Gönderen Konu: Grow hair clinic Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 6506 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Grow hair clinic Ankara Nekroz
« Yanıtla #60 : 18 Şubat 2020, 15:53:13 »
Benim eşim   cildiye  dr yanında çalışıyor    vallah  merak etim  resimleri   dr gösterdim  dedimki  türkiye  dr  narkoz  değil diyorlar .bu narkoz dur dedi   kesinlikle  ..İnşallah   burdaki  dr yanılıyordur ..  türkiyedeki  dr lar  dediği çıkar. .

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #61 : 18 Şubat 2020, 18:49:59 »
nekroz degil enfeksiyon kapmis diyelim , doktorlardan dahami iyi bilecegiz.

o bölgeler cökük kalacak , zamanla sende fark edeceksinki o bölgeler normal tenin renginden daha beyaz kalacak , kan dolasimi az.
mutlaka arada kendini kurtaran tek tük kök olacak ve tek tük tel cikacaktir, ama icin rahat olsun o bölgelere tekrar saglikli bir ekim yapilabilir,

ALLAH bu sürecte bol sabirlar versin

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 18 Şubat 2020, 18:51:39 »
Bu konuda akşamcının dili yandı, dikkate almak lazım tecrübelerini 👍

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #63 : 18 Şubat 2020, 22:43:33 »
nekroz degil enfeksiyon kapmis diyelim , doktorlardan dahami iyi bilecegiz.

o bölgeler cökük kalacak , zamanla sende fark edeceksinki o bölgeler normal tenin renginden daha beyaz kalacak , kan dolasimi az.
mutlaka arada kendini kurtaran tek tük kök olacak ve tek tük tel cikacaktir, ama icin rahat olsun o bölgelere tekrar saglikli bir ekim yapilabilir,

ALLAH bu sürecte bol sabirlar versin

Sağolun hocam basit bir şey değil ,insan saç ekimine karar verdiği zaman kafasında bir görüntü hayal ederek ümitlenerek gidiyor ve istenen sonuç elde edilmeyince ister istemez moral bozukluğu hayal kırıklığı oluşuyor.

Ben sadece her ihtimali göz önünde bulundurarak hareket etmek istedim bir anda gaza gelip fevri hareketlerde bulunmak sonrasında pişman olmama neden olabilir ama burda bazı arkadaşlarda görüyorumki milleti galeyana getirmeye çalışıyor öyle hissettim bilmiyorum belki de sadece o an benim durumuma üzüldüklerinden ve gerçekten birşey bildiklerinden söylüyorlar. Ya da bu işten bir çıkarları var kendi benimsedikleri birkaç saç ekimi firması dışında diğerlerinin zarar görmesini istiyor olabilir kimse burda babamın oğlu değil kusura bakmayın güvenemem tabiki

Olaylara moral bozmadan sinirlenmeden  çözüm odaklı yaklaşmak gerek.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 18 Şubat 2020, 23:05:09 »
Hangi doktor sana enfeksiyon kapmıs dediyse o hastanenin önünden dahi geçme enfeksiyon kapan yer Çökmez büzüşmez sadece şişer o bölgeye dokundugun zaman öyle bir acı sancı olurki canın çekilir ekim sonrası 1 yıl enfeksiyon hem nekroz kapan birisi olarak söylüyorum enfeksiyon kapan kafada şişlik olur lipom tarzında saydam bir dokuyla kızarıklık haliyle başlar ve ilk etapta nohut tanesi kadar şişer bunların çok türü vardır ciddi bir enfeksiyon durumunda ceviz büyülüğüne kadar çıkar kıl köklerini yemeye başlar bazıları iner bazıları inmez inmediği durumlarda gidip 5 dk lık bir ameliyatla o sertleşmiş kist yapı yi(yag bezesi değil) alınır ama her iki ihtimal saç kran şeklini alır düz bir alan parlak beyaz bir saçsız alan çöküntü vs oluşmaz 1 sene boyunca enfeksiyonla ugrastım çok işaç tedavi uyguladım işe yaramadı gittim en son sertleşmiş kitleyi ameliayatla aldırdım çok illet birşey sendeki iyikide enfeksiyon değil sendekiler NEKROZ  1 sene sonra ekim için elverişli hale gelir o bölgeler daha öncesi ekim düşünme greftlerin çöp olur
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2020, 23:31:50 Gönderen: LaTenT »

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #65 : 18 Şubat 2020, 23:55:48 »
Sağolun hocam basit bir şey değil ,insan saç ekimine karar verdiği zaman kafasında bir görüntü hayal ederek ümitlenerek gidiyor ve istenen sonuç elde edilmeyince ister istemez moral bozukluğu hayal kırıklığı oluşuyor.

