Gönderen Konu: Grow hair clinic Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 6510 defa)

Pidiar

• Yeni üye
  • *
Ynt: Grow hair clinic Ankara Nekroz
« Yanıtla #30 : 17 Şubat 2020, 17:07:44 »
Bana oraya ilk zamanlar temas etmememi orda kan dolaşımının yavaş olduğunu ve kabukların iyileşmesinin daha uzun süreceğini ve kendiliğinde kalkmasını beklememi  söyledi ve bende dediği gibi yaptım.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 17 Şubat 2020, 17:08:12 »
Kafamın bazı bölgelerinde kızarıklık mevcut, ve 32 gündür geçmeyen yaram var ,internette biraz araştırdım nekroz olduğunu düşünüyorum ama yaranın olduğu yerde de hala saç kökleri mevcut

Geçmiş olsun malesef 5-6 bölgede  nekroz var. Evet sigara nekrozu azda olsa etkiler  o yüzden ekim öncesi ve sonrasında mutlaka azaltılması lazım. Hatta imkan varsa bırakmak en güzeli . Ama bu dediklerim  günde 1,5 paket üzerinde kullananlar için . Nekrozun oluşması için sadece sigara içmek gerekmez . Deri altında ki kan dolaşımı , derinin yapısının ince olması , kullanılan adrenalin miktarının fazla olması , lokal anesteziyi fazla yapmak , kan dolaşımı etkileyecek kadar sık kanal açmak  ve kanal açmada kullanılan  slitin  keskinliğinin azalması . Bunların hepsi nekroza sebep olur. Şuan size yapışacak tek şey prp oda derinin iyileşmesini hızlandırmak için . Ekilen kökleri geri canlandırmaz . 8 ay sonra nekroz alanına Ekim yapılacak . Ekimden öncede derideki dokunun durumuna göre prp veya yağ enjeksiyonu iyi olacaktır . Tekrardan geçmiş olsun

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 17 Şubat 2020, 17:16:57 »
A
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2020, 17:58:56 Gönderen: Pidiar »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #33 : 17 Şubat 2020, 17:27:55 »
Saç ekim merkezi adı altında açılan bu yerler sadece ticari kazanç sağlayabilmek amaçlıdır.
Bazen hastanelerin saç ekim merkezlerinin bile,merdiven altı tabir edilen ve sağlıkla hiçbir alakası olmayan kişilere ticari olarak kiralandığını görebiliyoruz.
Bu tür yerlerde yapılan saç ekimlerinin sonuçları da, tıbbi bilgisizlik ve yetersizlik dahilinde yapılan yanlış saç ekimi olacaktır...Saç ekimi işlemi hastanelerde ,ameliyathane koşullarında son derece hijyenik olarak uygulanmalıdır.Aksi halde kişi mikrop kapabilir ve çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir.Saç derisi ve saç kökleri zarar görebilir, tüm saçlar kaybedilebilir.Kanalların yanlış ve sık açılması nekroz dediğimiz ,doku ölümüne sebep olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 17 Şubat 2020, 17:37:14 »
Bana oraya ilk zamanlar temas etmememi orda kan dolaşımının yavaş olduğunu ve kabukların iyileşmesinin daha uzun süreceğini ve kendiliğinde kalkmasını beklememi  söyledi ve bende dediği gibi yaptım.

Yıkama yapma antibiotik kulan vs gibi öneriler olmadı mı?
Global Moderator

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 17 Şubat 2020, 17:49:51 »
İki günde bir yıka evet bide 10 gün boyunca günde bir tane coraspin kullanmamı söylediler

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 17 Şubat 2020, 17:52:54 »
Saç ekim merkezi adı altında açılan bu yerler sadece ticari kazanç sağlayabilmek amaçlıdır.
Bazen hastanelerin saç ekim merkezlerinin bile,merdiven altı tabir edilen ve sağlıkla hiçbir alakası olmayan kişilere ticari olarak kiralandığını görebiliyoruz.
Bu tür yerlerde yapılan saç ekimlerinin sonuçları da, tıbbi bilgisizlik ve yetersizlik dahilinde yapılan yanlış saç ekimi olacaktır...Saç ekimi işlemi hastanelerde ,ameliyathane koşullarında son derece hijyenik olarak uygulanmalıdır.Aksi halde kişi mikrop kapabilir ve çeşitli hastalıklar ortaya çıkabilir.Saç derisi ve saç kökleri zarar görebilir, tüm saçlar kaybedilebilir.Kanalların yanlış ve sık açılması nekroz dediğimiz ,doku ölümüne sebep olabilir.

