 3400 Grafts / 29-30 Aralık 2016  (Okunma sayısı 59057 defa)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 3400 Grafts / 29-30 Aralık 2016
« Yanıtla #181 : 12 Temmuz 2017, 02:03:41 »
Dar alan yüksek greft ekimleri tuttu,geniş alan ekimleri patladi.arkadaşın alan kadar ekim yaptıracak kişiler tercih edebilir..ama alan geniş donör kısıtlıysa 5 bin ekip 2 binlik görüntü alacağını herkes bilsin.artik süreçler 8 ayi buldu o yüzden bu yorumu rahat yapıyorum.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 12 Temmuz 2017, 02:45:00 »
başarı tekniğe bağlıysa kişiler arasındaki sonuç farkı niye bu kadar fazla ?

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #183 : 12 Temmuz 2017, 09:43:01 »
Arkadaşlar dar alana 3000 greft ektirmek istiyorum. İoh seçilebilirmi? Koray hocaya butce yetmiyor
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 12 Temmuz 2017, 10:05:53 »
Arkadaşlar dar alana 3000 greft ektirmek istiyorum. İoh seçilebilirmi? Koray hocaya butce yetmiyor
Süreçler kötüye gidiyor bekle dostum

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #185 : 12 Temmuz 2017, 10:13:36 »

Kötüye gidiyor derken hocam?

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 12 Temmuz 2017, 10:19:55 »
süreçler kötüye gidiyor derken mak ı mı kastettin,
yoksa kendi ekiminizi mi?
ben de buraya ektirdim, bana söylenen 8-9 ay sonra saçın belli bir aşamaya geleceği ama tamamen sürecin bitmesinin ise 18 ayı bulabileceği yönündeydi. tabi ki 18 ay abartılı bir süre ama 9-10 aylık bekleme süresi saç ekiminde normal.
sizlere ne dendi bilmiyorum, 6-7 ayda süreç tamamlanacak dendiyse şu aşamada haklısınız.
ancak siz de yazmışsınız 7 ayda mak ciddi bir atak yapmış diye, sabırlı olmak gerekir,

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 12 Temmuz 2017, 11:10:38 »
Bende orada ekim yaptırdım dostum senle de görüştük.ioh hakkında genel yargı ekimlerin yavaş kiminde de çıkmadığı ya da bekleneni karşılayamadığı denilebilir.benim 5.ay bitti ve geldiğim nokta merdiven altı ekim merkezlerinde yaptıranların 5.ayda geldiği nokta kadar bile değil.üst düzey bir ekim merkezinde üst düzey bir paraya ekim yaptirdık üst düzey bir gidişatı bırak normal bir beklentinin bile altında şu anki durumum ve işin kötü yanı iohtaki herkeste aynı sorunlar mevcut 6-7 arasındaki 2.atak olursa kurtaracak yoksa durum kötü ekim merkezi de sırmadan başka eski sonuç gösteremiyor beklemek şu an yapılacak en mantıklı iş.ayrıca o süreler kağıt üzerindeki teknik veriler merkez 12.ayda olacak kalınlaşmayı bile hesaba katarak öyle bir süre vermiş size bize yeni saç çıkışı lazım.yeni saç çıkışı da 8.aydan sonra beklenemez

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 12 Temmuz 2017, 11:18:13 »
Bende orada ekim yaptırdım dostum senle de görüştük.ioh hakkında genel yargı ekimlerin yavaş kiminde de çıkmadığı ya da bekleneni karşılayamadığı denilebilir.benim 5.ay bitti ve geldiğim nokta merdiven altı ekim merkezlerinde yaptıranların 5.ayda geldiği nokta kadar bile değil.üst düzey bir ekim merkezinde üst düzey bir paraya ekim yaptirdık üst düzey bir gidişatı bırak normal bir beklentinin bile altında şu anki durumum ve işin kötü yanı iohtaki herkeste aynı sorunlar mevcut 6-7 arasındaki 2.atak olursa kurtaracak yoksa durum kötü ekim merkezi de sırmadan başka eski sonuç gösteremiyor beklemek şu an yapılacak en mantıklı iş.ayrıca o süreler kağıt üzerindeki teknik veriler merkez 12.ayda olacak kalınlaşmayı bile hesaba katarak öyle bir süre vermiş size bize yeni saç çıkışı lazım.yeni saç çıkışı da 8.aydan sonra beklenemez
senin yorumların çok gerçekçi ve yerinde genelde ..peki başarısız sonuçlar var evet  6 7 8 aylarda beklenen olmadı ..12 ay sonunda olmaz ise para iadesi yapacaklarımı sonuçta baya da para verdiniz ve hepinizin donörü iyi yani umudunuz var 2.ekim için ..

