Gönderen Konu: Grow hair clinic Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 6523 defa)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçımdaki yara nekrozmu ve kızarıklıklar var 32.gün
« Yanıtla #16 : 17 Şubat 2020, 15:34:49 »
Kısacası 6 nekrozlu bölgede cıkışlar çok Zayıf olacaktır sıkarlaşan parlayan bir bölge tek tük saç çıkışı ben burdayım die parlayacaktır 1 sene sonra revizyon ekimiyle o bölgeleri doldurabilirsin geçmiş olsun nekroz olan bölgeden ekilenler çıkar diyen kişilere itimaat etmeyiniz.

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 17 Şubat 2020, 15:36:03 »
Ww
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2020, 17:57:55 Gönderen: Pidiar »

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 17 Şubat 2020, 15:40:00 »
Peki bu nekrozların oluşmasındaki ana neden nedir ,kim suçlu bunda nasıl oluşuyor ? Bilgisi olan varmı ?

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Şubat 2020, 15:41:37 »
Peki bu nekrozların oluşmasındaki ana neden nedir ,kim suçlu bunda nasıl oluşuyor ? Bilgisi olan varmı ?
benim şahsi fikrim adrenalini çok girmişler çok kanaman ve şişkinliğin çok oldumu yasin demir bildiğim kadarıyla çok kötü bir ekimci deil kötü bir durum geçmiş olsun kafanı biryerlere vurmadıysan tamamen ekim merkezinin hatası

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 17 Şubat 2020, 15:44:28 »
Maalesef nekroz cok gecmis olsun. Merkezden verdigin paranin iadesini ste bence bu kadar nekroz ben hic gormedim

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 17 Şubat 2020, 15:45:29 »
Alın bölgesinde biraz yaşadım şişkinlik aşırı olmadı,kanama ekim esnasında oldu evet biraz çok sayılmaz aslında

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 17 Şubat 2020, 15:48:18 »
Kafamıda hiç biryere vurmadım çok dikkat ettim özellikle ilk on gün uyurken falan

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 17 Şubat 2020, 15:57:06 »
evet nekroz olusmus malesef ...
sikma canini beklemekten baska  care yok

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 17 Şubat 2020, 15:58:15 »
benim şahsi fikrim adrenalini çok girmişler çok kanaman ve şişkinliğin çok oldumu yasin demir bildiğim kadarıyla çok kötü bir ekimci deil kötü bir durum geçmiş olsun kafanı biryerlere vurmadıysan tamamen ekim merkezinin hatası

Ya ben bu düzeltme ekimini 1 sene  geçmeden daha erken bir zamanda yapamazmıyım,şimdi ne yapmam gerekir bilmiyorum bir öneriniz varmıdır.kafam çok karışık ve sinirliyim

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Şubat 2020, 16:08:39 »
Gecmis olsun,kendinizde suc aramayin bu kadar nekroz normal degil.Ucretsiz revizyon icin taahhut aliniz baska yapacaginiz bir sey yok.Ekimden sonra saclar ciksin diye 40 takla atiyoruz, nekrozlu alandan sac cikmaz  umitlenmeyin.

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 17 Şubat 2020, 16:10:15 »
Saç ekimi merkezi ordan saç çıkmazsa eklemeyi yaparız dedi zaten ama kolay bir süreç değil işte tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Şubat 2020, 16:27:33 »
Görüştüm. şuan için yorum yapmak erken ,ben sigara kullanıyorum kan dolaşımınız yavaş ondan dolayı yaraların iyileşmeyi uzun sürüyor falan dediler

SiZe yalan söylemişler.. bildiğiniz nekroz tartısmaya açık bir durum Bile değil. Eğer ekimciniz bu fotolara bakarak size “emin değilim nekroz degildir sigara içiyorsunuz vs” diyor ise YALANCI sizin ekimciniz. İnanmayın onun söylediklerine.

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 17 Şubat 2020, 16:41:06 »
SiZe yalan söylemişler.. bildiğiniz nekroz tartısmaya açık bir durum Bile değil. Eğer ekimciniz bu fotolara bakarak size “emin değilim nekroz degildir sigara içiyorsunuz vs” diyor ise YALANCI sizin ekimciniz. İnanmayın onun söylediklerine.

Nekrozu falan ben bu siteden öğrendim. bana sadece şuan için birşey söylemek erken ,o bölgelerden saç çıkmazsa tekrar ekleme yaparız dedi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Grow hair clinic Ankara Nekroz
« Yanıtla #29 : 17 Şubat 2020, 16:51:13 »
Kardeşim seni kandırmışlar kafanda ağır nekroz var.

Ne uygulananı önerdiler sana?

Bir şey söylemek için erken olan neymiş bildiğin nekroz işte bu saç ekiminden hayır gelmez adam gibi neden anlatmıyorlar yarattıkları sorunu da laf dolandırıyorlar.

Ne olduğunu bilmediğin için mi bu kadar kolay kandırmaya kalkıyorlar insanı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram