Gönderen Konu: Grow hair clinic Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 6516 defa)

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Grow hair clinic Ankara Nekroz
« Yanıtla #45 : 17 Şubat 2020, 22:15:44 »
Saç ekim merkezi adı altında açılan bu yerler sadece ticari kazanç sağlayabilmek amaçlıdır.
Bazen hastanelerin saç ekim merkezlerinin bile,merdiven altı tabir edilen ve sağlıkla hiçbir alakası olmayan kişilere ticari olarak kiralandığını görebiliyoruz.
Bu tür yerlerde yapılan saç ekimlerinin sonuçları da, tıbbi bilgisizlik ve yetersizlik dahilinde yapılan yanlış saç ekimi olacaktır...Saç ekimi işlemi hastanelerde ,ameliyathane koşullarında son derece hijyenik olarak uygulanmalıdır.Aksi halde kişi mikrop kapabilir ve çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir.Saç derisi ve saç kökleri zarar görebilir, tüm saçlar kaybedilebilir.Kanalların yanlış ve sık açılması nekroz dediğimiz ,doku ölümüne sebep olabilir.
tabi ki ticari kazanc saglayabilmek amaclidir ticari kaygi  gozetmeden bu isi  yapan bir yer varmi?

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #46 : 17 Şubat 2020, 22:16:02 »
Dd
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2020, 17:59:22 Gönderen: Pidiar »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 17 Şubat 2020, 22:17:23 »
Derideki o çukurun iyileşmesi ne kadar sürdü senin kardeşim
derideki çukur iyileşmiycek öyle çöküntü olarak kalır

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 17 Şubat 2020, 22:23:12 »
Hiç sevmediğim konu kimin ektiği belli olmayan ekim merkezleri.

Nerden baksanız 6000 falan para vermişsinizdir, yazık günah yaptıkları işe

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #49 : 17 Şubat 2020, 22:30:59 »
Saçsız insanların halinden ancak gene saçsız insanlar anlar. 😡

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #50 : 17 Şubat 2020, 22:51:48 »
Derideki o çukurun iyileşmesi ne kadar sürdü senin kardeşim

maalesef deri iyilessede cukurluk kalici

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 18 Şubat 2020, 11:29:02 »
Bugün cilt doktoruna gittim gösterdim ben nekrozluk bir durum göremiyorum sadece enfeksiyon kapmış dedi diğer kısımlarda gayet başarılı olmuş dedi.antibiyotik ve bir jel yazdı .doktorunda saç ekimi yaptığım yerle hiçbir Alakası yok adını bile söylemedim arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 18 Şubat 2020, 11:31:22 »
Bugün cilt doktoruna gittim gösterdim ben nekrozluk bir durum göremiyorum sadece enfeksiyon kapmış dedi diğer kısımlarda gayet başarılı olmuş dedi.antibiyotik ve bir jel yazdı .doktorunda saç ekimi yaptığım yerle hiçbir Alakası yok adını bile söylemedim arkadaşlar

cild nerdeyse 1 santim çömüş nekrozluk bir durum göremiyor enteresan neyse umarım doktor haklıdır
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2020, 13:26:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #53 : 18 Şubat 2020, 13:09:48 »
Öncelikle Valla  ben burda kimseyi savunmuyorum kimse öyle birşey anlamasın sadece bu süreçte daha önce saç ektirmiş ve bilgi sahibi olan sizlerinde fikrini almak ve benim yaşadığım şeyleri ilerde bir arkadaşımız yaşarsa onada fikir olsun diye hiçbirşey eklemeden uydurmadan olanı söylüyorum.

Biraz öncede İzmirde özel bir hastanenin bilinen bir cilt doktoruyla görüştüm. Ve oda önceki görüştüğüm doktorun söylediklerinin aynısını söyledi ve yazdığı ilaçlarda aynı ilaçlardı, sadece biraz zedelenme olmuş ve enfeksiyonlu görünüyor dedi....fucidin merhem yazdı ve klamoks bıd 1000mg antibiyotik yazdı ilaç olarak.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 18 Şubat 2020, 13:15:27 »
Öncelikle Valla  ben burda kimseyi savunmuyorum kimse öyle birşey anlamasın sadece bu süreçte daha önce saç ektirmiş ve bilgi sahibi olan sizlerinde fikrini almak ve benim yaşadığım şeyleri ilerde bir arkadaşımız yaşarsa onada fikir olsun diye hiçbirşey eklemeden uydurmadan olanı söylüyorum.

Biraz öncede İzmirde özel bir hastanenin bilinen bir cilt doktoruyla görüştüm. Ve oda önceki görüştüğüm doktorun söylediklerinin aynısını söyledi ve yazdığı ilaçlarda aynı ilaçlardı, sadece biraz zedelenme olmuş ve enfeksiyonlu görünüyor dedi....fucidin merhem yazdı ve klamoks bıd 1000mg antibiyotik yazdı ilaç olarak.

Umarım doktorlar hakllıdır

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #55 : 18 Şubat 2020, 13:24:08 »
Umarımmm kardeşim. bende kesin onlar haklı diyemiyorum arkadaşların yaşadıklarına bakarak. bende aynı şeyleri yaşıyorum çünkü

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 18 Şubat 2020, 13:26:40 »

neyse ama o bölgelerden saç çıkmaz dostum bence
Global Moderator

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #57 : 18 Şubat 2020, 13:46:50 »
Biliyorum dostum bende çıkmayacağını düşünüyorum. Kendimi kandırmaya gerek yok örnekler ortada. Artık 7-8 aylık sürenin dolup revizyonu beklemede sıra yapacak birşey yok.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #58 : 18 Şubat 2020, 14:33:01 »
Kardeşim seni kandırmışlar kafanda ağır nekroz var.

Ne uygulananı önerdiler sana?

Bir şey söylemek için erken olan neymiş bildiğin nekroz işte bu saç ekiminden hayır gelmez adam gibi neden anlatmıyorlar yarattıkları sorunu da laf dolandırıyorlar.

Ne olduğunu bilmediğin için mi bu kadar kolay kandırmaya kalkıyorlar insanı

Hintell doğru söylemiş, geçmiş olsun

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 18 Şubat 2020, 15:32:21 »
geçmiş olsun dostum nekroz

Facebook Twitter Instagram