Gönderen Konu: Dr. Zekeriya KUL 3400 Greft 24 - 26 Aralik - görüslerinizi ve tavsiyeleriniz  (Okunma sayısı 13282 defa)

Cyrano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kardesim ekimin hayırlı olsun, senden bir önce ki günde ben yaptırdım hocaya..
bana sebamed-everyday önerdiler, sen anti-hairloss kullanıyormussun?
bu husus hakkında forumda bilgi/fikir sahibi olan var mı?
bende suan iki haftalıgım ve antihairloss kafa derisini biraz yaktığı icin ilerleyen zamanlarda kullanmam söylendi.

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

iyi aksamlar Cyrano kardes :) evet Sebamed Anti Hairloss kullaniyorum gayet de memnunum öyle yanma veya herhangi bir sorunum yok olmadida - bana Leyla hanim ister Dalin kullan ister Sebamed Anti Hairloss tercih senin demisti . Bugün kendisiyle görüstüm , bana dediki bu saat den sonra normal hayatina dönebilirsin Bepanthol Losyonu birak Kullandigin Sampuan mecbur degil - Ekimden önce nasilsan öyle devam edebilirsin dedi, ama ben Losyon bitesiye kadar Dönoruma sürecegim . Sebamed Anti Hairlossu bu forumda baya kullananlar var ve hepsi memnun diyebilirim. Seninde ekimin hayirli olsun Cyrano ;)

bam_bammm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gayet güzel görünüyor dostum hayırlı olsu.fiyat olarak neydi acaba

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sagol dostum , Dr. Zekeriya Kul da Fiyat Sabittir 1 Greft - 1 Euro !!
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 23:25:23 Gönderen: alpacino2008 »

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkdaslar yeni Fotograflar yüklüyorum yorumlar sizin .. Ekimin 60. Günündeyim Sag ve sol bölge baya acik ama umut ediyorumki 100.üncü günden itibaren cikislar gerceklesecek.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam normal seyrinde. baya bir şok dökülme olmuş. zekeriya hocanın ekimleri genelde 120.günden sonra atak yapar.biraz daha sabır.

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet Sok dökülme oldu - Kötü bir sürec ama bu Sayfa sayesinde sabretmeyi ögreniyoruz .

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mrb .gordugum kadariyla Ondeki saclarin yokmuş gibi ekim yapılmış ve son paylaştığın fotoda ondeki saclarin daha seyrek duruyor ekim oncesine gore.oradaki var olan saclarin zarar gormus olabilir mi siz bişey farkettiniz mi

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet zarar görmüs olabilir - ben ekimden önce Zekeriya bey`e cok yalvardim Saclarim arasina girebilir mi diye o da her zaman ayni $eyi söyledi  eger Saclarinin arasina girersem var olan saclarin zarar görür dedi bende olsun dedim , cünkü bir baska Ekim Merkezi ve Doktora danismistim neden aralara girmiyorlar diye onlarda bana Girmedikleri sebep zarar dan degil sadece Doktorlarin kullandigi bir Sati$ teknigidir dedi- benimde Kafamda bi soru isareti oldu acikcasi ama yinede Dr.Zekeriya Kul a ektirdim  , o yinede cook aralara girmedi ama mümkün oldugu kadar da acik alana girdi ,nitekim Öndeki seyrek saclar zarar gördü bencede ama yapacak birsey yok - yeni cikacak Saclar belki daha iyi ve daha gür olur :)

kerkaya

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
allahın izniyle güzel olcak kardeşim inşallah daha erken bencede allah biz kel olanlara yardım etsin :D

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet arkadaslar yeni Resimlerime yorumlarinizi bekliyorum Fotograflar 103. Ekim günüme aittir .

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
103.Gün

alpacino2008

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da ISLAK Hali

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum kararmaya başlamış. Çıkışlar hızlanarak devam edecektir. Bence süreç iyi gidiyor :)
🏇🏇

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar çıkacak o kesin şimdiden başlamış dolmaya ama ne kadarı çıkacak son görüntü ne olacak eğer paylaşımlara devam edersen birlikte görürürüz kardeşim ama ilk ekim işçiliği vs kapatılan alan, sıklık bunlar güzel hepsi, inşallah sonucunda istediğin gibi olur.

Facebook Twitter Instagram