jonathan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 12 Temmuz 2017, 11:21:47 »
İoh a ektiren arkadaşlara ioh da ektiren birisi olarak nacizane tavsiyem kabuk dökümü sonrası fotolarını çok iyi analiz etsinler bence hatanın büyük kısmı ekilen rakamlardan kaynaklanıyo dar alanların başarılı olması bölme işleminin az yapılıyor olması diye düşünüyorum geniş alanlarda ise graftler bölünüyo donöre zarar vememek adına bu da sıklık konusunda sıkıntı çıkarıyo ek olarak bölünme tam anlamıyla düzgün bi şekilde yapılamadığı için bana kalırsa firede biraz daha çok oluyo yani uzun lafın kısası kabuk dökümü sonrası foto çok büyük anahtar hepimiz için

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 12 Temmuz 2017, 12:29:01 »
senin yorumların çok gerçekçi ve yerinde genelde ..peki başarısız sonuçlar var evet  6 7 8 aylarda beklenen olmadı ..12 ay sonunda olmaz ise para iadesi yapacaklarımı sonuçta baya da para verdiniz ve hepinizin donörü iyi yani umudunuz var 2.ekim için ..
O konuyu hiç konuşmadık kardeşim.bu konuyu gerçekten konuşmaya imtina edecek adamlarız en azından jonathan ve ben öyleyiz.parayı hiç düşünmedik saçımız olsun yeter dedik hayallerimizi buna bağladık onlar da farkındadır herhalde.Ben elif hanımı çağla hanımı mustafayı çok sevdim ve içim rahat olarak gittim hala da öyleyim.başarılı olmalarını çok istiyorum.manuel e yeni bir alternatif çıkması bir yana sevdiğim kişilerin iyi insanların bu piyasada yer etmesini istiyorum sonucum iyi olursa da her ortamda dile getirir sonuna kadar tavsiye ederim herkese.mustafanın kendisi sonuna kadar yanımızda olduğunu söyledi.o konuda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.dürüst kaliteli bir ekip bu tür tat kaçıracak muhabbetler olmaz diye düşünüyorum.umarım sorunsuz herkes istediği saça kavuşur hiç gerek kalmaz böyle şeylere

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #191 : 12 Temmuz 2017, 13:08:55 »
iOH la gorusmelerimde bana yaklaşık olarak 14 ay once kurulduklarini onun için çok öncə sonra fotoğraflarınin olmadığını soyledi Cagla hanim. Yine de bana mail ile bu rəsimleri atdı, ben de sizle paylaşıyorum. Secim yapmakta zorlaniyorum. Ve birdə bugün De Erkan Demirsoyla irtibata gectim bana numarasini verdi , alman temsilçisi ile konustum. Sizce Erkan beyi secmelimiyim?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 12 Temmuz 2017, 13:11:52 »
iOH la gorusmelerimde bana yaklaşık olarak 14 ay once kurulduklarini onun için çok öncə sonra fotoğraflarınin olmadığını soyledi Cagla hanim. Yine de bana mail ile bu rəsimleri atdı, ben de sizle paylaşıyorum. Secim yapmakta zorlaniyorum. Ve birdə bugün De Erkan Demirsoyla irtibata gectim bana numarasini verdi , alman temsilçisi ile konustum. Sizce Erkan beyi secmelimiyim?
erkan bey seni kabul etti ve hala düşünüyorsun ilginç gerçekten

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #193 : 12 Temmuz 2017, 13:15:21 »
erkan bey seni kabul etti ve hala düşünüyorsun ilginç gerçekten

Daha yeni yeni arastirdigim için fazla tanimiyorum kardes, ulasilmaz olduğunu okudum bir kac konuda. İOH yerine ona yaptirmak daha iyi seçim olur yanı? Ve birde Erkan bey hangi fiyata calisiyor biliyormusun

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 12 Temmuz 2017, 13:18:31 »
şimdi şöyle söyleyeyim biri yılların hocası ve neredeyse boşu yok  donöründe iyi ve kaliteliyse anadan doğma yapar..diğeri yeni kurulan bir firma ve sonuçları iç açıcı değil..yanlış anlaşılmasın ama biri imparatorsa diğeri sadece bir asker..son dönemdeki fiyatı hakkında bilgim yok ama ioh 1.5 eruo az değil erkan hocada 2 2.5 dur diye tahmin ediyorum

Facebook Twitter Instagram