Gönderen Konu: Data hair clinic ankara 4200 greft  (Okunma sayısı 23081 defa)

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Data hair clinic ankara 4200 greft
« Yanıtla #151 : 17 Mayıs 2020, 16:54:23 »
100. Gün 2. Prp yi yaptırdım 2 gün önce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 17 Mayıs 2020, 19:51:18 »
Daha net resim süreç anlaşılmıyor
Global Moderator

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 17 Mayıs 2020, 20:52:42 »
Flaşlı resimde sanki hiç saç yok gibi 🤗

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 18 Mayıs 2020, 07:50:08 »
Tuylenmeler baslamis surecin olumlu ilerliyor
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 01 Haziran 2020, 12:08:46 »
115. Gün flaşlı ve flaşsız

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 01 Haziran 2020, 12:23:00 »
Sürece göre görüntü çok sağlıklı, her şey yolunda.

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 01 Haziran 2020, 12:28:54 »
Sürece göre görüntü çok sağlıklı, her şey yolunda.
teşekkür ederim hocam açık alanlar kapanmaya başladı aynaya bakarken insan mutlu oluyo  :D :D :D

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #158 : 01 Haziran 2020, 12:54:13 »
Maşallah, Süper. Sürecin gayet olumlu ve güzel ilerliyor. Aynı yerde ektirdiğim için büyük bir merakla takip ediyorum sürecini. Umarım bol ve gür çıkar da taramakta zorlanırsın 🤪

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 01 Haziran 2020, 13:04:31 »
Maşallah, Süper. Sürecin gayet olumlu ve güzel ilerliyor. Aynı yerde ektirdiğim için büyük bir merakla takip ediyorum sürecini. Umarım bol ve gür çıkar da taramakta zorlanırsın 🤪
aminnn inşallah miyendiz bey saolasın seninde aynı sonuçları almanı isterim nerde oturuyorsun

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #160 : 01 Haziran 2020, 13:28:42 »
Ankara'dayım hocam ben

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 14 Haziran 2020, 14:33:50 »
Geçen salı 3. Prp yi yaptırdım şuan 128. Gündeyim

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #162 : 14 Haziran 2020, 17:48:38 »
Geçen salı 3. Prp yi yaptırdım şuan 128. Gündeyim
Yunus hocam, saç ektirmeden önceki haline göre şu an dahi baya iyi görünüyor. Açık olan şakaklar ve ön kısımlarda epey tüylenme olmuş. Bir de çıkan saçlar şu an biraz zayıf normal olarak, onlar da güçlenecek olursa senin iş tamamdır hocam. Onun içinse en erken 6.: aya gelmen gerekiyor ki 12. aya doğru tastamam olacak herşey. Bu arada  3. Prp yi de yaptın, geriye prp kaldı mı? Mezoterapi de yapılacak mı? Bir de Eyüp beyler herhangi bir ilaç kullanımı vb önerdi mi? Forumdan takip edebildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar en azından 12. aya kadar kılları kuvvetlendirmek amacıyla bazı ilaçlar kullanıyorlar. Belki çıkan tüylerin kuvvetlenmesi için sen de alabilirsin onlardan.

