Gönderen Konu: Medeks Hair Mega Seans 10.000 Greft  (Okunma sayısı 32237 defa)

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Medeks Hair Mega Seans 10.000 Greft
« Yanıtla #46 : 02 Şubat 2020, 12:33:53 »
Oncelikle gecmis olsun gayet guzel gorunuyor ...Bu kadar grefti saglam cikarip bukadar alani kapatmak buyuk  beceri aldiris etmeyin bence kimseye diyecegim  fakat okuduguma gore e sizde pek aldıris etmiyirsunuz boyle olmasini istemissiniz onemli olan zor olani yapmak diye dusunuyorum bundan zor olanida pek yok herhalde bu sekilde bu forumda  islem yapilan  yapilan goruntu gayet iyi oldulca sik bir islem yapilmis onemli olan sonuc bende takipteyim
Tekrar hayirli olsun yatis kalkis pozisyonunuza dikkta edin tepenin altina kadar komple islem uygulanmis buyuk emek var ...surtemeyin  vurmayin carpmayin:)

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #47 : 02 Şubat 2020, 12:42:01 »
Yüksek greftlerdeki en önemli olay nekroza mağruz kalmamak.. benimde iki seans üstüste 6.200 den fazla greft işlemim oldu..kanal açımı sırasında Alp hocaya bu nekroz durumunu sordum.. kendisi kanal açımı sırasında nekroz olup olmayacağı büyük ihtimal o anda belli oluyor dedi.. her 600-700 lük kanal açımı sonrası slitin başlığının muhakkak değiştirilmesi gerektiğini sölemişti..yani sık kanal açımlarında kanalı açan kişinin becerisi tecrübesi ve doğru tekniği uygulaması çok önemli.. bu ekimde sıkıntı şimdilik gözükmüyor temiz gibi.. kendinize iyi bakarsanız mutlu olacağınızı düşünüyorum..

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 02 Şubat 2020, 13:01:56 »
merhabalar saç ekiminiz hayırlı olsun, ekim öncesi dönor bölgenin uzun saçlı hali var mı?

Hasan927

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #49 : 02 Şubat 2020, 15:57:21 »
Saçlarımı olmadığı için 1 numara tuttuğum için uzun bir hali yok malesef az önce pansumanı soktum ve flaşlı olarak son halini paylasiyorum

Hasan927

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #50 : 02 Şubat 2020, 15:57:53 »
.

Hasan927

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 02 Şubat 2020, 15:58:18 »
Buda ense

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #52 : 02 Şubat 2020, 17:00:00 »
Riskli bir ekim olmus. Nekroz gibi bi durum olusursa yedek donör alanı kalmamis. Tek dilegim insallah oyle bir durumla karsilasmadan kabuk dökümüne kadar olan sürecte saglikli gitmesi, ondan sonrasi fazla
fire olmazsa bu ekim seni gayet memnun edicek gibi...

Taner 57

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #53 : 02 Şubat 2020, 19:55:53 »
Adamlarda ekip iyi demekki ekip salamsa sıkıntı yok

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 02 Şubat 2020, 20:59:04 »
Adamlarda ekip iyi demekki ekip salamsa sıkıntı yok
10.000 nedir yaw şoktayim, dünyada rekor olabilir belki. Bana çok uçuk geliyo bu rakamlar o kadar çıkar mi bi enseden?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 02 Şubat 2020, 21:05:58 »
Ben işlem yaptırdığımda da greftleri buzla beslediler ve 3 kişi oldukça hızlı bir şekilde ekildi ve takip ediyordum bu merkezi ve hala yaptıkları işleri takip ediyorum İster istemez yakından çok hasta görmüşlüğüm de var yüksek greft çalışıyor bunu bir marifet olarak  yada ticari gözle baktıklarını da düşünmüyorum iyi olması içim çabaladıklarını ve başardıklarını düşünüyorum fiyat zaten sabit seans bası çalışılıyor her ekim merkezinin koyu sonuçları olduğunu düşünüyorum illaki vardır ama fiyat performans olarak oldukça iyi bir merkez üst sıralara koyabilirim ama sonucu arkadaş paylaşımları kesmez ise rica ediyorum kesmesin bizde takip edelim buradaki bir çok yorum yapan arkadaşın yanıldığını göreceksiniz önemli olan yüksek greft düşük greft değil bence köklerin düzgün bir şekilde çıkarılıp kırılmadan hızlı bir şekilde ekilmesi bence kok kalitesi ekip tecrübesi cabası bu açıklığı zaten düşük sayılarla kapatmanın da bir yoku yok ki arkadaş ta beklentilerini belirtmiş merkezin her Halikar da tepe bölgesinin seyrek kalacağını söylediğini de belirtmiş bence yorum yapan arkadaşların çoğu başlığa takılmış arkadaş güzel bir şekilde anlatmış merkezde sınırları zorlamış yine şiir gibi bir ekim görüyorum nekroz vs olmazsalar sarkadaşın yüzünü güldürecektir bu işlem gerçi 2.seans resimleri yok henüz paylaşır sa bizde gördüklerimizi söyleriz dediğim gibi takipteyim özellikle

