Gönderen Konu: EKİM SONRASI SAÇIN UZAMASI TUTTUNUN İŞARETİMİDİR TEZİ OLAN VARMI ?  (Okunma sayısı 4237 defa)

Cem1211

• Jr. Member
  • **
2 ürünü aynı anda kulana bilirmiyim zararı olurmu kırmızı olan colejen beyaz kliniğin verdiği hap sabh akşm

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kırmızı kutudakileri kapsıyor beyaz olan.

zinc= çinko
iron= demir.

orada günlük ihtiyacın yüzde kaçını kapsadığı da yazılmış. ikisi bir arada bence gereksiz.

Cem1211

• Jr. Member
  • **
Fazla var kırmızı olan içmessem ziyan oluck zararı olmaz dıyodanız içicem bir birlerine zıt bileşenler yok ise

Cem1211

• Jr. Member
  • **
27 gün saçıma el sürmek masaj yapmk zararlımı bu süreçte bilgi verirmisiniz

Cem1211

• Jr. Member
  • **
Saç ekiminden 1 saat sonra başmda haff bir kanama oldu 3 gün yıkama snnasnda problem olmadı kanama vs problm olurmu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Birde modadetör arkaşlarda kısa kısa bilgiler olarak bi konu açsa uzun olmıcak şekilde bilgilensk aydınlansak şu böyle olur şunu şöyle yapın ii olurdu.

Forumda her konu hakkında bilgi var ararsanız bulursunuz
Global Moderator

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülme büyük oranda 40-50 günde son buluyor... bazı durumlarda 70 güne kadar sürer.. bu süre içersinde şoktan kurtulanlar senindir yani cepte... sonrasında  şokta gidenlerin %80 ide gelebilir geriye %10 uda... gerisi piyango:)
Peki bu arani artırmanın yolları varmı hocam. Yoksa saf kumar mı 😃

Murat msa

• Full Member
hintell hocam bilgilerinize saygımız sonsuz fakat siZden tek ricam bana da aynısı oldu forum dan birşeyler öğrenmek için açıp okuyoruz zaten ama birşey sorduğumuzda forumda var aratip bulabilirsiniz yazacaginiza cewap yazsanız .inanın hatirliyorsaniz ben gurupta fazlalikmiyim bile diye yazdım size.saygilar sunarım.

Cem1211

• Jr. Member
  • **

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Forumda arama yeri var oraya anahtar kelimeyi yazinca cikiyor. Insanimiz bundan da bi haber olunca !

Murat msa

• Full Member
İnsan kendi resmini koyup medet umuyor .açıklayıcı konular var tabiki .arama motorunun olduhmgundan haberdariz rahat olun yaxicioqlu.

Cem1211

• Jr. Member
  • **
Detaylı sorular olunca bazen konu gerekiyo ilk olarak bizde arama yapıyorum şahsende örnk kaçıncı günden sonra masaj ypmk gerekli bilmiyorum ondn sordm arama net bişe bulamadm .

Cem1211

• Jr. Member
  • **
Saç ekim bir ay oldu 29 gün yanları bir vurdum makineyle ekim bölgesine girmeden problem olurmu .

Cem1211

• Jr. Member
  • **
Acil yardım lütfn makinayla daldm kesmk zornda kaldm

Facebook Twitter Instagram