Gönderen Konu: Ekim yaptığımda fark yaratır mı ?  (Okunma sayısı 1219 defa)

Ruzgar451

• Yeni üye
  • *
Ekim yaptığımda fark yaratır mı ?
« : 20 Şubat 2020, 10:27:31 »
Merhaba arkadaşlar ankarada serkan şahin e gittiydim onda kararlaştırdıydım ekimi yaşım 27 genetik dökülmem mevcut ve dahada dökülecek biliyorum ve ikinci bir ekimide göz önüne aldım ama ilerleyen yaşlardansa benim şuan ihtiyacım var saçlara, sormak istediğim soru birçok merkeze gittim resimlerde farkettiyseniz iki tane çizgi var alnımda aşağıda ki çizgi bana diğer merkezlerde çizilen çizgiydi ve Serkan hocamız böyle bir çizgi yapmam yapanlarada gülerim çünkü doğal olmayacak, senin alnın geniş ve alında ki kaslar gevşediği için oradan ekersem peruk gibi olur dedi ve kendi çizgisini çizdi oda çok mütavazi bir çizgi geldi bana burda iki sorum var
sizce serkan hocamız haklı mı diğer bütün gittiğim merkezler yanılmışlar mı ?
İkincisi hocamızın çizdiği çizgiden ektirirsem çok farkettirir mi görüntüm de

Cevap verebilirseniz beni çok memnun edersiniz sürekli düşünüp duruyorum ve bu konunun duayenleri sizlersiniz Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim yaptığımda fark yaratır mı ?
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2020, 10:51:48 »
 serkan şahin ???

bu arada ilk çizgi güzel ama bir tık daha genişletilse daha güzel.
Global Moderator

Ruzgar451

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2020, 10:59:40 »
serkan şahin ???

bu arada ilk çizgi güzel ama bir tık daha genişletilse daha güzel.

Çok afedersiniz Şahin çelik diyecektim hemen düzelteyim.

Genişletilse derken hocam çizgiyi bi tık daha aşağı indirmesi mi yoksa şakaklara girmesi mi çünkü şakaklara direk çizgi çizmedi şakaklarda ki saçlarımın bittiği noktaya bağladı doğal görünsün diye

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2020, 11:48:34 »
Ön hat çizgin noktasında kesinlikle şahin hocanın çizgisi.Hocam yaşımız artık 18 20 değil.Az daha geride olması gerek ki doğal görüntü olsun ki dökülme devam edecek diyosun.Çizgi noktasında Şahin hocaya güven derim.
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2020, 11:59:26 »
Çok afedersiniz Şahin çelik diyecektim hemen düzelteyim.

Genişletilse derken hocam çizgiyi bi tık daha aşağı indirmesi mi yoksa şakaklara girmesi mi çünkü şakaklara direk çizgi çizmedi şakaklarda ki saçlarımın bittiği noktaya bağladı doğal görünsün diye

Tekrar yazayım ilk çizgi doğru çizgi sadece biraz şakak kısmından ileri genişletile bilir biraz dar gibi kalmış ama doğru bir çizgi

Tabi eğer saç dökülmen hızlı devam ediyor ise bu çizgi okeydir
Global Moderator

Ruzgar451

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2020, 13:58:43 »

Tekrar yazayım ilk çizgi doğru çizgi sadece biraz şakak kısmından ileri genişletile bilir biraz dar gibi kalmış ama doğru bir çizgi

Tabi eğer saç dökülmen hızlı devam ediyor ise bu çizgi okeydir

Hocam son olarak bu çizgi beni çok değiştirir mi çok fark yaratır mı? Çok az gibi geldi bana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2020, 14:00:42 »
Tabiki değiştirir gayette güzel olur sorunsuz çıkarsa saçlar
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2020, 15:37:53 »
Hintel e katılıyorum çizgi güzel ama biraz daha şakaklar genişletile bilir.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2020, 22:45:00 »
Ya abiler ilk çizgi çok geride değil mi Allah aşkına saçın ekim yapıldığı ön hattın yüze oranı belirlemez mi ilk çizgide karşıdan bakıldığında nerdeyse ekim yapılacak bir estetik farkın olmayacağını düşünüyorum ikinci çizgi yani daha önde olan çizgide asıl farkın ortaya çıkacağı çizgi olduğu kanaatindeyim ... ben olsam daha önde ki çizgiden yaptırırdım ki belli olsun
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2020, 12:42:37 »
Ya abiler ilk çizgi çok geride değil mi Allah aşkına saçın ekim yapıldığı ön hattın yüze oranı belirlemez mi ilk çizgide karşıdan bakıldığında nerdeyse ekim yapılacak bir estetik farkın olmayacağını düşünüyorum ikinci çizgi yani daha önde olan çizgide asıl farkın ortaya çıkacağı çizgi olduğu kanaatindeyim ... ben olsam daha önde ki çizgiden yaptırırdım ki belli olsun

O saçlar kısaltılınca modifiye edilir zaten sen merak etme tarzı güzel çizginin:)
Global Moderator

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Şubat 2020, 13:19:04 »
aşağıdan çizilen çizgiden saç çıkarsa iyi ama o dımdızlak alandan nasıl o kadar saç çıkacak en iyi ihtimal seyrek olur ve ekim olduğu çok belli olur .
serkan aygın alın çizgisi sarkmış demiş ve bu yüzden protez gibi durur demiş helal olsun adam her şeyi biliyor düşününce mantıklı geldi.

Ruzgar451

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 21 Şubat 2020, 17:44:48 »
aşağıdan çizilen çizgiden saç çıkarsa iyi ama o dımdızlak alandan nasıl o kadar saç çıkacak en iyi ihtimal seyrek olur ve ekim olduğu çok belli olur .
serkan aygın alın çizgisi sarkmış demiş ve bu yüzden protez gibi durur demiş helal olsun adam her şeyi biliyor düşününce mantıklı geldi.

Şahin çelik hocamız dediydi evet dedikleri mantıklı ama işte bu çizdiği çizgi beni nekadar değiştirir hep orda kararsız kaldım

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Şubat 2020, 22:36:17 »
Bence ikisi de abartı şahin hocanın çizgisi de zahmete değecek fark yaratmaz

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Şubat 2020, 23:31:06 »
Hocanın çizgisi doğru. Senin kafa şeklin kötü kardeş, bu kafaya anca bu çizgi olur

Facebook Twitter Instagram