Gönderen Konu: Smule için profesyonel kulaklık...  (Okunma sayısı 3016 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Smule için profesyonel kulaklık...
« : 16 Şubat 2020, 23:24:09 »
Şarkı söylemek için, sesi kaliteli kaydedebilsin, profesyonelce. Temiz ses, ekstra rahatlık ve doğru mixin ortaya çıkmasını sağlayan geniş, şeffaf bir frekans tepkisi sunan bir kulaklık olsun istiyorum.
Şarkı dinlemek için bas ve tiz kalitesi tartışmasız olsun. Var mı böyle bir ürün yoksa hayal mi kuruyorum.

anonymous0

• Sr. Member
Ynt: Smule için profesyonel kulaklık...
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2020, 08:22:53 »
Stüdyo kaydı, mixing vs. için beyerdynamic dt 770 80 ohm
Dj lik yaparken sennheisser HD 25 II kullanıyorum.

Bunlar piyasanın en iyileri, beyerdynamic 770 i stüdyo da Armin de kullanıyor. Türkiye'de birçok müzik stüdyosunda karşılaştığım kulaklık.

Teknik detaylara çok girmek istemem. insan sesinin duyabileceği her sesi alabilirsiniz bu kulaklıkla

1200-1500 tl civarı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2020, 11:44:48 »
İphone kablosuz kulaklık sesi gayet iyi :)
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2020, 14:17:13 »
İphone kablosuz kulaklık sesi gayet iyi :)

İphone  kulaklık  samsung telefonlara uygun mu. Jak girişi falan. Ben delice şarkı söylüyorum. Hata yapmayalım he

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2020, 14:19:20 »
Stüdyo kaydı, mixing vs. için beyerdynamic dt 770 80 ohm
Dj lik yaparken sennheisser HD 25 II kullanıyorum.

Bunlar piyasanın en iyileri, beyerdynamic 770 i stüdyo da Armin de kullanıyor. Türkiye'de birçok müzik stüdyosunda karşılaştığım kulaklık.

Teknik detaylara çok girmek istemem. insan sesinin duyabileceği her sesi alabilirsiniz bu kulaklıkla

1200-1500 tl civarı

Sing smule,  ben o parayla saç ekimi yaparım

200_300 tl arası 

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2020, 15:24:14 »
bu kulaklıklar yurtdışında 200 birim paraya satılıyor. bize gelince vergisi kdv si karı işin içine girince 1500 leri görüyor. Bizde maaşın yarısına alınıyor, gavur 2 günlük maaşı ile alıyor. O açıdan ucuz değil aslında ama belki de bu yüzden sizin gibi değerli sanatseverler zorlanıyor.

Shure ve beyerdynamic öncelikli tercih edebilirsiniz. Shure yıllardır Messe Müzik fuarına katılır çok kaliteli bir kulaklıktır.

Ancak belirtilen fiyata orta seviye kaliteli kulaklıklar alınabilir. Beyerdynamic DTX 910 ve Shure SRH240A olabilir. Teknosa da satılan kulaklıklara göre çok iyidir ama 10 hz in üstüne çıktığımız için özellikle basları çok iyi alamayacaksınız.
Sing smule için yeterli olur mu, olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2020, 15:53:09 »
İphone  kulaklık  samsung telefonlara uygun mu. Jak girişi falan. Ben delice şarkı söylüyorum. Hata yapmayalım he

samsung da nasıl ses verir bilmiyorum sen onu boşver o kadarda para verme çok pahalı : 

sana bir öneride bulayım W09 Tws Bluetooth Kulaklık baseusw09 249 lira harika bir Bluetooth Kulaklık bence al bana dua edersin ama kulakların sağlamsa sesi çok yüksek :)
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2020, 16:23:22 »
Başkanım! Bunu buldum. İnşallah işe yarar
Benim kalitemde gözüküyor. Ozellikle rengi 🤭fiyat uygun. Paketlesinler di mi

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2020, 16:27:20 »
bu kulaklıklar yurtdışında 200 birim paraya satılıyor. bize gelince vergisi kdv si karı işin içine girince 1500 leri görüyor. Bizde maaşın yarısına alınıyor, gavur 2 günlük maaşı ile alıyor. O açıdan ucuz değil aslında ama belki de bu yüzden sizin gibi değerli sanatseverler zorlanıyor.

Shure ve beyerdynamic öncelikli tercih edebilirsiniz. Shure yıllardır Messe Müzik fuarına katılır çok kaliteli bir kulaklıktır.

Ancak belirtilen fiyata orta seviye kaliteli kulaklıklar alınabilir. Beyerdynamic DTX 910 ve Shure SRH240A olabilir. Teknosa da satılan kulaklıklara göre çok iyidir ama 10 hz in üstüne çıktığımız için özellikle basları çok iyi alamayacaksınız.
Sing smule için yeterli olur mu, olabilir.

Bahsettigin kulaklığı inceledim. Bakalım yukardaki olmasa buna yöneleceğim. Hiç sorma bu vergiler sanatı bile virüsledi. Sonra benden bir şarkı gelsin

Facebook Twitter Instagram