Ben sadece her ihtimali göz önünde bulundurarak hareket etmek istedim bir anda gaza gelip fevri hareketlerde bulunmak sonrasında pişman olmama neden olabilir ama burda bazı arkadaşlarda görüyorumki milleti galeyana getirmeye çalışıyor öyle hissettim bilmiyorum belki de sadece o an benim durumuma üzüldüklerinden ve gerçekten birşey bildiklerinden söylüyorlar. Ya da bu işten bir çıkarları var kendi benimsedikleri birkaç saç ekimi firması dışında diğerlerinin zarar görmesini istiyor olabilir kimse burda babamın oğlu değil kusura bakmayın güvenemem tabiki

Olaylara moral bozmadan sinirlenmeden  çözüm odaklı yaklaşmak gerek.

ben ilk ekime karar verdigimde cok naiv ve balli sözlere inanarak gittim , ve maalesef sosyal hayatim piskolojim herseyim alt üst olmasiyla sonuclandi.

ikinci yani düzeltme ekim icin arastirmalarimda ögrendimki bu isi Türkiyede bir elin parmaklarindan daha az Dr/merkez hakkiyla yapiyor.
burada sonuclari güzel olan merkezler ve drlar dahi benim durumumu ciddiye almadan bana ne vaadlerde bulundular, yasadiklarimi hic önemsemeyenden tutun , yurtdisinda yasadigim icin farkli fiyatlar, neler neler.

sac ekimi gercekten cok ciddiye alinmasi ve cok iyi arastirilmasi gerekiyor , ekimler fena degil ücret uygun buraya ektireyim kesinlikle yanlis bir düsünceme.

ekimde 10% kayip olma ihtimalini kabul ediyorum , ama nekroz olmasini , donör bölgesini yipratmasini kesinlikle kabul etmiyorum .

bir sac telin nekadar degerli oldugunu fark etmelisin , bu olusan nekrozlu bölgelerdeki sak kökleri maalesef artik yoklar . ekimi yapanlar rahat umurlarinda bile degil , sen ama bu durumda magdursun ....

uzatmakta istemiyorum , insallah moralini bozmamisimdir . ben gercekten böyle ekimleri görüncü cok üzülüyorum

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 19 Şubat 2020, 00:10:09 »

ben ilk ekime karar verdigimde cok naiv ve balli sözlere inanarak gittim , ve maalesef sosyal hayatim piskolojim herseyim alt üst olmasiyla sonuclandi.

ikinci yani düzeltme ekim icin arastirmalarimda ögrendimki bu isi Türkiyede bir elin parmaklarindan daha az Dr/merkez hakkiyla yapiyor.
burada sonuclari güzel olan merkezler ve drlar dahi benim durumumu ciddiye almadan bana ne vaadlerde bulundular, yasadiklarimi hic önemsemeyenden tutun , yurtdisinda yasadigim icin farkli fiyatlar, neler neler.

sac ekimi gercekten cok ciddiye alinmasi ve cok iyi arastirilmasi gerekiyor , ekimler fena degil ücret uygun buraya ektireyim kesinlikle yanlis bir düsünceme.

ekimde 10% kayip olma ihtimalini kabul ediyorum , ama nekroz olmasini , donör bölgesini yipratmasini kesinlikle kabul etmiyorum .

bir sac telin nekadar degerli oldugunu fark etmelisin , bu olusan nekrozlu bölgelerdeki sak kökleri maalesef artik yoklar . ekimi yapanlar rahat umurlarinda bile degil , sen ama bu durumda magdursun ....

uzatmakta istemiyorum , insallah moralini bozmamisimdir . ben gercekten böyle ekimleri görüncü cok üzülüyorum
aynen katılıyorum aksamcı ikinci ekimin çok güzel olmus inceledim hayırlı olsun kurtulmuşssun bu dertten ;)

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 19 Şubat 2020, 11:23:58 »
Bugünde görüntü böyle. 40.gün
büyük ihtimalle nekroz olduğu tahmin edilen alanlar biraz daha iyi gibi sanki  öncesine göre

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #68 : 19 Şubat 2020, 11:24:58 »
Üzerinde merhem sürülü o alanların o yüzden biraz parlak ıslak görüntü var

