Gönderen Konu: 2 yer arasında kaldım hlc mi koray mı?  (Okunma sayısı 8444 defa)

Levent25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2 yer arasında kaldım hlc mi koray mı?
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2016, 23:31:18 »
o parayı vereceksen mutalip keseride düşün derim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2016, 23:39:18 »
Hlc ve başka biyer arasında kalsan kıyas yap derimde "Koray hoca" ile kıyas yapılmaz.
Global Moderator

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2016, 23:44:12 »
O paraları gözden çıkardık riske atmak istemiyorum.Olsun bitsin bidaha uğraşmayalım istyorum.Hlc 3500 dedi koray hocam 5000 kök.Hlc 3500 fazla sıkıntı oluyo dedi.Keser bu kadar sayıda ekim yapmıyo diye biliyprum doğru mu?

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2016, 23:51:20 »
Resim koyarsan daha iyi cevaplar alırsın, koray hoca ya da hlc nin arasında 1500 graftlik fark neymiş anlayalım. Koray hocanın ekibi iyidir, ancak son 1 -2 yıldır graft te inanılmaz rakamlar söylüyor, eski ekimlerindeki 2500 lük ekimlere bakın şimdiki soylediği rakamlarla kıyaslayın. Ben buna anlam veremiyorum. Ne olursa olsun eğer ikisi arasında kalınacaksa asmed tercihi ağır basabilir.

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2016, 23:59:57 »
koray hoca alımın tamamını kendi mi alıyo yoksa bir kısmını?Birde ekimin tamamını hoca mı yapıyor?

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2016, 00:16:05 »
Finansterid kullanmayı şart koşuyo.Bu benim onay vereceğim bişey değil.Sıkıntı bu işte.donör alanının tekrar çıkış yaptığını bilmiyordum.Bu zaten bir çok şeye değer.5000 kökü kaç günde eker.Birde kardeş neden kendi yapmıyo şu ekimi vallahi kendi yapsa hiç düşünmem aklımda soru işareti de olmaz

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2016, 00:57:16 »
Kardesim madem durumun müsait yok hlc yok bilmem ne ne kafanı takiosun asmedin kalitesini sadece bu forumdaki ekimlerden anlayabilirsin neyin derdi düşünmesi bu milletin imkanı olsa bunu sormaz bile bn henüz ekim yaptırmadım ama formu incelersen ki eminim incelemissindir farkı anlarsın

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2016, 01:00:30 »
Çok teşekkür ederim kardeşim.İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur.Senin saçlar çok iyi durumda o açıdan sıkıntı yok.Birde finans belli bir süre kullanmadan ekim yapmıyor diye biliyorum doğru mu?

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2016, 01:16:40 »
Tabiki koray Erdoğan
🏇🏇

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2016, 02:36:21 »
O paraları gözden çıkardık riske atmak istemiyorum.Olsun bitsin bidaha uğraşmayalım istyorum.Hlc 3500 dedi koray hocam 5000 kök.Hlc 3500 fazla sıkıntı oluyo dedi.Keser bu kadar sayıda ekim yapmıyo diye biliyprum doğru mu?
hlc nin alım teknigi ile koray hocanın aynı degil koray hocanın aldıgı saçların %40 donörden tekrar geri çıkıyor hucreleri bölüp keserek alıyor yani hocam kıyas kabul etmez hlc ninde sitede olumsuz ekimleri mevcut senın için hayırlısı olsun
nasıl yani ; donörden alınan saç köklerinin yarısı yeniden cıkıyo derken !!! Sacma sapan şeyleri yazıp milletin kafasını karıştırmayın arkadaşlar sanki domates tohumluyu gibi anlatmışsın. Demek istedigimi anlatabildim umarım...

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2016, 11:34:40 »
Koray erdogan varken hlc ye gidilirmi ? Dunyada 1 milyon kisiye sordan bu soruyu 999 bini koray erdogan der 1 kiside hlc kim der 😀 Hlc le koray erdogan kiyaslanamaz bile hlc deki 5 tane doktor bir araya gelip ayni anda ekse koray erdoganin 10 da biri kadar yapamazlar.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2016, 13:36:06 »
Ya iyide koray hoca mı yapıyo sanki ekimi ben buna takılıyorum

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2016, 14:15:16 »
hlc nin alım teknigi ile koray hocanın aynı degil koray hocanın aldıgı saçların %40 donörden tekrar geri çıkıyor hucreleri bölüp keserek alıyor yani hocam kıyas kabul etmez hlc ninde sitede olumsuz ekimleri mevcut senın için hayırlısı olsun
nasıl yani ; donörden alınan saç köklerinin yarısı yeniden cıkıyo derken !!! Sacma sapan şeyleri yazıp milletin kafasını karıştırmayın arkadaşlar sanki domates tohumluyu gibi anlatmışsın. Demek istedigimi anlatabildim umarım...

Savaş bu aslında bilinen ve burda dillendirilmeyen bir konu.Yöntemin ismi transaction diye geçiyor.Bu yöntemle alındığında kökün tekrar saç üretme oranı yüksek oluyor.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2016, 14:16:25 »
Ya iyide koray hoca mı yapıyo sanki ekimi ben buna takılıyorum
Alim islemini profesyonel ekip yapiyor en onemlisi kanal acmak zaten onuda koray erdogan yapiyor. Ekime bir butun olarak bakmak lazim planlama saclarin kalinligi acik alan greft hesabi bunlarin hepsini koray erdogan yapiyo. Nasil diyim yani sana cok enteresan bi adam zaten  koray erdogan gorusmeye gittigin zaman sen kapidan girmeden anliyo herseyi bikere bakinca 10 saniyede teshisi koyuyo duvarlarin arkasini goruyo yani bakinca.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2016, 14:20:06 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram