Gönderen Konu: 20 yaş için saç çizgisi  (Okunma sayısı 4474 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 20 yaş için saç çizgisi
« Yanıtla #30 : 23 Şubat 2020, 17:23:21 »
Ben anlamıyorum bazı arkadaşları bu saçla saçını dert etmeyi başarmak ayrı bir yetenek. Hayatını yaşa gençliğinin tadını çıkart

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #31 : 23 Şubat 2020, 19:46:58 »
Ayıp olmasa Tıp'ı bırak diyeceğim.
Mübarek madem bunu bu kadar kafaya takıyorsun neden adam akıllı araştırma yapmıyorsun.
Kafandaki saç dökülmesini olumsuz durum olarak düşünme belki yapacağın derin araştırmalar sırasında kariyerin bile şekillenebilir.
Saçların gayet iyi. Bak ben 21 yaşımda saç ektirdim imzamda linki var.
Sen sağlam bir araştırma yap saç dökülmesiyle alakalı  forumu aydınlat.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 23 Şubat 2020, 22:38:28 »
Ben anlamıyorum bazı arkadaşları bu saçla saçını dert etmeyi başarmak ayrı bir yetenek. Hayatını yaşa gençliğinin tadını çıkart

Kesinlikle

Dertli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 23 Şubat 2020, 22:47:12 »
Kardeşim tekrardan merhaba
Söyleyeceklerime içerleme amacım seni kesinlik ile incitmek değil.O sebepten yumuşak ses tonu ile konuşuyorum.
Fotoğraf atıp,saçlarım ne zaman dökülecek demek yerine
Saç dökülme mekanizmasını iyice öğrenip kendince yorumlamaya çalışsan eminim çok daha başaralı olursun.
Tıp fakültesi öğrencisisin ve eminim ki bu forumda bir çok kişiden bu konuda daha entellektüel ve donanımlı olmaya yatkınsın.
Elinin altında koca bir fakülte var,

https://www.intechopen.com/books/hair-and-scalp-disorders/androgenic-alopecia-cross-talk-between-cell-signal-transduction-pathways#B45

Saç dökülmesi biokimyası ile ilgili güzel bir araştırma linki

Üzerine düşüp,araştırıp kendince yaptığın çıkarımları bizimle paylaşıp bizi aydınlatabilirsin.
Genetik faktörleri epigenetik faktörler ile nasıl tersine çevirebiliriz hakkındaki fikirlerini bize sunabilirsin.

Androjenler,sitoksinler,ıl6,cox,pgd2,dkk2-3-4,ar,bmp2,wnt daha neler neler...
Burdaki lügatlar tıbbi terimler hep. Kel123 ne anlar bunu ileride yorumlayabilecek kapasitede olacak olan sensin.
Ayriyetten genetik saç dökülmesine sebep olan bir diğer faktör fibrozis,kalsifikasyon ve inflamasyon sebeplerini de araştırıp,
kendince yorumlayıp hipotezler üretebilirsin ki benim gibi cahil sabilere ve ülkeye insanlığa faydan bile olabilir.
Tıp fakültesinde okuyorsun amacın bilim insanı olmak olmalı senin.
Sonra ne oluyor ay 29 para 30 bilim adına en ufak bir gayeleri olmayan insanlar Doktor oluyorlar Dermatoloğa gidiyoruz minoxil reçete edip başından savıyor,başka bir şikayette acile gidiyoruz gereksiz antibiyotik reçete edip postalıyolar bizi.(seni tenzih ediyorum)

Yaşın genç biliyorum kolay değil,
Eğlenmene bak,o kadarcık açılma olgunluk bile katar önemli değil.
Saçlarının formu da güzel.👍🏻
kel 123 abi bunu da yorumla derken dalga geçmiştim orda abi yoksa onun yorumları çokta umrumda değil.tıp fakültesi konusuna gelirsek bilmiyorum siz nasıl hayal ediyorsunuz ama pek düşündüğünüz gibi bir yer değil bence.araştırma yapmaya imkan yok.Sınıfta dersi zor işliyoruz havasızlıktan.bütün sınıf okula gelse oturacak yer kalmıyo.bizim yaptığımız eşşeklikten başka bir şey değil boş boş slayt ezberliyoruz

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 23 Şubat 2020, 23:20:32 »
kel 123 abi bunu da yorumla derken dalga geçmiştim orda abi yoksa onun yorumları çokta umrumda değil.tıp fakültesi konusuna gelirsek bilmiyorum siz nasıl hayal ediyorsunuz ama pek düşündüğünüz gibi bir yer değil bence.araştırma yapmaya imkan yok.Sınıfta dersi zor işliyoruz havasızlıktan.bütün sınıf okula gelse oturacak yer kalmıyo.bizim yaptığımız eşşeklikten başka bir şey değil boş boş slayt ezberliyoruz
Anladım..
Belirttiğim gibi saçların güzel
Şakaklar açılmasına çok üzülme akranların 25’ine gelince büyük çoğunluğu hafif ya da agresif ön çizgisini kaybedecek,onlara bakarak üzülme.Sen sadece bu süreci daha erken yaşadın o kadar.
Komitelerin telefisi zor olmalı,şimdiden başla bence 😊

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 23 Şubat 2020, 23:35:02 »
Kardeşim tekrardan merhaba
Söyleyeceklerime içerleme amacım seni kesinlik ile incitmek değil.O sebepten yumuşak ses tonu ile konuşuyorum.
Fotoğraf atıp,saçlarım ne zaman dökülecek demek yerine
Saç dökülme mekanizmasını iyice öğrenip kendince yorumlamaya çalışsan eminim çok daha başaralı olursun.
Tıp fakültesi öğrencisisin ve eminim ki bu forumda bir çok kişiden bu konuda daha entellektüel ve donanımlı olmaya yatkınsın.
Elinin altında koca bir fakülte var,

https://www.intechopen.com/books/hair-and-scalp-disorders/androgenic-alopecia-cross-talk-between-cell-signal-transduction-pathways#B45

Saç dökülmesi biokimyası ile ilgili güzel bir araştırma linki

Üzerine düşüp,araştırıp kendince yaptığın çıkarımları bizimle paylaşıp bizi aydınlatabilirsin.
Genetik faktörleri epigenetik faktörler ile nasıl tersine çevirebiliriz hakkındaki fikirlerini bize sunabilirsin.

Androjenler,sitoksinler,ıl6,cox,pgd2,dkk2-3-4,ar,bmp2,wnt daha neler neler...
Burdaki lügatlar tıbbi terimler hep. Kel123 ne anlar bunu ileride yorumlayabilecek kapasitede olacak olan sensin.
Ayriyetten genetik saç dökülmesine sebep olan bir diğer faktör fibrozis,kalsifikasyon ve inflamasyon sebeplerini de araştırıp,
kendince yorumlayıp hipotezler üretebilirsin ki benim gibi cahil sabilere ve ülkeye insanlığa faydan bile olabilir.
Tıp fakültesinde okuyorsun amacın bilim insanı olmak olmalı senin.
Sonra ne oluyor ay 29 para 30 bilim adına en ufak bir gayeleri olmayan insanlar Doktor oluyorlar Dermatoloğa gidiyoruz minoxil reçete edip başından savıyor,başka bir şikayette acile gidiyoruz gereksiz antibiyotik reçete edip postalıyolar bizi.(seni tenzih ediyorum)

Yaşın genç biliyorum kolay değil,
Eğlenmene bak,o kadarcık açılma olgunluk bile katar önemli değil.
Saçlarının formu da güzel.👍🏻
4 sene tıp fakültesi okuyup, eczacılığı 1. İle bitirdim. Çeşitli tıp dalları üzerine yüksek lisansım, 1 adet tıp merkezim 1 adet eczanem var. Bir sürü doktor ile ortak çalışıyorum. Haklısın ama bu terimlere yabancıyım ne anlarım ben 😂

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #36 : 24 Şubat 2020, 11:51:52 »
saçını döküleceği felan yoksada artık kederden dertten dökülür. bırakın kardeşim. saçlarınız gayet güzel ve sağlıklı.

Dertli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 04 Mart 2020, 10:44:48 »
İçimdeki hissi yenemiyorum.abilerim lütfen yardım edin içimde çok büyük bir şey varmış gibi.sabah tedirgin bi şekilde uyanıyorum.korkuyorum dayanamıyorum artık bu hisse.zaman geçmiyomuş gibi geliyo bu belirsizliğin bitmesini istiyorum

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 05 Mart 2020, 05:05:46 »
İçimdeki hissi yenemiyorum.abilerim lütfen yardım edin içimde çok büyük bir şey varmış gibi.sabah tedirgin bi şekilde uyanıyorum.korkuyorum dayanamıyorum artık bu hisse.zaman geçmiyomuş gibi geliyo bu belirsizliğin bitmesini istiyorum

Şimdi kardeşim gidip bi duvar buluyosun, sonra son gücünle yumruk atıyosun. Elini ve parmaklarını kırmak veya çatlatmak burda püf noktası, yeterince acı hissetmezsen, elin acıyana kadar duvarı yumruklamaya devam ediyosun.

Elin kırılınca da onun acısından dolayı aklına saç maç gelmiyor, hayatına devam ediyosun

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 05 Mart 2020, 09:42:36 »
1500-1800 greftlik bi ekim işini görür sende aynı benim gibisin seni çok iyi anlıyorum ön hatta güzel bir sıklaştırma ile için rahatlar ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Leoo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 05 Mart 2020, 10:12:00 »
1500-1800 greftlik bi ekim işini görür sende aynı benim gibisin seni çok iyi anlıyorum ön hatta güzel bir sıklaştırma ile için rahatlar ..

Daha dökülme yeni başlamış yaş 20 Ektirse bile ekilen saçlar çıkana kadar zaten kel kalır

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 05 Mart 2020, 12:27:12 »
Daha dökülme yeni başlamış yaş 20 Ektirse bile ekilen saçlar çıkana kadar zaten kel kalır

O nasıl bir düşüncedir çok tuhaf ve komik geldi .Saclar çıkana kadar kel kalır nedemek bu saça üstelik böyle bir saça .Erken olduğu için yaşın genç  ekim yapma gibi yorumlar olabilirde ekim yaptığı zaman çıkana kadar kel kalır demek ilginç buna gerçekten inanıyorsanız çok daha ilginç .

Leoo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 05 Mart 2020, 12:55:44 »
Yok abi saç maç ektiremez bu yaşta foruma göre bu yasak 30unu beklemek zorunda 30a kadar seyrek saçla gezip psikolojisini yerle bir etsin hayatının geri kalanında saçlı gezer 20li yaşlarda istediği gibi saçı olmuş olmamış ne farkeder

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 05 Mart 2020, 13:34:13 »
kardesım kullanırsın güzel bır takvıye saçların 10 mıkron kalınlaşşa %30 fark yaratır sana ekım fılan olmaz boşa kendını streslere sokma saçında su an gayet ıyı dert mi arıyorsunuz anlamıyorum ki
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 05 Mart 2020, 14:47:06 »
Bence bu defteri kapatıp etrafına bak hayatı kaçırma saçların iyi durumda

Facebook Twitter Instagram