Çok değil geçen hafta 7200 greftlik bir şiir daha yazdı bu ekip.. nakarat kısmını ise  büyük harflerle NEKROZ  Diye bagladılar.. o koca nekroz alanı kapamak için yapılan revizyon ekimde greftleri Arkadaşlar kendi evinden mi getirecekler?(şiiri görmediysen diye ekte iletiyorum, özellikle nakarat kısmını incelemeni isterim)

Medeks 3000-4000 ekse çok daha güzel işlere imza atacak. Demirbilek senin ekimide iyi hatırlıyorum 7600 greftlik açıklığın yoktu ki?  Açıklığın olsun olsun 4000 greftlik idi. 7600 ekip sonuç olarak iyi bir görüntü elde etmek ekime başarılı genel için yeterli değil.. nw 7 olan adamın 3000+2000 greftle saçlandıgı ekimler var bence başarı onlar.

10k greft dilekolay... kafada 20.000+ deşik var suanda. Doku bunları besleyecek + yeni dolaşım kanalları oluşturacak ve 20k deliği iyileştirirken 10k greft ide sağlıklı bşr şekilde kanlayarak besleyecek. Eğer ekilen 10k greftin 6000 grefti çıkmayı başarırsa öpsün başına koysun arkadaş . Hoş 1000 grefti çıksa gerisi fire olsa yine yapacak birseyi kalmamış zaten yine öüpüp basına koyacak çünkü revize şansınıda almışlar hastanın.
2. Bşr konuda bana kalırsa ticari kaygıyı yaşayanlar seansları bölerek 700-800 greft eken merkezler değil, aksine at 5000 lira SINIR-SİZSİNİZ diyip 5000-7000 eken merkezler. Bu merkezleride detay bilmeyen ”tek seferde ektirip kurtulayım diyen grefti 0,75 kurusa geliyor mantıklı “ diyen kişiler yaptırıyor.. işin kötü tarafı pazarın %85 ini bu profildeki müşteriler oluşturuyor.

Tekrar söylüyorum bu tarz ekimler doğru değil. Maalesef giden greftin telefisi yok. Eken kişiyede sorsan 3000 greftte fire oranı az olur 7000 de fazla olur diyecektir. Hasta istese Bİle bu denli yüksek greft çalışılmamalı.

Bu arada medeks benimde işini beğendiğim bir merkez. Ortalama üzeri sonuçları olan bir ekim merkezi. Ama para bir yana greft sağlıgı bir yana .. ”bile bile lades “ politikasını bırakması lazım.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2020, 21:13:09 Gönderen: sloocer »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #56 : 02 Şubat 2020, 21:16:48 »
10.000 greft  değil bu ekim   tahminim 7500 civarı ancak

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 02 Şubat 2020, 21:31:29 »
10.000 greft  değil bu ekim   tahminim 7500 civarı ancak

Dostum benim ekimime göz atmış olabilirsin bana 6.300 civarı kök ekildi.. ben 6.200 olarak yazdım.. ve kap adedini bir tanesini kendim saydım ve kap sayısı ile çarptım.. benim kafa bir iki tık daha büyük ön ve orta sıklık aynı desek arkadaşın tepe bölgesi daha sık sadece.. maksimum 7.500-8.000 greft olduğunu düşünüyorum..firma küçük bir şov amaçlı 10 binleri dinlendirmiş olabilir buna takılmamak lazım.. ama bu ekimde çıkış oranının yüzde 80 başarıyı sağlaması durumunda arkadaş çok güzel bir görüntüye kavuşur..

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 02 Şubat 2020, 21:32:23 »
Çok değil geçen hafta 7200 greftlik bir şiir daha yazdı bu ekip.. nakarat kısmını ise  büyük harflerle NEKROZ  Diye bagladılar.. o koca nekroz alanı kapamak için yapılan revizyon ekimde greftleri Arkadaşlar kendi evinden mi getirecekler?

Medeks 3000-4000 ekse çok daha güzel işlere imza atacak. Demirbilek senin ekimide iyi hatırlıyorum 7600 greftlik açıklığın yoktu ki?  Açıklığın olsun olsun 4000 greftlik idi. 7600 ekip sonuç olarak iyi bir görüntü elde etmek ekime başarılı genel için yeterli değil.. nw 7 olan adamın 3000+2000 greftle saçlandıgı ekimler var bence başarı onlar.

10k greft dilekolay... kafada 20.000+ deşik var suanda. Doku bunları besleyecek + yeni dolaşım kanalları oluşturacak ve 20k deliği iyileştirirken 10k greft ide sağlıklı bşr şekilde kanlayarak besleyecek. Eğer ekilen 10k greftin 6000 grefti çıkmayı başarırsa öpsün başına koysun arkadaş . Hoş 1000 grefti çıksa gerisi fire olsa yine yapacak birseyi kalmamış zaten yine öüpüp basına koyacak çünkü revize şansınıda almışlar hastanın.
2. Bşr konuda bana kalırsa ticari kaygıyı yaşayanlar seansları bölerek 700-800 greft eken merkezler değil, aksine at 5000 lira SINIR-SİZSİNİZ diyip 5000-7000 eken merkezler. Bu merkezleride detay bilmeyen ”tek seferde ektirip kurtulayım diyen grefti 0,75 kurusa geliyor mantıklı “ diyen kişiler yaptırıyor.. işin kötü tarafı pazarın %85 ini bu profildeki müşteriler oluşturuyor.

Tekrar söylüyorum bu tarz ekimler doğru değil. Maalesef giden greftin telefisi yok. Eken kişiyede sorsan 3000 greftte fire oranı az olur 7000 de fazla olur diyecektir. Hasta istese Bİle bu denli yüksek greft çalışılmamalı.

Bu arada medeks benimde işini beğendiğim bir merkez. Ortalama üzeri sonuçları olan bir ekim merkezi. Ama para bir yana greft sağlıgı bir yana .. ”bile bile lades “ politikasını bırakması lazım.
dediklerinin bir kismina katiliyorum bir kismina katilmiyorum sac ekiminde bence hastanin istekleri beklentileri esastir hasta istegini beklentisini belirtmis ve ona gore bir planlama yapilmis  bence oldukcada iyi bir is cikmis ortaya suan icin. cerrahi bir islem oldugu icin nekroz riski her zaman var ufacik acikliklarda bu forumdaa nekroz  vakalari gordum ben ve her merkezde oldugunu ve olabilecegini dusunuyorum..Eminimki dusuk sayilar ile seanslara bolseler cokdaha iyi sonuclar elde edecekerdir ve bu merkezin daha cok isine gelecektir dediginiz gibi.iscilikleri bence tartisilmaz fakat musteri yani bizler genel olarak konusuyorum en az parayi verip en iyi isi isteyen kitle sizinde belirtmis oldugunuz gibi oldukca yuksek oranda ...herkesin bir cizgisi var kok basi 1 euro 2.5 euro 3.5 euro isteyen merkezler oldugu gibi bu sekilde calisan merkezlerde mevcut o yuzden tum kriterleri goz onune alip oyle dusunmek gerekli diye dusunuyorum cerrahi bir islemde her zaman nekroz riski vardir bu bnm dusuncem .simdi arkadas x bir merkeze girmis olsa mesela bu islemi 4 seansta yspmis olsa 4.seansta nekroz oldugunu var sayalim zaten telefi sansi yok aciklik belli donor alan belli(bu donorden bu sayiyi cikartmak herkesin harci deil) arkadasin yazdigini iyi okuyun beklenti ortada oyle olmasa zaten merkezin bunu yapbilecegini dusunmuyorum...tekrar soyluyirum bu bnm dusuncem zor olani yapmislar cesur davranmislar fark yaratmislar bence suanki durum resimler iyi durumda. tabiki surec takibindeyim kim hakli sonucu zaman gosterecek ...Ama bu ekimde basari saglanirsa bir cok kisinin-bircok merkezin dediklerinin  cokta dogru olmadigini o yuzden hasan bey paylasimlari lutfen kesmemenizi rica ediyorum...

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #59 : 02 Şubat 2020, 21:40:00 »
İnsanlar saç ekim basit bir cerrahi  işlem sanıyor   saç ekim  mağdur  olunca   allahkorusun  kimsenin başına vermesin böyle  bişey  1  piskoliji  2 parandan  3 sağlık  olursunuz   ..   sizin hayatınız  kararmış kimin umrunda   saç ekim merkez seçerken dikkatli olun .

Facebook Twitter Instagram