Hastane veya klinikte olması da güven vermiyor ki.. Adam parayı basıp kiralıyor. Hastane ile hiç bir ilişkisi yok.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #37 : 17 Şubat 2020, 18:04:59 »
nekrozun kralini yasayn biri olarak sana tavsiyem , sakin kendini avutturma , yok erken yok düzelir yok hallediriz bunlari gecsinler. inanma..

tek bölgede degil cesitli bölgelerde nekroz olusmus, sigara sagliga zaten zararli , bunun ama senin nekrozla alakasi yok . isini düzgün yapmamis , siviyi fazla basmis veya kanal aciminda zarar vermis

nekrozlu bölgelerde tekrar saglikli ekim yaptirman icin en az 12-15 ay arasi süre gecmesi lazim . bölgelerdeki dokunun tamamen iyilesmesi icin

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 17 Şubat 2020, 18:16:49 »
EKİM İÇİN ODA KİRALIYORLAR  hastane de . sonrada tasaron  birileri gelip saç ekim  yapıp  gidiyorlar   6 tl   anlaşıldi örnek   2 hastane  2 bin ekib 2 patron aliyör fifti fifti  yani  Devlet  bu işe  el atmalı  yoksa çok insani mağdur  edecekler bunlar  bu işi  bilende yapıyor bilmeyenler de yapıyor  taksi  şoförü  bile saç ekim  yapiyor  haberler de gördük bunu   olan hastaya oluyor   

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 17 Şubat 2020, 19:41:49 »
Ben şimdi ne yapıyım ya daha 4 seans prp ve mezoterapim olcak bu ekim yeriyle.

Sanatsokaqi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 17 Şubat 2020, 20:19:37 »
Kardeşim çok geçmiş olsun, ekim yerinden alabilirsen paranı yada ücretsiz revizyon için söz al nekrozun siğarayla filan alakası yok prp'nin ücretini vermediysen daha iyi bi yerde yapman daha mantıklı olur.

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 17 Şubat 2020, 20:28:41 »
Dostum paranın iadesi  al   uzak dur ordan ücretsiz revizyon kabul etme   prp  filan da boş  işe  yaramaz .     1 sene sonra   ikinci bir  ekim  yap bu sefer  çok iyi bir yer  seçmen lazım. . 1 sene  boyunca  finasteride  kullan  saç ekim olduktan sonra 1 sene daha devam et bırak  bu sekilde  güzel sonuç alacaksın

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #42 : 17 Şubat 2020, 21:36:33 »
Maalesef ileri derece nekroz olmuş belli kısımlarda saç çıkmayacak ve ekim sonucunuz sizi memnun etmeyecek ikinci ekime ihtiyaç duyacaksınız.
En azından para iadesi almaya çalışın ekim sonrası fotoda nekroz olduğu gayet net kandırmışlar.

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #43 : 17 Şubat 2020, 22:06:39 »
Kral çok geçmiş olsun.Durum biraz vahim.Sana sorun olmadığını söylemiştirler Kesin inanma sakın o bölgelerde ve etrafında saç çıkışı olmayacak ve derindeki çökme kolayına iyileşmiyecek.Şikayetçi ol peşinide bırakma En kötü Para İadesi almaya çalış.Üzüldüm durumuna tekrar geçmiş olsun Bende bi nekroz olayı yaşadım ama senin kadar değil
KeLtoş

Pidiar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 17 Şubat 2020, 22:13:44 »
Kral çok geçmiş olsun.Durum biraz vahim.Sana sorun olmadığını söylemiştirler Kesin inanma sakın o bölgelerde ve etrafında saç çıkışı olmayacak ve derindeki çökme kolayına iyileşmiyecek.Şikayetçi ol peşinide bırakma En kötü Para İadesi almaya çalış.Üzüldüm durumuna tekrar geçmiş olsun Bende bi nekroz olayı yaşadım ama senin kadar değil

Derideki o çukurun iyileşmesi ne kadar sürdü senin kardeşim

Facebook Twitter Instagram