Gönderen Konu: LÜTFEN YARDIM  (Okunma sayısı 1518 defa)

terrible

• Yeni üye
  • *
LÜTFEN YARDIM
« : 03 Şubat 2020, 03:38:57 »
Değerli forum üyeleri yaşım 24 saçımın durumunu paylaşıyorum.
Sorum şu bu saç finasterid ile toplanır mı biliyorum şakaklar gitti oralara ekim yaptırmayı düşünüyorum ama asıl sorum finasterid ile vertexdeki bu açıklığı kalınlık ve canlılık etkisiyle saçlı gösterebilir miyim
Bu arada konuyu buraya açmamın nedeni de ekimle ilgili bir kaç sorum olucak finasteridi ekimden önce 3 ay ekimden sonra 5-6 ay gibi bir süreyle kullansam bıraktıktan sonra ekilmeyen saçlarda finasteridi bıraktığım için aşırı bir kayıp olur mu ve ekimle ilgili önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.Bu arada fotoğraflarda saçım 3-4 numara arası.

unverm

• Hero Member
Ynt: LÜTFEN YARDIM
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2020, 07:25:14 »
Değerli forum üyeleri yaşım 24 saçımın durumunu paylaşıyorum.
Sorum şu bu saç finasterid ile toplanır mı biliyorum şakaklar gitti oralara ekim yaptırmayı düşünüyorum ama asıl sorum finasterid ile vertexdeki bu açıklığı kalınlık ve canlılık etkisiyle saçlı gösterebilir miyim
Bu arada konuyu buraya açmamın nedeni de ekimle ilgili bir kaç sorum olucak finasteridi ekimden önce 3 ay ekimden sonra 5-6 ay gibi bir süreyle kullansam bıraktıktan sonra ekilmeyen saçlarda finasteridi bıraktığım için aşırı bir kayıp olur mu ve ekimle ilgili önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.Bu arada fotoğraflarda saçım 3-4 numara arası.
Hocam Finasterid in faydası olur ama senin saç eninde sonunda NW7 ye gidecek. Hepsi dökülsün oyle ekim yaptır bence, şimdi yaparsan finasteride bağımlı kalırsın. Bırakınca kendi saclarin dökülür ekilenler kalir kötü bi görüntü olur.

thekooks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2020, 11:30:18 »
Aralarda boşluk oluşacak sonrasında tekrar ekim yaptırmanız gerekecek ama bunu çoğu ekim yapmaz. Yapması zor ve ekilen saçlara zarar verme ihtimali var. Finasterid kullanmayı düşünüyorsan bırakma derim. Benim şahsi görüşüm finasterid kullanma, direk saçın tamamı döküldükten sonra ekim yaptır.

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2020, 11:46:25 »
teşekkür ederim önerileriniz için

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2020, 21:46:53 »
adamın dönorünü görmeden yukarıdaki arkadaşlar nasıl yorum yapıyor bilmiyorum.

eğer donör bölgeniz zayıf ise; ekim öncesi hem donörü güçlendirmek hem de mevcut saçları tutup; bir miktar hacim kazandırmak için finasteride kullanabilirsin. tabiki doktor tavsiyesi ile.

valla 30 yaşında kadar kel gezip; 2 seans yapacağına; ki hiç bir şartta bu saçlar tek seansta kapanmaz; bir 8 -9 ay finas kullanıp saç ektirip 30 una kadar saçla gezip duruma göre revizyon yaptırması daha mantıklı değil mi?

diğer arkadaşlar ne der?

