Gönderen Konu: DR Özgür Nalbant 15,12,2016 Saç ekimi 3240 greft  (Okunma sayısı 32694 defa)

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR Özgür Nalbant 15,12,2016 Saç ekimi 3240 greft
« Yanıtla #15 : 18 Aralık 2016, 23:50:15 »
Geçmiş olsun dostum..
Bence bu ekimin sonucu iyi olacak.
Saç dökülme tipin bence ekim için çok uygun.Sık bir ekim ihtiyacı bulunan ön bölgende kendi saçlarım var, ekimin çok iyi sonuç verdiği şakak bölgelerinde saçlara ihtiyacın var, zor bölge olan verteks ise çokta boş gözükmemekte. bence özellikle ön çizgi çok doğal olacak ki, buda iyi bir ekim sonucu için olmazsa olmazların başında geliyor.

Bol sabırlar👌🏻
teşekkürler kardeşim, dökülme bende saç çizgisi hiç bozulmadan oldu saç çizgisi gibi bi derdimiz olmadı bundan dolayı ekim işleminden bende umutluyum tepe bölgesinde dökülme bi garip oldu benim sağ boş sol seyrek artık bu süreci tamamlayıp gerek duyarsam 1 yıl sonra donör de uygun olursa yaptırabilirim

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 25 Aralık 2016, 17:35:29 »
Arkadaşlar ekimden sonraki 10 ncu gün
Kabuklar büyük ölçüde döküldü donör bölgesinde de sıkıntı yok gibi

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 25 Aralık 2016, 17:38:21 »
diğer fotolar

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 25 Aralık 2016, 20:23:48 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Dr. Özgür Nalbant dürüst bir doktor. Ekimleri de çok başarılı. Diğer ekim merkezleri gibi abartı greft sayıları vermiyor. Ne kadar ektiyse onu soyluyor
Dostum abartı sayılarını neye göre veriyorlar vede ektiklerini söylemiyorlarmı kim bu merkezler bilelimde gitmeyelim yaw birde şimdi ektirirken görmüycezmi neyin çıktıgını öncesinde belli olmuyormu ne kadar çıkartılacagı? Rastgelemi oluyor.
Bunarada dostum senınde opr hayırlı olsun senin sayın öncesinde planlandımı yoksa yatta bakarızmı dendi?

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Aralık 2016, 21:10:42 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Dr. Özgür Nalbant dürüst bir doktor. Ekimleri de çok başarılı. Diğer ekim merkezleri gibi abartı greft sayıları vermiyor. Ne kadar ektiyse onu soyluyor
Dostum abartı sayılarını neye göre veriyorlar vede ektiklerini söylemiyorlarmı kim bu merkezler bilelimde gitmeyelim yaw birde şimdi ektirirken görmüycezmi neyin çıktıgını öncesinde belli olmuyormu ne kadar çıkartılacagı? Rastgelemi oluyor.
Bunarada dostum senınde opr hayırlı olsun senin sayın öncesinde planlandımı yoksa yatta bakarızmı dendi?

öncelikle teşekkürler, doktor saçları kesti donör bölgesini hırpalamadan 3000 civarı greft çıkar dedi, grefleri aldıktan sonra aynı anda benim telefonumdan fotoları çekti zaten haznelerdeki greft sayıları belli 3243 greft çıktı, bazıları bu evreyi karambole getirebilir bilinçli olduğunun farkına varırlarsa sorun çıkmaz, ben mevcut saç çizgimden geriye doğru olsun istedim doktorda estetik görüşüyle ve ressam edasıyla el becerisini sergiledi, kafadaki açıklığın durumuna göre değişiklik göstermekle beraber önceden sayı vermek çok inandırıcı olmaz doktor benden 4000 greft alırım dese zaten ben yaptırmazdım önleri düzeltirken arkayı sürülmüş tarlaya döndürmek hiç hoş olmaz, ekim işlemini yaptıranların çoğu zaten uzun araştırmalar neticesinde bir yere yaptırıyor ben önce doktoru belirledim sonra ekim yaptıran 3 kişiyle birebir görüştüm öyle kesinleştirdim şimdilik herhangi bir sıkıntı yok çok şükür 

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 25 Aralık 2016, 22:17:05 »

