Gönderen Konu: Günde kaç tel saçınız dökülüyor  (Okunma sayısı 5130 defa)

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Günde kaç tel saçınız dökülüyor
« : 18 Aralık 2016, 14:01:59 »
Selam arkadaşlar benim saçım seyrek ince telli yani günde 40 tel arası gidiyor yıkama+kurulama , gün içinde vs.
Saydın mı lan?
Diyeceksiniz :D
Evet usanmadan tıkadım lavaboyu saydım telleri.
40 normal mi acaba

Sizin kaç tel gidiyor tahmini olarak?

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Günde kaç tel saçınız dökülüyor
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2016, 17:55:34 »
saçla öyle çok fazla oynamazsam 35 40 anca, saçları elleyince (artık bu yolmaya mı giriyor bilmiyorum) sayı artıyor. tek tek sayıyo muyum peki? yani tahmini olarak havluya bakıyorum, duşta elime bakıyorum sonuç genellikle bu

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2017, 23:24:47 »
Kardesim benim saclarim be 40 ne 50 gunde belki150 tel dokuluyor devamli elimlede oynuyorum sacimla bayadir cok seyrek ve bitmedi yenisimi cikiyor artik neydense anlamadim benim saclarimin dipleri kasiniyor her elimi attigimda kasinan bolgeden 2 3 4 tel sac geliyor sık sık ta yikarim sacimi

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2017, 14:10:00 »
Kardesim benim saclarim be 40 ne 50 gunde belki150 tel dokuluyor devamli elimlede oynuyorum sacimla bayadir cok seyrek ve bitmedi yenisimi cikiyor artik neydense anlamadim benim saclarimin dipleri kasiniyor her elimi attigimda kasinan bolgeden 2 3 4 tel sac geliyor sık sık ta yikarim sacimi
acil bir dermatologa gitmeniz gerekiyor 100 üstü anormal seboreik dermatitiniz olabilir dikkat

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2017, 17:24:08 »
önemli olan kaç tel dökülmesi değil, dökülenin yerine geliyor olması. bizim arkadaşın sadece uyurken 30 tel dökülüyor dediğini biliyorum, yastıkta sayıyormuş adam 30 sene sonra belki kel kalır orman gibi kafası. son yorumum da buraya girip bu yorumu yapıyorsak zaten keliz:) ektirme zamanı yaklaşıyor.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Mart 2017, 12:34:57 »
acil bir dermatologa gitmeniz gerekiyor 100 üstü anormal seboreik dermatitiniz olabilir dikkat
gittim kardesim 3 ayri dermatologa gittim birsey yok diyorlar genetik dokulme deyip geciyor sampuan yaziyor sprey vs hic birinin faydası olmuyor herkez anlastigi ilac firmalarin ilaclarini yaziyorlar tmm baska bisey yok bos hepsi yani

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Mart 2017, 14:35:29 »
gittim kardesim 3 ayri dermatologa gittim birsey yok diyorlar genetik dokulme deyip geciyor sampuan yaziyor sprey vs hic birinin faydası olmuyor herkez anlastigi ilac firmalarin ilaclarini yaziyorlar tmm baska bisey yok bos hepsi yani
Haklısınız hocam kafanızda sivilce kızarıklık yanma veya kepeklenme oluyormu onun dısında sağlıklıysa dökülmeniz genetiktir muhtemelen

Facebook Twitter Instagram