Gönderen Konu: Alp aslan; este cerrahi 4100 graft  (Okunma sayısı 32556 defa)

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Alp aslan; este cerrahi 4100 graft
« Yanıtla #75 : 27 Temmuz 2017, 13:31:16 »
Arkadaslar bugun tam 1 sene oldu dolayisiyla siteden ayriliyorum. Hakkinizi helal edin. Sac ekiminde fazla aceleci davranmayin ve iyi arastirin. Herkese bol sacli gunler 😃😃
Resimler silinmistir....

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 29 Temmuz 2017, 00:21:40 »
paylaşımlar için sağolun ama resimler silindikten sonra konuyu kapatsaydınız.... bol saçlı günler

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 29 Temmuz 2017, 20:50:50 »
paylaşımlar için sağolun ama resimler silindikten sonra konuyu kapatsaydınız.... bol saçlı günler
Emredersiniz, baska..?

kelimben

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #78 : 29 Temmuz 2017, 22:41:55 »
Neden sildin fotoğrafları mantık neydi 😂

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 30 Temmuz 2017, 00:54:23 »
Neden sildin fotoğrafları mantık neydi 😂
Bu siteye uye olmamin ve fotografli konu acmamin iki sebebi vardi. 1.nci sebep: baska uyelere faydam olsun diye. Her ay foto paylasirdim, ara ara bilgi verirdim ve arada bir iki soru sorardim benden daha bilgili ve tecrubeli olan arkadaslara. Fakat uye oldugum surece sordugum sorulara 0 cevap alabildim. Ozellikle bazi doktorlara giden ve konu acan arkadaslarimizin konularina yorum yapiliyor.
2.nci sebep ise baska konu acan arkadaslarimizla kiyas yapmak icin. Simdi 12 ay gecti ve en son final fotolarimi paylastim. Sonucta actigim konu neredeyse 12000 defa okundu ve bakildi, bir kac tanimadigim kisilere bilgi aktardim (acik ya da ozel mesaj ile) ama 1-2 kisi haric (bunlarda surekli ayni kisiler -ki sagolsunlar en azindan yorum yapiyorlar-) yorum yazan yok. 12 ay oldu ve kanaatimce daha fazla gelisme olmaz bu yuzden fotolarimi sildim. Hazir fotolar silinmisken, actigim konu ragbet gormusken buyrun baska sorunuz var sa cevaplayim, sonucta tatildeyim :)
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 00:56:40 Gönderen: Vatoslocos »

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 30 Temmuz 2017, 01:01:47 »
Hocam keşke silmeseydiniz bizim gibi araştırma yapanlara faydanız olurdu.En azından Ekim öncesi ve sonuç fotosu koysanız bizim için faydalı olur.
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 30 Temmuz 2017, 02:16:42 »
Emredersiniz, baska..?

resimler silindikten sonra sayfalar dolusu yorumlar olsun ne fark eder ki??? bir öncesi bir sonrası resimlerin oluşturduğu algıyı sayfalar dolusu yazı da yazsanız oluşturamazsınız... 12000 kişi görmüş ne güzel keşke nice 12000 ler görseydi... bir çok kişiye yardımcı olmuşsunuz helal olsun bir çok kişi gibi konuyu yarım bırakmamışsınız ama resim olmadan konu olsa ne olur yani kim ne anlar? kaldı ki saçsızlık psikolojisini iyi bilen biri olarak insanların araştırma yaparken aradıkları ilk şeylerden biri görsel kanıtlar değil mi?

Vatoslocos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 30 Temmuz 2017, 02:47:41 »
Emredersiniz, baska..?

resimler silindikten sonra sayfalar dolusu yorumlar olsun ne fark eder ki??? bir öncesi bir sonrası resimlerin oluşturduğu algıyı sayfalar dolusu yazı da yazsanız oluşturamazsınız... 12000 kişi görmüş ne güzel keşke nice 12000 ler görseydi... bir çok kişiye yardımcı olmuşsunuz helal olsun bir çok kişi gibi konuyu yarım bırakmamışsınız ama resim olmadan konu olsa ne olur yani kim ne anlar? kaldı ki saçsızlık psikolojisini iyi bilen biri olarak insanların araştırma yaparken aradıkları ilk şeylerden biri görsel kanıtlar değil mi?
Anladim. Iyi geceler:)

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 30 Temmuz 2017, 02:54:09 »
Emredersiniz, baska..?

Anladim. Iyi geceler:)
iyi geceler iyi tatiller tekrar teşekkürler paylaşımın için :)

serxwesh

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 11 Eylül 2017, 16:28:26 »
Konuyu baştan sona okudum, ve resimlerin olmamasını internet bağlantıma bağladım. Sonraki sayfalarda ise sildiğinizi fark ettim, çünkü arada milletin yorumu var ama, sizin paylaşımlarınız yok.
Başınızdan geçen ekim tecrübesinden diğer insanlar da faydalanabilirdi, ama işiniz bitince silmeye çalışmışsınız.
Bence yakışıksız bi hareket olmuş. ve benim gereksiz zamanımı aldı okumak.
Bu siteden faydalanıp, geriye bişey vermekmek etik olarak ne kadar doğru.
Neyse, yeni saçlarınızı bol bol taramanız dileğiyle.

Facebook Twitter Instagram