Gönderen Konu: Pes ediyorum yaş 20  (Okunma sayısı 3723 defa)

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
Ynt: Pes ediyorum yaş 20
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2020, 00:48:09 »
Bende de genetik dökülme var hiçbirşey yapamıyorum

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2020, 00:59:15 »
Bekleyeceksin dostum. 20 yas cok erken daha.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2020, 01:32:49 »
Sac mac kalmadı ektirsem dökülme devam ediyor ektirmeswm beklesem müdürümüzün fotolarını gördüm 35 lere kadar cok güzel sacları var 35 ten sonra kalmamış yani bir garantisi marantisi yok bu Ekim işinin
Doğru diyorsun kardeşim.
20’lerde 30’larda seyrelen kafanın 50’lerde hiç şansı yok.Saç ölene kadar dökülür,40 dan sonra daha bi felaket dökülür.O yüzden saç ektirecekler dökülme patenti önemli yaşın hiç bir önemi yok. 35’e geldim 40’a geldim ektireyim artık demek belki de kişinin ilerisinde psikolojik intiharı olur.Bir kişinin saç ekimine uygun olup olmadığı hiç 35 ler 45 ler demeyecem,25-26-27 yaşında belli oluyor,bu yaşta ya tam olarak saç ekimine uygunsundur ya da kafandaki saçların hiçbir önemi yok bir çoğu emanet misafir,hiçbir zaman uygun olmayacaksındır.bu yaşlarda dökülme haritası belli oluyor zaten.

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2020, 06:18:54 »
Piskolojik olarak kendinize böyle baskı kurmaya devam ederseniz evet 20'li yaşlarda da saçınız kalmaz. Düzenli beslenme , düzenli uyku, saç diplerine hergün 5-10 dk masaj, mental olarak kendini yormama ve stressiz yaşam, düzenli dozunda spor. Bunlara ek olarak finasterid kullanırsanız (dozunda ve kontrollü şekilde), tiroid testlerini yaptırmak gerekirse aksiyon almak. İş beyinde bitiyor siz böyle yapıp beyin ölümünü gerçekleştirmişsiniz. Daha gençsiniz dediklerimi gözden geçirin.

Dertli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2020, 10:54:48 »
Bu yaşlarda gerçekten çok zor allah sana sabır versin

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2020, 11:02:01 »
Fotoğraf atsana bakalım saçlara

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2020, 14:01:10 »
Fotoğraf atsana bakalım saçlara
https://i.hizliresim.com/yG5ym7.png
buyrun efendim bana masaj falan yapın diyorsunuzda kök bitmiş olan yere ne masajı yapıcam
son halim bu fotodan hallice iyi yine arkalardan uzadı önleri öyle kapatıyorum ama şuan vertexteki saclarda son demlerini yaşamakta cok minyatürleşti işin ilginci babam amcamlar saclarını hep 35lerinde kaybettiler ama biz bu yaşımızda bu hale geldik neyse hayırlısı

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2020, 14:24:20 »
Hocam senin saç masajla vitaminle düzelecek iş değil.30 35i beklersen kafada hiçbir şey kalmaz.

Düzenli finas kullanıp ön orta bölgeye ekim yaptırabilirsin, ilerleyen yıllarda arka taraf açıldığında 2.seans ektirebilirsin.

Bunun harici kullandığın her vitamin, şampuan, prp vs. Hepsi para ve zaman kaybı olacaktır

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2020, 14:36:44 »
Hocam senin saç masajla vitaminle düzelecek iş değil.30 35i beklersen kafada hiçbir şey kalmaz.

Düzenli finas kullanıp ön orta bölgeye ekim yaptırabilirsin, ilerleyen yıllarda arka taraf açıldığında 2.seans ektirebilirsin.

Bunun harici kullandığın her vitamin, şampuan, prp vs. Hepsi para ve zaman kaybı olacaktır
yok hocam finas falan kullanarak ömür geçmez dazlak olucam zannediyorum ben birde sakal bırakıcam
para ve zaman kaybı konsuunda benim gbi kesinkes genetik dökülme yaşayan kişiler için haklsınız ben bu kafatasına naparsam yapayım dökülme devam edicek belki 1-2 ay erteliycek

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Şubat 2020, 15:20:56 »
pes etmek yok kuyrugumuz her zaman dik olacak kardeş
Global Moderator

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2020, 16:35:16 »
Pes etme kardeşim ben umut doluyum sen de öyle kal.
Diğeri de follica şirketinden 85 günlük sonuç evet sadece 85.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2020, 19:21:47 »
Hocam vallaha ya kaderine razı olup hayatına devam ediceksin yada minoxil + 3 günde 1 dutasterid yutup saçları toplayacaksin. Yaş 20 çok gençsin yani nereye baksan elinde kalıyor resmen bu dediğim ikili tehlikeli ama bir yandan saç gidiyor.

Saçlarını bir senede toplar bu ikili ama kapanmayan yerler olur mesela şakak kısmı oraya da Ekim yaptirabilirsin.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Şubat 2020, 19:38:20 »
Saç kalmamış zaten direk ön ve ortaya ekim yaptırsa olmaz mı?

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 09 Şubat 2020, 21:11:49 »
Saç kalmamış zaten direk ön ve ortaya ekim yaptırsa olmaz mı?
sayın kardeşim ekim yaptırma işini düşündüm ama yukarıda yazdıgım gibi bu dökülme evresi 45 lere kadar devam edicek ben o kadar bıçak altına giricem ama 3 yıl sonra yine başa dönücem ne anlamı kalıcak bunun ? sürekli finasterid kullanamamki

Facebook Twitter Instagram