Gönderen Konu: Kerimov 6 aylık finasterid kullanım sonucum (Before-After)  (Okunma sayısı 6834 defa)

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Kerimov 6 aylık finasterid kullanım sonucum (Before-After)
« Yanıtla #16 : 02 Mart 2020, 19:52:53 »
Evet ilk kötü haber geldi :(( 2 gündür geç ereksiyon ve isteksizlik gözlemliyorum. Arginin(günlük 1000mg) ve spora başladım. Finasa devam ediyorum, umarım bırakmak zorunda kalmam.

Hocam sende de ilk basta dökülme arttimi ben 7 gündür kullanıyorum dökülme arttı duşta farkettim bide on cizgim bozuldu demişsiniz nasıl bir bozulma.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2020, 19:57:01 »

Hocam sende de ilk basta dökülme arttimi ben 7 gündür kullanıyorum dökülme arttı duşta farkettim bide on cizgim bozuldu demişsiniz nasıl bir bozulma.
Hatırlamıyorum ama libido bende de artmıştı başlarda. Ön çizgi komple iyiydi şimdi açılma var 2 yerden. Ama genel görüntüsü iyi, açılmadan kastım büyük açılma değil

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 02 Mart 2020, 20:01:25 »
Hatırlamıyorum ama libido bende de artmıştı başlarda. Ön çizgi komple iyiydi şimdi açılma var 2 yerden. Ama genel görüntüsü iyi, açılmadan kastım büyük açılma değil

Anladım hocam ben on çizginin açılmasının finasteridin baskılama yapmadığı %30-40 bölüme vuruyorum galiba bu yüzdelik kısım on çizgiyi hedef alıyor. Dutasterid kullanıp ön çizgisi bozulan görmedim yabancı forumlarda ve burada.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 07 Mart 2020, 14:07:40 »
5 gündür finas kullanmıyorum, agünde 2 mg arginin alıyorum; yan etki geçti. Tekrar finasa başlama konusunda kararsızım, biraz gözlem yapıcam sanırım.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 07 Mart 2020, 14:10:32 »
Bu arada yan etki geçmeseydi Amerikadan rogaine foam alıp başlıycaktım, şimdilik o da rafa kalktı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 07 Mart 2020, 14:20:40 »
5 gündür finas kullanmıyorum, agünde 2 mg arginin alıyorum; yan etki geçti. Tekrar finasa başlama konusunda kararsızım, biraz gözlem yapıcam sanırım.

Kesince toparladıysan sorun yok.
Global Moderator

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 07 Mart 2020, 14:24:10 »
Kesince toparladıysan sorun yok.
Salonda squatı falan ağlatıyorum, keçiboynuzu pekmezi(soğuk sıkım) de gelecek pazartesi. Tüm kurşunları sıkıyorum :))

Facebook Twitter Instagram