yunus19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 14 Haziran 2020, 18:02:40 »
Yunus hocam, saç ektirmeden önceki haline göre şu an dahi baya iyi görünüyor. Açık olan şakaklar ve ön kısımlarda epey tüylenme olmuş. Bir de çıkan saçlar şu an biraz zayıf normal olarak, onlar da güçlenecek olursa senin iş tamamdır hocam. Onun içinse en erken 6.: aya gelmen gerekiyor ki 12. aya doğru tastamam olacak herşey. Bu arada  3. Prp yi de yaptın, geriye prp kaldı mı? Mezoterapi de yapılacak mı? Bir de Eyüp beyler herhangi bir ilaç kullanımı vb önerdi mi? Forumdan takip edebildiğim kadarıyla bazı arkadaşlar en azından 12. aya kadar kılları kuvvetlendirmek amacıyla bazı ilaçlar kullanıyorlar. Belki çıkan tüylerin kuvvetlenmesi için sen de alabilirsin onlardan.
evet biraz önce benim konuya bakıyorum ilk günden bugüne çok fark var resmen kalmışım şuann seyrek saçlı oldum 😁😁 2 ay sonra bir prp daha yapacaz mezoterapi ile ilgili birşey konusmadıkilaç olarak şuan aspirin kullan 10 gün boyunca dedi bende cpraspirin vardı onu kullanıyorım kan sulandırıcı biotin alıyorum günlük 2500 mcg saçlarımı ilık suyla yıkayıp masaj yapıyorum siirtten el yapımı hakikş bıttım sabunu getirttim onu kullanıyorum tavsiye ederim saçdaki yağlanmayı minimuma düşürdü ayrıca donördeki sivilcelenmeyede iyi geldi şampuan olarak zigavus beyazca siyah sarımsak şampuanları var onları kullanıyorum 2 şampuandan azar döküp 3 dk kadar masaj yapıyorum 2 dk da bekletiyorum yıkıyorum duşta artık sıcak su ile yapmıyorum her yıkama sonrası yada düş sonrası buz gibi şu ile yıkıyorum kafamı kollarımı bacaklarımı kan dolaşımı için gayet iyi oluyo hemde zinde tutuyor geçen gittiğimde egemenle konuştum saç kanallarını açan arkadaşla şuanki saçın 3 4 katını düşün şuan saçlar zayıf beslenecek karşılaşacak dedi bakalım bizde beklemeye devam işin içine girmeyince sürecin nasıl olacağını kesişememiştim ama yapacak birşey yok normal olan birşey bu uğurda çekilen çile kutsaldır deyip ya allah ya bismillah deyip devam ediyoruz rabbim ekim yaptıran herkese tarak geçmeyen saç nasip etsin 😂😂😂😂

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #164 : 14 Haziran 2020, 18:56:57 »
evet biraz önce benim konuya bakıyorum ilk günden bugüne çok fark var resmen kalmışım şuann seyrek saçlı oldum 😁😁 2 ay sonra bir prp daha yapacaz mezoterapi ile ilgili birşey konusmadıkilaç olarak şuan aspirin kullan 10 gün boyunca dedi bende cpraspirin vardı onu kullanıyorım kan sulandırıcı biotin alıyorum günlük 2500 mcg saçlarımı ilık suyla yıkayıp masaj yapıyorum siirtten el yapımı hakikş bıttım sabunu getirttim onu kullanıyorum tavsiye ederim saçdaki yağlanmayı minimuma düşürdü ayrıca donördeki sivilcelenmeyede iyi geldi şampuan olarak zigavus beyazca siyah sarımsak şampuanları var onları kullanıyorum 2 şampuandan azar döküp 3 dk kadar masaj yapıyorum 2 dk da bekletiyorum yıkıyorum duşta artık sıcak su ile yapmıyorum her yıkama sonrası yada düş sonrası buz gibi şu ile yıkıyorum kafamı kollarımı bacaklarımı kan dolaşımı için gayet iyi oluyo hemde zinde tutuyor geçen gittiğimde egemenle konuştum saç kanallarını açan arkadaşla şuanki saçın 3 4 katını düşün şuan saçlar zayıf beslenecek karşılaşacak dedi bakalım bizde beklemeye devam işin içine girmeyince sürecin nasıl olacağını kesişememiştim ama yapacak birşey yok normal olan birşey bu uğurda çekilen çile kutsaldır deyip ya allah ya bismillah deyip devam ediyoruz rabbim ekim yaptıran herkese tarak geçmeyen saç nasip etsin 😂😂😂😂
Amin, inşaallah kardeşim 😅 Umarım 12. ayda çok daha gür saçların olur. Demin bir arkadaşın sürecini okudum. Proscar kullanmış ve saçları şu an inanılmaz. Belki Selçuk hocaya danışıp o ilaca da başlayabilirsin belki?

Ben de siirtten getirttirdim o sabundan. Ne zaman başlayayım sence? Şu an prozinc plus şampuan kullanıyorum. Sabun saç köklerine zarar verebilir diye 6. aydan sonra başlayayım diyordum ben. Daha önce farklı sabunlar-defne, zeytinyağlı vb kullandım çok kötü etmişti saçlarımı. Saçlarım epey yağlı, sabah yıkasam akşama yağlanır o derece. Bir de arka kısımlarda özellikle seberoik dermatit var. O yüzden her şampuanı dahi kullanamıyorum. Siirt bıttım sabununu ekimden önce ve ekim düşünmezken getirtmiştim. Açıkçası ekilen köklere zarar verirse diye şu an kullanmaya başlamadım henüz.

Facebook Twitter Instagram