öncelikle teşekkürler, doktor saçları kesti donör bölgesini hırpalamadan 3000 civarı greft çıkar dedi, grefleri aldıktan sonra aynı anda benim telefonumdan fotoları çekti zaten haznelerdeki greft sayıları belli 3243 greft çıktı, bazıları bu evreyi karambole getirebilir bilinçli olduğunun farkına varırlarsa sorun çıkmaz, ben mevcut saç çizgimden geriye doğru olsun istedim doktorda estetik görüşüyle ve ressam edasıyla el becerisini sergiledi, kafadaki açıklığın durumuna göre değişiklik göstermekle beraber önceden sayı vermek çok inandırıcı olmaz doktor benden 4000 greft alırım dese zaten ben yaptırmazdım önleri düzeltirken arkayı sürülmüş tarlaya döndürmek hiç hoş olmaz, ekim işlemini yaptıranların çoğu zaten uzun araştırmalar neticesinde bir yere yaptırıyor ben önce doktoru belirledim sonra ekim yaptıran 3 kişiyle birebir görüştüm öyle kesinleştirdim şimdilik herhangi bir sıkıntı yok çok şükür 
Sıkıntı olmamasına sevindim dostum ama bana yinede prpfesyonelce gelmedi anlattıgın süreç sanrım milromotor ile aldıgından 3000üstü hırpalarım diyor çünkü donorün baya iyi sanki. Birde ben kişilk olrk sanrım böyle afaki 3000-4000 çıkar cümleleri hoş gelmiyor yanlış anlama ben daha netçiyim öncesinde bir sayı verilip planlanıyorsa operasyondada onu takıp edip görmek isterm tabi sen güvenmişsin sonucunda iyi olur inşşllah 🙂

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 25 Aralık 2016, 22:49:11 »

Sıkıntı olmamasına sevindim dostum ama bana yinede prpfesyonelce gelmedi anlattıgın süreç sanrım milromotor ile aldıgından 3000üstü hırpalarım diyor çünkü donorün baya iyi sanki. Birde ben kişilk olrk sanrım böyle afaki 3000-4000 çıkar cümleleri hoş gelmiyor yanlış anlama ben daha netçiyim öncesinde bir sayı verilip planlanıyorsa operasyondada onu takıp edip görmek isterm tabi sen güvenmişsin sonucunda iyi olur inşşllah 🙂
Ben sıkıcı olmamak adına biraz kısalttım tabiki diyaloglar çok netti ve elbette donörü hırpalamaktan korkmalı ne olursa olsun sonuç itibariyle alınan o kökler yerine gelmeyecek ne kadar fazla alınırsa o kadar seyrek görünme ihtimali yüksek olacak, önceden zaten hocanın dediği 3000 ortalama çıkar, 3000-4000 dese haklısın arada 1000 kök var saçı kesmeden 4000 dese kestikten sonra da 3000 ortalama alması gereken yerden sana 4000 dediği için alım yapsa donör toplanacak mı diye 1 yıl elinde telefon fotograf çekicem diye ugraşırsın  plan illaki yapılmalı önce donöre bakılmalı sonra ekim yapılacak alana bakılıp öyle köklerin dağılımı planlanmalı,hocanın ekimlerini çok yakından inceledim el becerisi ve estetik görüşünü beğendim, bekleyip verdiğim kararın doğru olup olmadığını göreceğiz hayırlısı inşallah

Dexter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Aralık 2016, 11:48:41 »
Güncel fotoğraf var mı hocam ?

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Aralık 2016, 19:57:05 »
Arkadaşlar 15 nci gün fotoğraflar

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Aralık 2016, 19:58:23 »
devamı

Dexter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 31 Aralık 2016, 12:20:52 »
Şuan gayet iyi görünüyor, hocam istediğin sonucu alırsın umarım. Özgür hocanın tavsiye ettiği bir ilaç ya da sampuan var mı hocam?

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 01 Ocak 2017, 13:58:54 »
Şuan gayet iyi görünüyor, hocam istediğin sonucu alırsın umarım. Özgür hocanın tavsiye ettiği bir ilaç ya da sampuan var mı hocam?
Çok teşekkür ederim inşallah herkes dilediği saçlara kavuşur, ekim alanı için Bephanthol losyon kullandım bitinceye kadar, Sebamed şampuan everyday, donör bölgesi için Ozoxin serum jeli oda bitti zaten, ekimden 5 gün sonra biotin kullanmaya başladıım bunlar sadece

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 01 Ocak 2017, 16:20:10 »
Süreç iyi gidiyor gibi dostum şampuana normal hayatına geçiştede kullanıcakmısın? Yani devamlı olarak

ozgur45

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 01 Ocak 2017, 20:52:21 »
Süreç iyi gidiyor gibi dostum şampuana normal hayatına geçiştede kullanıcakmısın? Yani devamlı olarak
Teşekkürler, doktora sormadım ama haftaya denizlide olacağım gitmişken hem kontrol etmiş olur hemde tavsiye alırım ona göre hareket ederim
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2017, 21:03:42 Gönderen: ozgur45 »

arshavin37

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 01 Ocak 2017, 23:07:08 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun inşallah güzel sonuç alırsınız benim size sorum operasyonu baştan sona Özgür bey mi yapıyor ben de onda ektirmeyi düşünüyorum fiyat olarak grefti 1,5 tl imiş ekstra otel kalma parası filan oluyor mu yoksa 1000 greft 1500 tl herşey dahil mi oluyor tekrardan hayırlı olsun ekiminiz

Facebook Twitter Instagram