Gönderen Konu: kendi finasteride teorim  (Okunma sayısı 1090 defa)

yas30yolunyarisi

• Jr. Member
  • **
kendi finasteride teorim
« : 07 Şubat 2020, 14:16:26 »
Arkadaslar hepinize merhaba,

kendi teorilerimi sizinle paylasmak istiyorum. Kesinlikle ve kesinlikle doktor degilim. Bilgisayar muhendisiyim. Dolayisi ile sakin soylediklerimi tavsiye olarak almayin.

yaklasik eylul ayindan beri proscar kullaniyorum.

oncelikle sunu soyleyelim bu ilac ise yariyor.
Yan etkilerden bahsetmeniz icin duzenli bir seks hayatinizin olmasi gerekiyor. Eger yoksa, yan etkileri hakkinda tekrar dusunmesini tavsiye ederim.
Eger yan etkilerini hissediyorsaniz, ilac calisiyor demektir.

2. onemli nokta ise ilacin kullanimi hakkinda.
Ben kesinlikle 5mg/4 yada 5mg/5 hergun olacak sekilde kullanilmasina karsi birisiyim. Bu miktar ve kullanim sikligi kesinlikle ve kesinlikle insanin bunyesine gore degisen bir deger. Eger ilacin etkilerini goruyorsaniz, ve bu sizi rahatsiz ediyorsa, buyuk ihtimalle bunyenize fazla geliyor. Yan etkilerini bariz hissetmeden de dht'i baskilamaniz en mantikli cozum gibi geliyor bana. O yuzden bu etkilerini en azina indirme amacli, ilaci aldiginiz gun suresini uzatabilirsiniz.

Kendi deneyimlerinden bahsedeyim.
0.5mg aldigim deneyimlerinden su sonuca vardim. Mesela sabah kalktigimda direk 0.5mg aliyorum, tum gun vucudumda, aksam yatarken artik dht seviyemin eski haline donmeye basladigini hissedebiliyordum. Nasil hissettigimi sormayin. Bence bu da kisiden kisiye degisen birsey. Ama daha fazla seks arzusu hissetmeniz olasi.

Bu durumdayken yaklasik 0.3mg daha ekleme yaptim. ve su an yaklasik 0.8-0.7 mg arasi proscar aliyorum. Boylece dht hormon seviyemde herhangi bi spike hissetmiyorum.

1.25 mg kullandigim zamanlar penis boyunda kuculme hissetmistim. Yani boyle icine kaciyor gibiydi. Bu ayni zamanda on sevisme suresini uzatti. Penis icine kan dolup, eski haline donmeye basladiginda haliyle genlesmeden dolayi ufak bir agri oluyordu. 0.8mg 'a gectigimden beri bu sorun da gitti ortadan. Penis boyu eskisi gibi icine kacma yok. On sevisme suresi olagan. Ereksiyon sonrasi bosalmayla birlikte cikan sivi miktarinda bir miktar artis oldu.

Tabi finasterid miktarini dusurunce, saclarimdaki dokulme de artti. Eskiden hic dokulmezken, simdi artik elimi atinca bazen 1-2 tane geliyor. Ama bence zamanla bu da duzelicek. Dolayisi ile zamanla bu postu guncellemeyi dusunuyorum.

Execuvite

• Hero Member
Ynt: kendi finasteride teorim
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2020, 20:57:35 »
Hocam eline bir iki tane gelmesi dunyanin en doğal şeyi bu döküldüğünü göstermez , ben yan etki gördüğüm için bıraktım gerçi kullanmayı düşünmüyorum . Yakın zamanda androvium köpük minoxidil başlayacağım içinde alkol ppg olmadığı için kaşıntı seboraik dermatit kepek olmuyor.

Yine paylaştığıniz bilgilere katılıyorum. Ellerinize sağlık.

Facebook Twitter Instagram