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2020, 23:18:44 »
adamın dönorünü görmeden yukarıdaki arkadaşlar nasıl yorum yapıyor bilmiyorum.

eğer donör bölgeniz zayıf ise; ekim öncesi hem donörü güçlendirmek hem de mevcut saçları tutup; bir miktar hacim kazandırmak için finasteride kullanabilirsin. tabiki doktor tavsiyesi ile.

valla 30 yaşında kadar kel gezip; 2 seans yapacağına; ki hiç bir şartta bu saçlar tek seansta kapanmaz; bir 8 -9 ay finas kullanıp saç ektirip 30 una kadar saçla gezip duruma göre revizyon yaptırması daha mantıklı değil mi?

diğer arkadaşlar ne der?

evet ben de öyle yapıcam büyük ihtimalle ama ilk önce şakaklar ve orta bölüme bir ekim yaptırıcam bu ekimden sonra vertex e ekim yapılmadığı için orası açılmaya devam edicek finasterid ile bu dökülmeyi en azından bir süre erteleyip sonrasında 2. bir ekim vertex için en iyi yol gibi duruyor şu an teşekkür ederim öneriniz için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2020, 06:42:16 »
Donör bölgenizin resmini eklermisiniz
Global Moderator

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2020, 14:36:56 »
Donör bölgeyi de paylaştım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2020, 15:13:46 »
Donör iyi duruyor açık alana göre öncelik olarak ön ve ortası şakaklardan içeride bir çizgi ile ekim yaptıra bilir duruma göre 1 sene sonra 2 ekim için sakal destekli düşüne bilirsin tepeye
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2020, 16:27:22 »
Donor cok saglam duruyor.
Iyi bir ekimcide iki seansta cok iyi sonuc alinabilir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2020, 17:13:55 »
teşekkür ederim yorum ve önerileriniz için aklıma takılan birkaç soru daha var onları da cevaplayabilirseniz çok sevinirim donör ve açık alan göz önüne alındığında 2 seanslık bir ekim süreci ile gür saçlara kavuşabilir miyim çünkü ektirmekteki amacım açıklığın kapanmasından çok gür saçlara kavuşmak yani ekildiği halde seyrek bir görüntü oluşur mu bunu merak ediyorum bir de saçlarım şu an biraz daha uzun ilk gün saçlarımı yıkadıktan sonra hiçbir sorun yok  fakat ikinci günün akşamında ve 3. gün yıkamadan önce saçıma ellediğimde diplerde kaşıntı ve batmalar oluyor bu dhtnin etkisi midir dediğim gibi yıkadığım gün ne batma ne de kaşıntı oluyor dht etkisi olsa ilk günde de yıkadıktan biraz süre sonra batma olmaz mı bunu merak ediyorum

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2020, 17:17:23 »
finans + minox kullan birde arada dermaroller yap.
ön çizgiyede 2000 greft attır saç sorunun kalmaz senin.

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2020, 17:25:42 »
finans + minox kullan birde arada dermaroller yap.
ön çizgiyede 2000 greft attır saç sorunun kalmaz senin.

evet finasterid kullanmayı düşünüyorum zaten fakat minox da finas da kullanıldığı süre içerisinde etki gösteren ilaçlar bıraktıktan sonra ekilmeyen saçlarımda hızlı bir kayıp olabilir diye açıkçası pek istemiyorum da kullanmayı teşekkür ederim öneriniz için

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Şubat 2020, 09:43:43 »
teşekkür ederim yorum ve önerileriniz için aklıma takılan birkaç soru daha var onları da cevaplayabilirseniz çok sevinirim donör ve açık alan göz önüne alındığında 2 seanslık bir ekim süreci ile gür saçlara kavuşabilir miyim çünkü ektirmekteki amacım açıklığın kapanmasından çok gür saçlara kavuşmak yani ekildiği halde seyrek bir görüntü oluşur mu bunu merak ediyorum bir de saçlarım şu an biraz daha uzun ilk gün saçlarımı yıkadıktan sonra hiçbir sorun yok  fakat ikinci günün akşamında ve 3. gün yıkamadan önce saçıma ellediğimde diplerde kaşıntı ve batmalar oluyor bu dhtnin etkisi midir dediğim gibi yıkadığım gün ne batma ne de kaşıntı oluyor dht etkisi olsa ilk günde de yıkadıktan biraz süre sonra batma olmaz mı bunu merak ediyorum

bu konu hakkında önerisi olan var mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Şubat 2020, 10:04:24 »
Çok gür saçlara sahip olmazsın açıklığa göre iyi bir operasyonla daha iyi bir görüntüye sahip olursun.

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram