Gönderen Konu: Dr. Bülent Kanevetci - 4000 Greft Saç Ekimi Antalya - 23 Aralık 2016  (Okunma sayısı 13066 defa)

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
19 gün sonraki durum. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. sizce süreç nasıl ilerliyor? bir kaç sivilce çıktı normal mi ?

altay07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sonuçlarınız güzel olacak gibi görünüyor. şok dökülme başladı mı peki?

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ne kadar odeme yaptiniz.şehir disindan gittyseniz konaklama vb durumunu nasil hallettiniz

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ne kadar odeme yaptiniz.şehir disindan gittyseniz konaklama vb durumunu nasil hallettiniz
il dışından gelenlere konaklama sağlıyorlar. fiyat konusunda, kalemle ekim yapanlara nazaran biraz daha uygun diyebilirim.

gms34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bence 6 ay sonra yüzünüz gülecek . masallah diyelimde

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bence 6 ay sonra yüzünüz gülecek . masallah diyelimde
teşekkür ederim inşallah

bulutdeveci1212

• Ziyaretçi
Saç ektirmek hiç kolay birşey deil bende geçen pazartesi yaptırdim gerçekten ekim de sonrasıda çok sancili dönemler üstelik siz 3. Kez sizi gercekten kutlamak gerek ekiminiz başarılı gozüküyor öncelikle ama ekimden hemen 1 gün sonra yıkanması benim fikrimce iyi olmamış çünkü greftler çok yeni yerinde oynama ihtimali çok yüksek ben 4. Gün yıkadim ustelik kendim yaptım ekim yapan yerler hiç özenmiyorlar yıkama konusunda cok hırpaliyorlar izledigim videolarda bu greftler kesin yerinden oynuyordur diyorum.İnşallah bu cok başarıli olur bir daha bu saç ekim stresine girmezsiniz

sarac07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
merhabalar güncel foto alabilir miyim mümkünse.

altay07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
sizin şuan ki durum nedir acaba. şok dökülme yaşadınız mı ?

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmek hiç kolay birşey deil bende geçen pazartesi yaptırdim gerçekten ekim de sonrasıda çok sancili dönemler üstelik siz 3. Kez sizi gercekten kutlamak gerek ekiminiz başarılı gozüküyor öncelikle ama ekimden hemen 1 gün sonra yıkanması benim fikrimce iyi olmamış çünkü greftler çok yeni yerinde oynama ihtimali çok yüksek ben 4. Gün yıkadim ustelik kendim yaptım ekim yapan yerler hiç özenmiyorlar yıkama konusunda cok hırpaliyorlar izledigim videolarda bu greftler kesin yerinden oynuyordur diyorum.İnşallah bu cok başarıli olur bir daha bu saç ekim stresine girmezsiniz
bende daha önceki yaptırdığım ekimlerde çok sancı çektim ama bu ekim de hiç sancı acı ve şişlik olmadı diyebilirim. daha öncekiler kanal ekimi idi. bu ekim kalem ile yapıldı. gerçekten fark varmış. yıkama ya gelince belki doğru diyorsun 1 gün sonra yıkama yapılmamalı idi. yıkamada özen göstermiyorlar demişsin belki senin yaptırmış olduğun yerle alakalı olabilir. şükür olsun bir sorun yaşamadan en dikkatli olamam gereken dönemleri atlattım. sonucu bekliyoruz . önemli olan sonuç değil mi ?

blt1122

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bende daha önceki yaptırdığım ekimlerde çok sancı çektim ama bu ekim de hiç sancı acı ve şişlik olmadı diyebilirim. daha öncekiler kanal ekimi idi. bu ekim kalem ile yapıldı. gerçekten fark varmış. yıkama ya gelince belki doğru diyorsun 1 gün sonra yıkama yapılmamalı idi. yıkamada özen göstermiyorlar demişsin belki senin yaptırmış olduğun yerle alakalı olabilir. şükür olsun bir sorun yaşamadan en dikkatli olamam gereken dönemleri atlattım. sonucu bekliyoruz . önemli olan sonuç değil mi ?
Yok ben yıkamamı kendim yaptım ilk yıkama dahi internetten izlediğim kadarını söyledim inşallah hepimiz için sonuç güzel olur saçlarımıza kavuşuruz emeklerimiz bosa gitmez inşallah

Zafer18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Genelde tepe bölgesi zor tutuyor deniliyor sizin durumunuz nedir acaba ? Tepe bölgesinde ki ekilenlerin durumu nedir ?

ozen1453

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
4 ay oldu ekim yapılalı. son durumu öncesi sonrası olarak paylaşmak istedim.

altandem

• Ziyaretçi
Yeni foto varmi

Facebook Twitter Instagram