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #69 : 24 Şubat 2020, 13:40:19 »
İki gün önce durumu görüşmek için saç ektirdiğim kliniğe gittim.adamlar bu sefer nekroz olduğunu kabul etti ve bütün sorumluluğun üzerlerine aldıklarını söylediler .ben bu kabullenme durumunun bu site sayesinde olduğunu düşünüyorum.süreç boyunca 3 haftada bir prp ve mezoterapi uygulaması yapılacağını derinin iyileşme durumuna bağlı olarak en erken 3 ay sonrada doktor tarafından nekrozlu bölgelere yağ enjekte edileceğini ve yaklaşık 6-8 ay sonrada revizyon ekimi yapacaklarını hatta memnun kalmazsam sağlıklı alanlardan  saçımın diğer bölgelerinde ekleme yapabileceklerini söylediler. Bende ekimin yine aynı ekip hayatta yaptırmayacağımı söyledim onlarda ekimi Lifehairankara Şahin Çelik beyin tanıdığı olduğunu ona yaptıracağını söyledi ve bu süreçte benden herhangi bir ücret alınmayacağını söylediler.

Açıkçası arkadaşlar ben mahkemeye vermeyi düşünüyordum kliniği her ne kadar kabullenselerde ama iş yoğunluğum bu işlerin bana bu süreçte ağır gelebileceğini ve söylediklerini de yaparlarsa zaten ben de revizyon ekimini şahinçelik beye yaptırmayı düşünüyordum , kabul ettim

Vede destek ürünü olarak evocapil plus kapsül verdiler

Sizce doğru bir karar vermişmiyim arkadaşlar ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #70 : 24 Şubat 2020, 14:52:19 »
Ödediğin paranı al uzak dur ordan dostum  sonra da işini doğru düzgün  yapan  bir  dr saç ekim merkezi  seç kurtul   1 sene  kadar saç ekim  düşünme  o süre  zarfında   finasteride  ilaç  kullan  1 sene  sonra saç ekim yap   

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #71 : 24 Şubat 2020, 14:52:41 »
İki gün önce durumu görüşmek için saç ektirdiğim kliniğe gittim.adamlar bu sefer nekroz olduğunu kabul etti ve bütün sorumluluğun üzerlerine aldıklarını söylediler .ben bu kabullenme durumunun bu site sayesinde olduğunu düşünüyorum.süreç boyunca 3 haftada bir prp ve mezoterapi uygulaması yapılacağını derinin iyileşme durumuna bağlı olarak en erken 3 ay sonrada doktor tarafından nekrozlu bölgelere yağ enjekte edileceğini ve yaklaşık 6-8 ay sonrada revizyon ekimi yapacaklarını hatta memnun kalmazsam sağlıklı alanlardan  saçımın diğer bölgelerinde ekleme yapabileceklerini söylediler. Bende ekimin yine aynı ekip hayatta yaptırmayacağımı söyledim onlarda ekimi Lifehairankara Şahin Çelik beyin tanıdığı olduğunu ona yaptıracağını söyledi ve bu süreçte benden herhangi bir ücret alınmayacağını söylediler.

Açıkçası arkadaşlar ben mahkemeye vermeyi düşünüyordum kliniği her ne kadar kabullenselerde ama iş yoğunluğum bu işlerin bana bu süreçte ağır gelebileceğini ve söylediklerini de yaparlarsa zaten ben de revizyon ekimini şahinçelik beye yaptırmayı düşünüyordum , kabul ettim

Vede destek ürünü olarak evocapil plus kapsül verdiler

Sizce doğru bir karar vermişmiyim arkadaşlar ?

revizyonu Şahin hoca yapacaksa kabul et bence de. Bence firmalar revizyon ekimleri için Şahin Çelik'le anlaşabilir. İnsanlar güvenilir birisini istiyor sonuçta

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 24 Şubat 2020, 15:31:05 »
Revizyon ekimi için Şahin Hoca doğru tercih. Hakkında hayırlısı olsun.

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 24 Şubat 2020, 16:48:00 »
Bende şuan benim açımdan en mantıklı kararı verdiğimi düşünüyordum .sizlerle paylaşmak istedim .sıra artık sabırlı olup beklemekte.teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 24 Şubat 2020, 17:12:20 »
12 ay beklemelisin çıkan çıksın umarım çok az boşluklar kalır onları da halledersin kafana takma bir şey
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram