Gönderen Konu: Serkan Aygin 4200 greft planlama.  (Okunma sayısı 1323 defa)

cakozgur

• Yeni üye
  • *
Serkan Aygin 4200 greft planlama.
« : 03 Şubat 2020, 23:13:41 »
Merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım bilemedim ama yanlış yerde ise özür dilerim. Geçen hafta Serkan Aygin ile görüşmeye gittim. Yaş 45. İki seans olarak ilk seans saç ve sakaldan toplam 4200 greft onerdi. İkinci seans verteks çalışırız dedi. Hoca memnun kalacağımı söyledi ama emin değilim açıklık fazla gibi sizce nasıl arkadaşlar ekimden güzel bir sonuç alma şansım nedir tecrübeli arkadaşlarin yorumunu rica ediyorum. İyi akşamlar.

xelil24

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aygin 4200 greft planlama.
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2020, 23:24:53 »
Aynisini ben yaptim, ve mecburi olarak iki seans olacak. Suan 1. seansin ilk haftasindayim, ve 2. seansi iple cekiyorum. Arkadaki bosluk beni cok rahatsiz ediyor, ama yapacak bir sey yok.. Gidip baska yerde 6 7.000 graft sözu alacagima, saglam adimlarla, ve dogru yerle 6 7 ay gecikmeli olarak  2. seans yaptirmak daha mantikli geldi.

Bana göre planlaman cok dogru, ve sana güzel olacak. Simdiden hayirli olsun

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2020, 23:55:08 »
alın kısmı biraz daha dar ve geriden alınırsa bence daha iyi olur çünkü alan çok geniş mümkün olduğunca ekim alanını daraltmak lazım.
ekimle iyi sonuç olurmu olmazmı şimdiden kestirmek zor hocam .senin durumunda oluo çok iyi sonuç alanlar var birazda beklentin önemli .sık bir saç istiyorsan orası zor ama güzsl sık bir çizgiyle önden bakılınca güzel bir görüntün olabilir.
serkan aygın ön çizgiyi sık eken birisi ama bence çizgiyi biraz daraltıp v şekline getirmeli biraz.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2020, 00:08:01 »
hocam bence ektirin seçtiğiniz ekim merkezinizde başarılı sonuçlara imza atan bir yer .
olduki istediğiniz gibi olmadı ikinci bir ekimle sıklaştırma yaparsınız.
ekim alanınız bence saç ekimine müsait.

Ahmet41

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2020, 00:22:41 »
Açıklığınız benim açıklığıma benziyor, bende 2,5 ay önce Serkan Aygın klinikte ekim yaptırdım, konu başlığımda inceleyebilirsiniz? Konuda sanırım yanlış yere açılmış.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10369.0

Müzmin Mühendis

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2020, 08:55:38 »
Aynisini ben yaptim, ve mecburi olarak iki seans olacak. Suan 1. seansin ilk haftasindayim, ve 2. seansi iple cekiyorum. Arkadaki bosluk beni cok rahatsiz ediyor, ama yapacak bir sey yok.. Gidip baska yerde 6 7.000 graft sözu alacagima, saglam adimlarla, ve dogru yerle 6 7 ay gecikmeli olarak  2. seans yaptirmak daha mantikli geldi.

Bana göre planlaman cok dogru, ve sana güzel olacak. Simdiden hayirli olsun

Bugüne kadar 3 yerle görüştüm. İlhan Serdaroğlu ve Serkan Aygın iki seans önerdi. Bilgehan Aydın ekibi ise ne çıkarsa 5-6 bin ekeriz diyince açıkçası biraz tereddüt ettim acaba olay ticari mi düşünülüyor diye ama öyle değil donör böyle bir açıklıkta tek seansta riske atılamayacak bir alan. Serkan bey bana da 6 ay sonra ikinci seans önerdi.

Bilgi için teşekürler. Size de hayırlı olsun. Güzel bir sonuç alırsınız umarım.

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2020, 09:03:02 »
alın kısmı biraz daha dar ve geriden alınırsa bence daha iyi olur çünkü alan çok geniş mümkün olduğunca ekim alanını daraltmak lazım.
ekimle iyi sonuç olurmu olmazmı şimdiden kestirmek zor hocam .senin durumunda oluo çok iyi sonuç alanlar var birazda beklentin önemli .sık bir saç istiyorsan orası zor ama güzsl sık bir çizgiyle önden bakılınca güzel bir görüntün olabilir.
serkan aygın ön çizgiyi sık eken birisi ama bence çizgiyi biraz daraltıp v şekline getirmeli biraz.

Serkan hoca aslında iki ayrı çizgi çizdi. Resii büyütüp bakınca görülecektir 1 cm kadar yukarıda bir çizgi daha var. Ama kendisi aşağıdaki çizginin daha güzel olacağını düşünerek ilk çizdiği yukarıdaki çizgiyi sildi.

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum biraz daha üstten ve V şeklinde olsun istiyordum. Ama ekim zamanı çizgiyi ekip ile hocanın kararına bırakacağım.

Valla hoca ile 10-15 dakika görüştük hocaya tek sorum güzel ve doğal olup olmayacağıydı sonuçta yüzlerce ekim yapmış birisi ve gerçekten işini profesyonelce yaptığına inanıyorum. Kendisi merak etme beklentini fazlasıyla karşılar güzel olur diyince rahatladım açıkçası.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2020, 10:55:09 »
Donör bölgeniz iyi ama açık alan fazla
Planlamanız açık alana göre doğru bir planlama

Donör bölgenizdeki saçlar kaliteli duruyor açık alana göre iyi bir sonuç almanız mümkün
Tekrar edeyim açık alana göre olabilicek sonuç sizi tatmin ederse yaptırın
Hayırlısı olsun.
Global Moderator

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2020, 11:35:56 »
Donör bölgeniz iyi ama açık alan fazla
Planlamanız açık alana göre doğru bir planlama

Donör bölgenizdeki saçlar kaliteli duruyor açık alana göre iyi bir sonuç almanız mümkün
Tekrar edeyim açık alana göre olabilicek sonuç sizi tatmin ederse yaptırın
Hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim Hintell. Açık alan beni de kararsız bırakıyor :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2020, 11:40:11 »
Teşekkür ederim Hintell. Açık alan beni de kararsız bırakıyor :(

Tepeye girmeden

2 ekim ön orta 1 sene arayla güzel olur

Olduda ilk ekim tatmin etti o zaman tepeye yaptırırsınız.
Global Moderator

cakozgur

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2020, 14:50:24 »
Tepeye girmeden

2 ekim ön orta 1 sene arayla güzel olur

Olduda ilk ekim tatmin etti o zaman tepeye yaptırırsınız.

Sağol Hintell.. Peki hocanın çizdiği saç çizgisi için görüşün nedir?

Biraz daha geriden ve V şekline bir uygulama daha mı doğru olur ?

Teşekkürler..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2020, 15:11:14 »
Sağol Hintell.. Peki hocanın çizdiği saç çizgisi için görüşün nedir?

Biraz daha geriden ve V şekline bir uygulama daha mı doğru olur ?

Teşekkürler..

Genelde çizgiler güzel serkan aygın da senın ki şakaklar içerde olabilir daha iyi olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram